ahh şu kızarma olmasa :(((

Sosyal fobiyi yenmek için uyguladıklarınız..
Kullanıcı avatarı
ÖZGÜ

ahh şu kızarma olmasa :(((

Mesaj gönderen ÖZGÜ »

arkadaşlar sosyal fobilli değilim ama eritrofobiliyim anladığım kadarıyla..
kızarma olayı dönem dönem oluyor çok sosyal olduğum zamanlar da unutuyorum bile :lol: bazende yüzüm kaşınıyor o da yeni başladı..bu lanet yüz kızarması olmsa neler yapardm kimbilir..

bir çok şeyi yapmamı engelliyor maalesef :lol: kendi kendime bir çözüm buldum bende :!: :!: dışarıya çıkacağım zaman yüzüme allık sürüyorum bolca..yüzümün zaten kırmızı olduğunu düşünerek kızarmayı unutuyorum..tabi bu bayanlar için :)

bir de(yine) kendi kendime kızardığımı hissettiğim an "sen niye utanıyorsun kızarıyorsun bırak o senden utansın" diyorum..rahatlıyorum yavaş yavaş..

bunlar benim çözümlerim..

sizinde fikirlerinizi bekliyorum ;)
sustukların büyür içinde...
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

Yazının başlığı karamsar ama içeriği oldukça pozitif
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

domates halimi seviyorum,yüzüme renk geliyor :) pembe pembe böyle,hem pembe yanaklar sağlığın göstergesidir,görenler "ne sağlıklı kız" derler..

(böyle dersem kızarma olayı korktuğum bir olay olmaktan çıkar bilinç altımda,yani sanırım öyledir :roll: )
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

aklıma gelmişken;

MORMELEKŞE vardı forumda,gerçi hala var ama eskisi kadar uğramıyor,kulakları çınlasın ne hoş şeyler yazmıştı bu kızarma olayı hakkında..nerdeydi acaba bulup çıkarayım bir :roll:
mustafakeman

Mesaj gönderen mustafakeman »

allık olayını bende denemeliyim :lol:
aLmEsTiN.6

Mesaj gönderen aLmEsTiN.6 »

ya ewet bu kızarma olayı adamı deli ediyo ! bnm de tek derdim kızarma onun dısında bi, problem yok bu aralar boşvermeye basladım heralde oda beni boşveriyor.ama yine korku olmuyo deil.eger bir gün kesin bi yöntem bulursanız bana da bildirirseniz sewinirim....
mrptkd

Mesaj gönderen mrptkd »

_L_N_ yazdı:domates halimi seviyorum,yüzüme renk geliyor :) pembe pembe böyle,hem pembe yanaklar sağlığın göstergesidir,görenler "ne sağlıklı kız" derler..

(böyle dersem kızarma olayı korktuğum bir olay olmaktan çıkar bilinç altımda,yani sanırım öyledir :roll: )

kesinlikle katılıyorum!! pembe yanak çok hoş duruyo hatta kıskanıyom bile kızaran insanları...
calimero

Mesaj gönderen calimero »

allah olmayanada versin ama bizi kurtarsın :oops: arkadaslar çok sirinsiniz güldüm vallahi :oops: :oops: bu durumda sfden kaynaklanıyor bende bunu yogun yasıyorum ve bundan nefret ediyorum tek kurtulus sfyi tedevi ettirmek herkese gecmiş olsun... :)
marvelgirl

Mesaj gönderen marvelgirl »

bende kızarma olmuyor soğuk basıyor...üşüyorum :smt085
Kullanıcı avatarı
ruhi

Mesaj gönderen ruhi »

ben de kızarmaktan hoşlanmayan sfli biriyim arkadaşlar,gerçekten benim de en büyük derdim bu ve bana tedavisi sadece sf nin tedavisiyle mümkün gibi geliyor,paxil kullanıyorum,bol bol da alkol alıyorum:) maalesef nasıl kurtulurum bilmiyorum paxilin de pek faydasını göremedim,sf den kurtulmuş ve kesin çözüm bu diyenlerden cevap bekliyorum..
yalnızlık cinayettir
sevişirken kramp girmesidir,ölürken birdenbire
sıçramaktır başka bir zamana,kadeh tutarken
elinin titremesidir,sesinin duyulmasıdır susarken
karnına saplanan bıçağı sevmektir yalnızlık cinayettir....altay öktem
Kullanıcı avatarı
sosyofobik

Mesaj gönderen sosyofobik »

kişiden kişiye değişir ama bi tane bira aldınmı kızarma bitmiştir.
denedim, tabiki içtikten sonra bi ton sakız çiğnedim çok yararlı.
ama en iyisi hiç içmemek çünkü bunun tedavisi içki içmekle olmuyor ne yazıkki.
Kullanıcı avatarı
ruhi

Mesaj gönderen ruhi »

arkadaşlar ben yanlış anlaşılmışım,alkolü kızarmanın çözümü olarak kullandığımı kastetmek istememeiştim..biraz alkoliklik durumu da var onu sölemek istedim sadece ki alkol daha da kızartıyo beni..benim istediğim sf den kurtulmanın en etkili yolu,alkol sadece bi kaçış ve tedaviyi zorlaştıran bi yöntem zaten bunu hepimiz biliyoruz.paxilin faydasını görenler var mı?ben 2 aydır kullanıyorum ama pek bi faydasını gördüğümü söyliyemicem, cevabınızı bekliyorum..bi de şu sf yi üstünlükmüş gibi görüp kendini öle avutan arkadaşlar için de üzülüyorum açıkçası,insanının kendini kandırarak yaşaması çok kolay ama ben gerçeklerin farkına vararak yaşamayı tercih edenlerdenim..hepimiz umarım kurtuluruz bu illetten kendini sfli olduğu için üstün olanlar dahil..
yalnızlık cinayettir
Kullanıcı avatarı
ruhi

Mesaj gönderen ruhi »

arkadaşlar ben yanlış anlaşılmışım,alkolü kızarmanın çözümü olarak kullandığımı kastetmek istememeiştim..biraz alkoliklik durumu da var onu sölemek istedim sadece ki alkol daha da kızartıyo beni..benim istediğim sf den kurtulmanın en etkili yolu,alkol sadece bi kaçış ve tedaviyi zorlaştıran bi yöntem zaten bunu hepimiz biliyoruz.paxilin faydasını görenler var mı?ben 2 aydır kullanıyorum ama pek bi faydasını gördüğümü söyliyemicem, cevabınızı bekliyorum..bi de şu sf yi üstünlükmüş gibi görüp kendini öle avutan arkadaşlar için de üzülüyorum açıkçası,insanının kendini kandırarak yaşaması çok kolay ama ben gerçeklerin farkına vararak yaşamayı tercih edenlerdenim..hepimiz umarım kurtuluruz bu illetten kendini sfli olduğu için üstün görenler dahil..
yalnızlık cinayettir
Misanthrope

Mesaj gönderen Misanthrope »

benden önceki postları adam gibi okumamıştım zaten. içinde alkol lafını görünce bodoslama atladıydım :D
bende kızarma sorunu yok da genel olarak SFden bahsetmiştim. benim derdim daha başka. bi kızarma eksik bende :)
calimero

Mesaj gönderen calimero »

titremek kekelemek gibi belirtilerde var