kötü insanları ters köşe yapmak

Sosyal fobiyi yenmek için uyguladıklarınız..
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

Söylemem gerekeni söylerim sonra neden demedim pişmanlığı yaşamak istemem gerisinide Allaha havale ederim,o en iyi cezayı verir zaten ;)
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
bashfulman

Mesaj gönderen bashfulman »

en iyiside milletle laf yarışına girmemek altta kalmiim diye kendimizi yıpratıyoruz.
sessizfırtına

Mesaj gönderen sessizfırtına »

laf sölemedkiçe bu sefer de kendilerini tatmin etmek için habire sataşanlar var. böle durumlarda aklıma hiçbişey gelmiyo sinir ve heyecandan. sonra da kendi kendimi yiyorum. fakat aynı şeyi tekrar yaparsa titresem de kızarsam da sölemeyi tercih ediyorum.
Kullanıcı avatarı
s-üzgün

Mesaj gönderen s-üzgün »

sessizfırtına yazdı:laf sölemedkiçe bu sefer de kendilerini tatmin etmek için habire sataşanlar var. böle durumlarda aklıma hiçbişey gelmiyo sinir ve heyecandan. sonra da kendi kendimi yiyorum. fakat aynı şeyi tekrar yaparsa titresem de kızarsam da sölemeyi tercih ediyorum.
Sölemek istediklerimi dile getirmişsin ama işte gerçekten o anda gelmiyo insann aklıma nie o anda sölemedim pişmanlığı sarıyo ve diyorum bi daha yaparsa aynı şeyi bende şunu şunu dicem şeklinde bütün diyaloğu kafamda kuruyorum ama nedense o 2. bir an hiç gelemiyor. :roll:
morlavanta

Mesaj gönderen morlavanta »

Genelde bunu yapmak için sadece soru sorarım, aynı konu üzerine, 3-5 tane soru eğer kişi yalan söylüyorsa inanın hemen kendi yalanını kendi ortaya çıkarıyor.Yalnı ortaya çıktığında ben yine bir soru soruyorum, işte o kadar...

Hiçkimse sıraladığınız 3-5 soruyu tutarlı cevaplayamaz eğer yalansa.

HAYDİ DURMAYIN, SADECE

SORU SORUN.
Kullanıcı avatarı
sunlight

Mesaj gönderen sunlight »

Kime göre, neye göre kötü?
*Toplumun %10 unda SF görülüyormuş ama ben göremiyorum ve sadece birkaç talihsiz insandan biri olduğumdan korkuyorum.
Kullanıcı avatarı
kimimben

Mesaj gönderen kimimben »

çok saçma geldi bana o zaman o senin kişiliğin değil dideralin konuşma dili...ruhunu özgür bırak...
ırmak

Mesaj gönderen ırmak »

dideral söyletmiyokini yalnızca rahat ifade ediyorsun heyecan yok ok anladınnn
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

Valla artık sokakta kimseden çekinmiyorum. Yolda ilerlerken efendi gibi kendi yolumda giderim. Kimseye artistlik taslamam veya tepeden bakmam fakat bütün bunlara rağmen birisi bana bulaşmaya çalışırsa önce sözlü dövüş kitabından öğrendiklerimi uygularım. Şayet bu yeterli olmazsa ve bana fiziksel bir temas olursa karşımdakinin ağzını burnunu kırarım !
Kullanıcı avatarı
beyaban85

Mesaj gönderen beyaban85 »

social_angry yazdı:Valla artık sokakta kimseden çekinmiyorum. Yolda ilerlerken efendi gibi kendi yolumda giderim. Kimseye artistlik taslamam veya tepeden bakmam fakat bütün bunlara rağmen birisi bana bulaşmaya çalışırsa önce sözlü dövüş kitabından öğrendiklerimi uygularım. Şayet bu yeterli olmazsa ve bana fiziksel bir temas olursa karşımdakinin ağzını burnunu kırarım !
umarım bir gün sokakta karşılaşmayız.benimde stratejim aynı, sonuç kötü olabilir :D