neti bırakma uygulamaları

Sosyal fobiyi yenmek için uyguladıklarınız..
ırmak

neti bırakma uygulamaları

Mesaj gönderen ırmak »

arkadaşlarım neti bırakmam gerek şu kpss 9 ay sonra kanser gibi sardı kazanmam şart nasıl kesiyim birden mi yavaş yavaş mı :?:
misa fir

Mesaj gönderen misa fir »

BİRDEN EN İYİ Sİ YAVAS YAVAS OLMAZ EN KOLAYI BILGISAYARI TOPLAYIP KALDIRMAK KOY BIR KUTUYA KALDIR NET BAGLANTISINIDA IPTAL ETTIR 1-2 HAFTA CIRPINIRSIN SORA BITER EMIN OL
ırmak

sizler dışında başka siteye

Mesaj gönderen ırmak »

girmiyorum pek ayın bir günü chat yaparız haberleri alırım ama maaş aldığım bi gün olsun da keyifli oluyum 11 iolabilir
hezarfen

Re: neti bırakma uygulamaları

Mesaj gönderen hezarfen »

ırmak yazdı:arkadaşlarım neti bırakmam gerek şu kpss 9 ay sonra kanser gibi sardı kazanmam şart nasıl kesiyim birden mi yavaş yavaş mı :?:
Günde 1-2 saatle sınırlayabilirsen kesmene gerek kalmaz. Hem böylesi daha iyi olur. Gazete,memurlar.net vs. siteleri takip edersin. Neti tamamen bırakmak iyi olmaz bence. Hem sitedeki hayran kitlen çok üzülür :P
ırmak

çok

Mesaj gönderen ırmak »

bunalıyorum bu sene kazanmam şart 4 saat çalışma planı yaptım
adora

Mesaj gönderen adora »

2008 kpss'den sonra hiç bişey düşünemez oldum :?
hezarfen

Re: çok

ırmak yazdı:bunalıyorum bu sene kazanmam şart 4 saat çalışma planı yaptım
4 saat az değil mi ? 2009 kpss den 90 almayı hedefleyen bir arkadaşım var. Günde en az 8 saat çalışırım diyordu.
ırmak

bbböhö öhö

Mesaj gönderen ırmak »

birikim var nede olsa planıma yarım saat net koydum
marvelgirl

Mesaj gönderen marvelgirl »

benim de öss var çok uzun takılamıyorum nette 1 saat falan.
Kullanıcı avatarı
gizemliinsan

Mesaj gönderen gizemliinsan »

Kpss gunde 1saat yeter tabi genel kultur için.ben kpss calıştırıyorum kuzenlere 8saat te çok fazla yani.2 3saat yeter 90puan için
hmmm gizemli...
ırmak

benide çalıştırsan

Mesaj gönderen ırmak »

eeee bende sana pasta yaparım ;)
hezarfen

gizemliinsan yazdı:Kpss gunde 1saat yeter tabi genel kultur için.ben kpss calıştırıyorum kuzenlere 8saat te çok fazla yani.2 3saat yeter 90puan için
ırmak eğitim bilimleri sınavına da girecek. Ondan haberin yok herhalde. Gerçekten kazık bir sınav. 100 üzerinden 90 alıp ta öğretmenliğe atanamayanlar var. Bazıları için günde 8 saat bile az.