Anksiyete Bozukluklarında Gabapentin Tedavisi

Sosyal fobi ve psikoloji üzerine makaleler..(Lütfen yazının kaynağını belirtiniz)
xact

Re: Anksiyete Bozukluklarında Gabapentin Tedavisi

Mesaj gönderen xact »

bakankör yazdı:Kontrole tabi olsa ne olur ?
Annem sgk da eczacıların girişlerini yapıyor ve her gün bir sürü eczacı karşısın da.
Özel reçete hariç her şeyi dk da alıyoruz zaten.
3000 mg intihar dozu ben o kadar kullandım bile demedim deney raporların da 3600 mg da sonuç alındığı geçiyor düşük doz da etkisi yok.
Sen bir doktora git en iyisi.
Anneni de mi karıştırdın yani reçetesiz ilaç kullanmana onu mu demeye getiriyorsun? Ben mesleğini böyle yerine getiren insanlara hakkımı helal etmiyorum.
bakankör

Mesaj gönderen bakankör »

Hakkın sen de kalsın.
Doktor görüşü de alıyorum ben merak etme.
Bilgisizliğin ap açık orta da.
İstediğin eczane ye git normal reçeteli bir ilacı para ile almak için talep et 5 eczane den 4 ü verir hemen ;)
xact

Mesaj gönderen xact »

bakankör yazdı:Hakkın sen de kalsın.
Doktor görüşü de alıyorum ben merak etme.
Bilgisizliğin ap açık orta da.
İstediğin eczane ye git normal reçeteli bir ilacı para ile almak için talep et 5 eczane den 4 ü verir hemen ;)
Kontrole tabi normal reçeteli ilaç diyorum normal reçeteli ilaç demiyorum ikisini iyi ayırt et. Normal reçeteli kontrole tabi bir ilaç eksik çıkarsa yani reçetesiz verirse eczacı çok büyük cezalarla karşı karşıya kalır. Hapse kadar yolu var. Yani yeşil ve kırmızı reçeteli ilaçlar nasıl kontrole tabiiyse bunlar da kontrole tabii. Anladın mı? İşte günah insanı böyle tamamen pisletir. Bir kere yalan söyledin mi devamı gelir sende görüldüğü üzere ve sen ardı ardına saydırıyorsun yalanları. Pes doğrusu... Bir de eski admin olduğunu iddia etmiştin az önce. Eğer sen eski admindiysen ben bu siteden ayrılmayı bile düşünebilirim. Gerçi kaç yaşındasın onu bile bilmiyorum.

Kontrole tabi ilaçlar listesi:

http://www.teis.org.tr/index.php/2013/0 ... -hakkinda/

http://www.istanbulsaglik.gov.tr/w/sb/e ... ilmesi.pdf