GARİP TAKINTILARI OLANLAR

Okb li üyelerimiz ve OKB ye dair herşey..Sorularınız vs..
Kullanıcı avatarı
AYYNA

GARİP TAKINTILARI OLANLAR

Mesaj gönderen AYYNA »

BEN mesela ağız şapırtısından ve ağızdan çıkan diğer seslerden.özellikle yanımda sakız çiğnenmesinden nefret ederim ki hep otobüs yolculuklarında yakınımda oturan biri ya sakız çiğner ya tesbih şıklatır.sürekliliği olan seslerden huylnırım tesbih şıklatması gibi.Birinin oturduğu yerde davul çalar gibi bi yere vurması.falan gibi bunların okb yle ilgisi var mı ACEBA. :)
Kullanıcı avatarı
yasminn

Mesaj gönderen yasminn »

ben de var o bırı cekırdek cıtlerken yanımda uyuz oluyorum sınırden ıcım ıcımı yıyor sakız cıgnerkende oyle..
Jest

Mesaj gönderen Jest »

bi ara benim heryerden sağ ayakla geçme takıntım var idi.. batıl inançlarım yoğundu o zaman ..hatta bi keresinde taksiye sağ ayakla girmeye çalıştm içeri düştm:D taksici niye sağ ayakla bindn kardeş dedi,,açıklama yaptm bi saat sonra o gün son oldu amaan dedim bi daha hiç yapmadm
elden çıkanı selamlamak, vedaya dönüşürkenki tebessümü yakalamak
Kullanıcı avatarı
zohannn

Mesaj gönderen zohannn »

Jest yazdı:bi ara benim heryerden sağ ayakla geçme takıntım var idi.. batıl inançlarım yoğundu o zaman ..hatta bi keresinde taksiye sağ ayakla girmeye çalıştm içeri düştm:D taksici niye sağ ayakla bindn kardeş dedi,,açıklama yaptm bi saat sonra o gün son oldu amaan dedim bi daha hiç yapmadm
cok iyisin ya :)
Kullanıcı avatarı
birderdimvar

Mesaj gönderen birderdimvar »

Yolda giderken bas ve isaret parmagimla, yolda sectigim bir noktayi yakalarim. Niye yapyiorum bilmiyorum.
Daha yapacagimiz cok sey var...
ırmak

aynı

Mesaj gönderen ırmak »

aynı anda çay içmek uyku sesi çıkartmak yutkunmak yemek hep sinir olduğum şeyler birlikte yapılan şeyler beni geriyor :cry:
Jest

Mesaj gönderen Jest »

birderdimvar yazdı:Yolda giderken bas ve isaret parmagimla, yolda sectigim bir noktayi yakalarim. Niye yapyiorum bilmiyorum.
heheh bu söylediğin takıntı diil,, sanat gözüdür bence
elden çıkanı selamlamak, vedaya dönüşürkenki tebessümü yakalamak
Kullanıcı avatarı
cerulean

Re: GARİP TAKINTILARI OLANLAR

Mesaj gönderen cerulean »

AYYNA yazdı:BEN mesela ağız şapırtısından ve ağızdan çıkan diğer seslerden.özellikle yanımda sakız çiğnenmesinden nefret ederim ki hep otobüs yolculuklarında yakınımda oturan biri ya sakız çiğner ya tesbih şıklatır.sürekliliği olan seslerden huylnırım tesbih şıklatması gibi.Birinin oturduğu yerde davul çalar gibi bi yere vurması.falan gibi bunların okb yle ilgisi var mı ACEBA. :)
eskiden bende de vardı bunlar. artık hiç takmıyorum
Kullanıcı avatarı
AYYNA

Mesaj gönderen AYYNA »

carulean nasıl başardın peki.bu takıntılar benim çoğu faaliyetlerimi engelliyor.ayrıca beni sinirli biri yapıyor.bu yüzden çoğu ortamda bulunmak istemiyorum ve sonucunda sosyal fobiyi çoğalmış oluyorum.
Kullanıcı avatarı
cerulean

Mesaj gönderen cerulean »

AYYNA yazdı:carulean nasıl başardın peki.bu takıntılar benim çoğu faaliyetlerimi engelliyor.ayrıca beni sinirli biri yapıyor.bu yüzden çoğu ortamda bulunmak istemiyorum ve sonucunda sosyal fobiyi çoğalmış oluyorum.
eeee, bayagi uzun zamanda basardim bir kac yilimi takintilarla mucadele ederek gecirdim. yoga, meditasyon gibi seylerin cok faydasi oldu. bu tarz takintilarin gecmesi en son oldu ama sanirim o arada epey olgunlastim ve sonrasinda kendiliginden gecti. insanlara sevgim artti onemli ve onemsiz seyleri ayirt etmeyi ogrendim herhalde bunun epey katkisi vardir.
Kullanıcı avatarı
AYYNA

Mesaj gönderen AYYNA »

yoga hakkında pek bi bilgim yok açıkçası bu yüzden sorayım.bu tip takıntılar için nasıl yoga yapılıyor.yani bunun int. den bulmam mümkün mü.cidden kurtulmak istiyorum bundan.
Kullanıcı avatarı
motivasyon

Mesaj gönderen motivasyon »

bazen tek kaşımı düzeltemem, ancak iki elimle aynı anda ikisini birden düzeltirim,
tek yanağımı kaşıyamam, tek gözümü ovuşturamam..

yani aslında yaparım da nedense iki elimle iki tarafı yapasım geliyor hep.. :roll:

bunların dışında da çok bilinen bazı takıntılardan var, mesela paraların Atatürklerini hep aynı tarafa denk getirmek gibi..
Sonunda küçük prens, "İnsanlar nerede?" diye söze başladı.
"Çölde insan çok yalnız hissediyor kendini..."
"İnsanların arasında da yalnızdır insan," dedi yılan.
selamsız

Mesaj gönderen selamsız »

benim garip bir takıntım var. takıntım değişiklik. örneğin foruma giriyorum. anasayfadaki konu başlıklarına bakıyorum. bazen günlerce aynı kalıyor. rahatsız oluyorum. sırf o konu başlığını görmemek başka bir konuya yanıt yazıyorum. bu acaba gerçek bir takıntımıdır. yoksa forumun boş olmasımıdır? ne olursa olsun takıntılar başlığının altında motivasyon görmekten sıkıldığım için yazdım bunu
savasci-kiz

Mesaj gönderen savasci-kiz »

Jest yazdı:bi ara benim heryerden sağ ayakla geçme takıntım var idi.. batıl inançlarım yoğundu o zaman ..hatta bi keresinde taksiye sağ ayakla girmeye çalıştm içeri düştm:D taksici niye sağ ayakla bindn kardeş dedi,,açıklama yaptm bi saat sonra o gün son oldu amaan dedim bi daha hiç yapmadm
batıl inanç değil sünnettir sağ ayakla girmek .ama taksiye sağ ayakla binişini merak ettim :P :P :P :P
savasci-kiz

Mesaj gönderen savasci-kiz »

takıntımıdır bilmiyorum ama ayaklardan çok tiksiniyorum iğğğğğğ