GARİP TAKINTILARI OLANLAR

Okb li üyelerimiz ve OKB ye dair herşey..Sorularınız vs..
marvelgirl

Mesaj gönderen marvelgirl »

ensemdeki yarayı sürekli kavlatıyorum elim üstünden gitmiyo.bu yüzden hiç iyileşmiyo yav.
Kullanıcı avatarı
KAF_KEF_06

Mesaj gönderen KAF_KEF_06 »

saat "tik tak" larından çok rahatsızım ben özellikle birseyler okurken aklım oraya gidiyor hep :( dikkatim yoğunlaşmıyor bende bir de simetri takıntısı var galiba herseyin örn kitapların büyükten küçüge uzunluktan kısalığa doğru bir de düz olarak yerlestirmek gibi :roll:
NASIL BİTTİYSE BUNDAN ÖNCEKİLER,BU DA BİTER.BİTE BİTE SONUNDA BEN DE BİTERİM OLUR BİTER.../AZİZ NESİN
BaDeM

Mesaj gönderen BaDeM »

savasci-kiz yazdı:takıntımıdır bilmiyorum ama ayaklardan çok tiksiniyorum iğğğğğğ
Yok seninkisi ayak antifetişisti
paint it black

Mesaj gönderen paint it black »

sobaya dokunurum,kızgın tavaya dokunurum,bazı yerlere 3 defa dokunurum,beni birgün biri kötü halde gördüyse 2.gün süslenir mutlaka onun beni görmesini sağlarım,kuru öksürükten nefret ederim ama biri kuru öksürdüğü zaman bende öksürürüm,karton kutulara dokunamam...
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

KAF_KEF_06 yazdı:saat "tik tak" larından çok rahatsızım ben özellikle birseyler okurken aklım oraya gidiyor hep :( dikkatim yoğunlaşmıyor bende bir de simetri takıntısı var galiba herseyin örn kitapların büyükten küçüge uzunluktan kısalığa doğru bir de düz olarak yerlestirmek gibi :roll:
Gün içinde çok dikkatimi dağıtmaz ama nadirende olsa uyumadan önce tik taklı bir saat varsa yakınlarda bir yerde o sese kulağımı verdimmi beni rahatsız edebiliyor :roll: kitapların boy sırasına göre olmasına dikkat ederim göz estetiği açısından özellikle ama aşırı bir simetri takıntım olduğunuda söyleyemem.
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
Kullanıcı avatarı
beyaban85

Mesaj gönderen beyaban85 »

bendeki çok ilginç bir takıntı.
mesela yaptığımdan pişmanlık duyduğum bir olayı "bunu niye yaptım keşke yapmasaydım" diye düşünürken ağır bir pişmanlık duyuyorsam,o anda otomatik olarak sesli bir şekilde ani sesler çıkarıyorum.bazen şarkı oluyor,bazen düşündüğüm şeyleri sesli bir şekilde söylüyorum.sonra ben bile hayret ediyorum.ama aniden ve kontrolsüzce olyur.belki ilginç ve komik gelebilir ama böyle...
ırmak

Mesaj gönderen ırmak »

bence ii bi takıntı bu

bide bende sinirlenince boynum sertleşip sanki bi tuhaf oluyorum yani horoz

kafası gibi =P~
Kullanıcı avatarı
sunlight

Mesaj gönderen sunlight »

Ya bende de şöyle bişey var. Tam bir takıntı sayılmaz belki de ama forumda yazarken sanki bir insanın benim yazdığım yazıların şifresini çözmeye ve benim kim olduğumu bulmaya çalıştığını düşünüyorum. Kesinlikle saçma ama yine de beni sınırlamıyor değil.
*Toplumun %10 unda SF görülüyormuş ama ben göremiyorum ve sadece birkaç talihsiz insandan biri olduğumdan korkuyorum.
BaDeM

Mesaj gönderen BaDeM »

Valla maşallah bizde de yok yok.sf, paranoya, obsesyon, depresyon, manik ataklar ...:(
Kullanıcı avatarı
andem

Mesaj gönderen andem »

selamsız yazdı:benim garip bir takıntım var. takıntım değişiklik. örneğin foruma giriyorum. anasayfadaki konu başlıklarına bakıyorum. bazen günlerce aynı kalıyor. rahatsız oluyorum. sırf o konu başlığını görmemek başka bir konuya yanıt yazıyorum. bu acaba gerçek bir takıntımıdır. yoksa forumun boş olmasımıdır? ne olursa olsun takıntılar başlığının altında motivasyon görmekten sıkıldığım için yazdım bunu

ben de forumun sürekli konu başlığının değişmesine huylanıyorum sadece burda değil bütün sitelerde böyleyim
ırmak

Mesaj gönderen ırmak »

HERDEDİĞİME EVET DİYEN İNSANLARA SİNİR OLUYORUM VE SEN İNSANSIN KOYUN DEĞİLSİN DİYESİM GELİYO AMA DİYEMİCEĞİM İÇİN ....O İNSAN İYİ DAVRANIYO BEN AKSİ GİBİ OLUYOM O ZAMAN
kyle35

Mesaj gönderen kyle35 »

duvarlara falan tırnağım dikine şkilde değerse kötü oluyorum.içim bi tuhaf oluyor.
bi de ferhat göçere görmeye tahammül edemiyorum o hastalıklı kanı çekilmiş suratı boğuk sesi midemi bulandırıyor,boğasım geliyor.
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

konuşurken benimle göz teması kurmayan insanlara sinir oluyorum :evil:
Kullanıcı avatarı
genki

Mesaj gönderen genki »

8 katları olan sayılara karsı cok kotu bir takıntım var
hersey pnlarla bolunup toplamı onlara esit olmalı
insanı mahveden bir durum
olgunluğun gercek olcutu kişinin yası değil, sehrin gobeğinde iç çamasırlarıyla uyandığında nasıl davrandığıdır / vudi elın
paint it black

Mesaj gönderen paint it black »

bu aralar söylenenleri parmaklarımla hecelemeye başladım daha neler bulcam merak ediyorum