GARİP TAKINTILARI OLANLAR

Okb li üyelerimiz ve OKB ye dair herşey..Sorularınız vs..
aysee

Re: GARİP TAKINTILARI OLANLAR

Mesaj gönderen aysee »

Ne bileyim sorunlu galiba benim kızkardeşim hatta eşi benzeri yok gibi geliyo, yani sesim çok güzel olmasına rağmen kardeşim istemiyo sarkı söylememi başkası olsa söyle bi daha söyle diyo ama bunun hiç umrunda değil
Kaderin içindeki kadersizliğin göstergesi olarak sabrın mükafatı alınır...
aysee

Mesaj gönderen aysee »

savasci-kiz yazdı:
PETUNYA yazdı:
savasci-kiz yazdı:annem her dışarı çıktığında ya başına bişey gelirse diye o gelene kadar huzursuz olmak gibi gibi..saçma takıntılar [smilie=cray.gif]
bu bana da oluyor,başına bişey gelecekmiş gibi tedirgin oluyorum hatta bazen tembihliyorum iyimi [smilie=comando.gif] arıyorum nerdesin,geliyomusun merak ediyorum,bilmiyorum belki çok sevgimden annem olmadan yaşayamam ben yaa..
bende annemsiz yaşıyamam anneme çok düşkünüm korktuğum şeyler hep başıma geldiği için annemin başına bişey gelmesinden korktuğum için korkuyorum bu sefer :(

Bende tam tersi oluyor artık, annem ne kadar çok dışarıda olursa o kadar iyi olur die düsüncelerim var çünkü annemle yapamıyorum artık herseyime karısıyo kızıyo öfkeleniyo, kusurlarımı yapamadıklarımı yüzüme doğru bağırıyo ben kaçıyorum oda oda artık ondan. Evlensem 1 yıl gelmem dediğim oluyo, eskiden bende öyleydim anneme bişey olmasından çok korkardım ama şimdi umrumda değil!..
aysee

Mesaj gönderen aysee »

Ama herne kadar öyle düsünsemde seviyorum onu ama eskisi kadar değil zannedersem çünkü soğutuyo kendinden ama yine de düskün olduğumu söyler babam anneme karşı.
rüzgar

Mesaj gönderen rüzgar »

garip takıntılarım yok. belki kimsenin beni sevmediği düşünüyorum. daha çok toplumla fazla uyumlu kişilerin bana yaratıkmışım gibi baktıklarını hissettiğim oluyor.
aysee

Mesaj gönderen aysee »

off off
rüzgar

Mesaj gönderen rüzgar »

yeni farkettiğim bir takıntı: herhangi bişi için sırada bekliyorsam en sona alındığımı ya da aslında sıraya hiç alınmadığımı ve kandırıldığımı düşünüyorum, tabi fazla beklediğim zamanlar. şüphe ve güvensizlik.