GARİP TAKINTILARI OLANLAR

Okb li üyelerimiz ve OKB ye dair herşey..Sorularınız vs..
Kullanıcı avatarı
otto_rino

Mesaj gönderen otto_rino »

birilerini öldürdüğümü düşünmeden uyuyamıyorum...şarapsız da olmuyo...
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

kötü olayları düşünüp o anın içinde olduğunu farzetme öyle hissetme
sessizfırtına

Mesaj gönderen sessizfırtına »

hiç bi takıntım yok, fakat katıksız bir sfm var :).
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

beyaban85 yazdı:bendeki çok ilginç bir takıntı.
mesela yaptığımdan pişmanlık duyduğum bir olayı "bunu niye yaptım keşke yapmasaydım" diye düşünürken ağır bir pişmanlık duyuyorsam,o anda otomatik olarak sesli bir şekilde ani sesler çıkarıyorum.bazen şarkı oluyor,bazen düşündüğüm şeyleri sesli bir şekilde söylüyorum.sonra ben bile hayret ediyorum.ama aniden ve kontrolsüzce olyur.belki ilginç ve komik gelebilir ama böyle...
bende de bazen aynısı oluyor. çoğu zaman içimden söylüyorum ama
de te fabula narratur
ırmak

Mesaj gönderen ırmak »

ayaklarıma başkası ayağı ile dokununca sinir oluyorum boğazlayasım geliyo
Kullanıcı avatarı
beyaban85

Mesaj gönderen beyaban85 »

caferali yazdı:
beyaban85 yazdı:bendeki çok ilginç bir takıntı.
mesela yaptığımdan pişmanlık duyduğum bir olayı "bunu niye yaptım keşke yapmasaydım" diye düşünürken ağır bir pişmanlık duyuyorsam,o anda otomatik olarak sesli bir şekilde ani sesler çıkarıyorum.bazen şarkı oluyor,bazen düşündüğüm şeyleri sesli bir şekilde söylüyorum.sonra ben bile hayret ediyorum.ama aniden ve kontrolsüzce olyur.belki ilginç ve komik gelebilir ama böyle...
bende de bazen aynısı oluyor. çoğu zaman içimden söylüyorum ama
insan ilginç bir duruma düşüyor,sırf bu yüzden pişmanlıklarmı düşünmemek için çok fazla uğraşıyorum.
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

her gece cehennemi ve orada nasıl bir yaşam sürüleceğini, ne tür işkenceler olacağını, -sadece hayal gücümü kullanarak, mantıktan tamamen arınmış bi şekilde-
düşünmeden uyuyamıyorum. bir de kötü olayları düşünüp en az bir kere kendimi üzmeden rahat uyuyamıyorum.
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

Geçmişi çok fazla düşünüyorum. hatta bazen bi şekilde zamanda geriye gidebilsem de yaşadıklarımı farklı bir şekilde yaşasam diyorum.
de te fabula narratur
selamsız

Mesaj gönderen selamsız »

caferali yazdı:Geçmişi çok fazla düşünüyorum. hatta bazen bi şekilde zamanda geriye gidebilsem de yaşadıklarımı farklı bir şekilde yaşasam diyorum.
kelebek etkisi :D ben de çok düşünürüm. her an yaşadıklarımdan, yaptıklarımdan pişanım. :( diyeceksiniz ki, "düşünme o zaman." elimden gelse keşke
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

Mesaj gönderen jack nicholson »

ecevitin göz kırpma tiki var bendede.nasıl kurtulcam bilmiyorum. arada bir nüksediyor
Aryık yalnız değilim :)
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

bu sıralar kafamı kollarımın arasına alarak uyuma takıntısı baş gösterdi, gündüz uyuyorsam. takıntı değil de alışkanlık diyelim. başımın ağrısını bastırmak için de olabilir.
savasci-kiz

Re: GARİP TAKINTILARI OLANLAR

Mesaj gönderen savasci-kiz »

bende çok saçma bir takıntı vardı siyah ayakkabı giyinememe takıntısı yıllarca hiç giyinemedim ama bu kış kendime gidip simsiyah bir bot aldım bu takıntımdanda kurtuldum
proton

Re:

Mesaj gönderen proton »

caferali yazdı:Geçmişi çok fazla düşünüyorum. hatta bazen bi şekilde zamanda geriye gidebilsem de yaşadıklarımı farklı bir şekilde yaşasam diyorum.
bende tam tersini dusunuyorum, mutlu bir geçmiş istemiyorum, iyiki bu kadar zorlanmışım diyorum, ama artık bundan sonra mutlu olmak istiyorum diyorum:)
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

birisi ağzını şapırdattımı deli olurum. ve duvara tırnak sürtüldüğü zaman çıkan o gıcırtı sesini değil yaşamak düşünmek bile. ve çok fazla ölümü düşünürüm. bilmem bunlar birer takıntımı..
..............Resim.................~~Resim
proton

Mesaj gönderen proton »

haberlerde ölüm haberleri çıkar, imrenirim onlara, bi tanesi de bizi bulsun ya derim, ama şans yok :D