iğrenmeler

Okb li üyelerimiz ve OKB ye dair herşey..Sorularınız vs..
IRMAK_

iğrenmeler

Mesaj gönderen IRMAK_ »

insanları kim olursa olsun incitmiyim diye çaba sarfederim,güzel dialog kurarım,her ne varki annem bile olsa sarılmak, öpmek ,dokunmak,midemi bulandırıyo,kim olursa olsun teninden elinden kaşından,ayağından,kulağından,(erkek arkadaşım bile olsa)
herşeyinden midem bulanıyo,çevremdeki herkes bilir selamlaşıp öpüşmem bile öylesine ve mesafeli,selamlaşırım,insanlardada bana karşı olur benden iğrenirler diye çok uzak dururum,böyle bi sürekli tiksinme hali sizdede var mı?
İŞTE ÖYLE BİR KESİT...
Kullanıcı avatarı
manzara

Re: iğrenmeler

Mesaj gönderen manzara »

abim gelir elini atar omzuma pıtpıt yaparım annem der abim der ne biçim insansın sen,,,,,halam gelir sarılır beni öper ellerim yanımda heykel gibi dururum,,,,,,vs.....nefret ederim boyle hareketlerden......
BEN BENİM
IRMAK_

Mesaj gönderen IRMAK_ »

yani annelerimize ayıp oluyo,annemsırtımı kaşı diyo,midem bulanıyo,ayrıca brad pittt gelse yine bişey bulurum midemi bulandıracak,bunu biliyorum,bunun tedavisi yokmu?sanırım kendim düşünüp yenmeliyim börgggg [smilie=cool.gif]
İŞTE ÖYLE BİR KESİT...
OverTheRainbow

Mesaj gönderen OverTheRainbow »

temizlik konusunda hassassın sanırım.ben de terli insanlardan iğrenirim mesela...özellikle yazın.belki çok tuhaf gelecek ama beyaz saç acayip derecede midemi bulandırır.söylerken bile bulandı bak :S bir de kel erkeklerin sıcakta başlarının terlemesi... çok fena oluyorum.

bunun dışında dışarıda tuvalete girmemeye özen gösteririm,girmek zorunda kaldıysam da musluklara,kapılara elimi sürmem,peçeteyle tutarım.çocukluğumda annem çok tembihlerdi,ondan miras bu huy.

bir de ellerimi çok sık yıkarım.yemek,temizlik vs. yaparken filan 20 kere yıkadığım olur yani...yağdan,yağlı bulaşık,tencere vs.den,bir yere yağ dökülmesinden,hafif yağlı kalan tabaklardan nefret ederim.illa gıcır gıcır olacak.en basidinden bir toz alırken dahi buna dikkat ediyorum.geçenlerde sofranın ayağı katlanmış, dengesini kaybedince yemekler halının üzerine döküldü, çıldırdım diyebilirim...yaşadığım yerin temiz,tertipli ve düzenli olması gerekir.dağınıklık beni çok rahatsız eder.diyelim ki misafir geldi,yediler içtiler haliyle,ev de dağıldı.çok rahatsız oluyorum,bir an önce gitseler de toplasam diye geçiriyorum içimden...

yolculuk sırasında mesela ,otobüste filansam otobüsten gelinceye kadar elimi yüzüme,üstüme filan sürmem...zaten ellerimin üzerinde bir tabaka varmış gibi hissediyorum kirlenince.yıkayınca geçiyor...

şimdilik aklıma gelenler bunlar.bunların çoğunun da okb ile ilgili olduğunu biliyorum.ne diyeyim gazamız mübarek olsun Irmak...
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

yok hocam bende iğrenme miğrenme.. sevimliyse sarılırım, şapur şupur öperim, ısırırım karşılık alırsam sevinirim, almazsam darılırım..gelgelelim başkasının içtiği bardaktan su içemem.
..............Resim.................~~Resim
OverTheRainbow

Mesaj gönderen OverTheRainbow »

mahsunkul yazdı:gelgelelim başkasının içtiği bardaktan su içemem.
bunu demeyi unutmuşum bak...bende de var.aslında en sağlıkısı bu.iyi yönünden bakalım olaya...
Kullanıcı avatarı
fadime

Mesaj gönderen fadime »

Ben de kokanları sevmem. Burnum çok koku alır. Kötü kokan tatlı bir bebekten bile mümkün olduğunca uzak dururum. işin kötüsü biri kötü kokarsa sen kötü kokuyorsun diyemiyorum. Kırılur diye... Kötü kökuyu çekiyoruz artık...
Cinastım. Şartlar fadime yaptı.
var

Mesaj gönderen var »

fadime yazdı:Ben de kokanları sevmem. Burnum çok koku alır. Kötü kokan tatlı bir bebekten bile mümkün olduğunca uzak dururum. işin kötüsü biri kötü kokarsa sen kötü kokuyorsun diyemiyorum. Kırılur diye... Kötü kökuyu çekiyoruz artık...
Migren mi var sende?
Kullanıcı avatarı
fadime

Mesaj gönderen fadime »

yok migren? iyi koku almakla alakalı mı?
Cinastım. Şartlar fadime yaptı.
alperdem
İletişim:

Mesaj gönderen alperdem »

Bende de yiyecek ya da içecek araç gereçlerinde mutlak bireysellik vardır.
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

ben kendimden bile iğreniyorum !