LANET OLSUN ÇOK KISKANCIM!

Okb li üyelerimiz ve OKB ye dair herşey..Sorularınız vs..
yalnız_sf

LANET OLSUN ÇOK KISKANCIM!

Mesaj gönderen yalnız_sf »

öle böle değil nefret ediyorum artık kendimden,herkesten şüphe ediyorum kıskançlık krizine giriyorum sevgilimi çok kıskanıyorum.aklıma bir sürü şey geliyor.mesajlarıma cevap vermediğinde başkalarıyla konuştuğunu biliyorum.eminim.o beni sevmiyor,acıyor,nefret ediyor benden.hep benim yüzümden. onu kazanıyım derken kaybediyorum.ama bir o var hayatımda ne yapıyım paylaşmak istemiyorum.sadece benim olsun istiyorum.seviyorum takıntılı bir şekilde.bırakıp gitti beni ulaşamıyorum.ağlamadığım gün yok.hergün ağlıyorum.krize giriyorum.biliyorum ben.kardeşim dediği insanlarla neler yaptığını .benden gizliyor işte herşeyi aldatıyor çünkü.bilmemem lazım.rahatça aldatması lazım çünkü kafayı yedim biraz daha yemem lazım.geri dönse bir daha üzmüycem onu ama gitti işte gelmeyecekkkk:(:(
Kullanıcı avatarı
tomwaits

Re: LANET OLSUN ÇOK KISKANCIM!

Mesaj gönderen tomwaits »

sevgilim hiç olmadı ama kıskanç birine ben tahammül edemem heralde çünkü özgürlüğüne düşkün bir insanım
revnaknuma

Mesaj gönderen revnaknuma »

ben kıskanılan kişiydim. belgin beni çok kıskanıyordu. yani senin kıskançlığından bile fazla olabilir.
bu kıskançlık belgin ile birlikteliği cehenneme çevirdi. belgin ile birlikte olduğum dönem hayatımın en sıkıcı dönemidir.
ona aşık olmama rağmen onu terkettim ve boşanma davası açtım ve tek celsede boşandık.
fakat belgin deneyimi iyi oldu ve bana kadınlardan uzak durmayı öğretti. ve artık hayatıma hiç kadın girmiyor. kafam rahat ve ilgi alanlarıma çok iyi konsantre olabiliyorum.
gece

Mesaj gönderen gece »

seven kıskanır.
var

Mesaj gönderen var »

ya eight ne yapsın?
Kullanıcı avatarı
juanpr

Mesaj gönderen juanpr »

bu genel bir problem,
söylenir hep; türk erkeklerinin kıskanç olmalarının sebebi,cok sevdiklerinden degil,kendilerine olan güvensizliklerindendir..!
Tahterevallinin diğer ucuna oturarak sayemde yükselen insanlara;
canımın sıkıldığında kalkabileceğimi söyleyin..
[ Neyzen Teyfik ]
rüzgar

Mesaj gönderen rüzgar »

kıskançlıkla onur kırılmasını birbirine karıştırmamak gerek.
tekinya

Mesaj gönderen tekinya »

juanpr yazdı:bu genel bir problem,
söylenir hep; türk erkeklerinin kıskanç olmalarının sebebi,cok sevdiklerinden degil,kendilerine olan güvensizliklerindendir..!
Sebebi domuz eti yememelerinden.
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

he domuzlarmış eşini tek kıskanmayan canlı..aman iyikide yemiyoruz!
delifisek

Mesaj gönderen delifisek »

burada sosyal fobiden çok daha ciddi boyutlara ulaşmış hastalıklardan muzdarip insanlar var gördüğüm kadarıyla. konu sahibi ile ilgisi yoktur :)
delifisek

Mesaj gönderen delifisek »

arkadaşlar ben yeniyim, burada birbirimize destek olacağımızı düşünürken daha ilk gördüğüm mesajlarda kişilerin birbiri ile saçma sapan komplekslerinden dolayı didiştiğini gördüm. şaşırdım doğrusu.. ve sanırım yanlış yere geldim.. en iyisi başka birisi uza demeden ben yoluma :) size hayatta başarılar.
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

Yorumumu beğenmedim ve silemediğim için de değiştirdim.
Kullanıcı avatarı
tepkı_sel

Mesaj gönderen tepkı_sel »

rüzgar yazdı:kıskançlıkla onur kırılmasını birbirine karıştırmamak gerek.
kesınlıkle katılıyorum, bunu karsı tarafa anlatmak zor tabı sayet anlayıssız bırıyse... hı bı de keske erkek mılletı kıskandıkları kadar bu hıslerını bellı edebılseler... sonra sacma sapan bı olayla ogrenmesek hanı fena olmazdı mesela.. bı de genel gecer fıkır nedır bılemem ama, bence kıskanılmak abartılıp yasaklar koyulmadıgı surece baya guzel bı olay :D
obsessions lament to freedom...
Kullanıcı avatarı
garel

Mesaj gönderen garel »

İnsanları kıskanmam ama sevgilisi olan ve bunu devamlı dile getirenleri kıskanıyorum ve dile getirmelerinden,dışarıda çift halinde dolaşanları görünce kızıyorum.Her erkek gibi sevdiğim kişiyi kıskanırım.Onunla konuşamadığımdan onunla konuşan tüm erkekler yok olsa fena olmaz hani.Hatta onunla hiçbir erkek konuşamasın.Hatta kızlarda konuşamasın diyecem de canı sıkılır sonra.

Eklemeyi unuttum eskiden köpeğim varken millete yalakalık yapıyor diye dövmüştüm.Sonra köşeye büzüldü.Çok üzülmüştüm.
Onurunu ve tüm saygınlığını kaybetmiş bir adam...
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

ben asla kıskanmam.. sadece gururum kırıldığında buna tahammül edemem.
eski nick : triyandafilis