o kız buralarda mı?

Okb li üyelerimiz ve OKB ye dair herşey..Sorularınız vs..
Kullanıcı avatarı
gorunmezadam

o kız buralarda mı?

Mesaj gönderen gorunmezadam »

sene 2014 (sanırım) kadıköyde rockrola bar da okb bulusması duzenlemiştim adını hatırlayamadığım bir kız vardı .
deli gibi teklia içiyordu yeter dedikçe inadına içiyordu. bu yazıyı okuyorsa özelden mesaj atsın.
neden mi içimden geldi :)
cashflow2006

Re: o kız buralarda mı?

Mesaj gönderen cashflow2006 »

gorunmezadam yazdı: 14 Haz 2021, 21:49 neyse buldum.
kimmiş merak ettim
Kullanıcı avatarı
gorunmezadam

facebookunu buldum ama çok ters cevaplar yazıyor . kufur etmeyi seviyor tuaf biri
2014 yılında bardaki aksam anormal davranısları beni kendisine çekti normal biri olmaması ve güzel olması tabi
yanında sevgilisi vardı yonetmen miş herhalde anladıgım kadarıyla ayrılmışlar ondan bahsedince pek hos konusmadı (kufur etti)
kız okb liydi yanlış hatırlamıyorsam bende okb liym.
bardaki aksam sanki bir film yada dizi senaryosunu andırıyordu .
Kullanıcı avatarı
gorunmezadam

onu yıllar once kadıköyde barda gordum sevgilisi ile gelmişti. sevgilisi bir yere kadar gitmesi gerekiyordu kız ben kalıcam bana guveniyorsun dimi dedi (benle yalnız kalacagı için) sevgilisi gitti güzel ve tatlı bir yüzü olan birisiydi. durmadan tekilaları kafasına dikiyordu hem sarhos olacak diye hemde hesap bana girecek diye endişe etmiştim sevgilisine telefon ettim gelsin diye buna çok sinirlendi . yan taraftaki başka bir erkeğin masasına oturdu. diger masadaki adam anlayışlı bir eda ile bana kafa salladı. o gece o kızın sıradısı hareketleri beni etkiledi . biliyorum salakça yazdıklarım ama son birkaç gundur duygusalllık aldı beni havalardanmıdır nedir. içimden yazmak geldi.
Kullanıcı avatarı
Fluperson

Mesaj gönderen Fluperson »

Sizde sf yok heralde . Anlattıklarınız bizim anlayamadığımız şeyler. Masal gibi o dünyaya çok yabancıyım şahsen :)
Kullanıcı avatarı
gorunmezadam

Fluperson yazdı: 18 Haz 2021, 18:23 Sizde sf yok heralde . Anlattıklarınız bizim anlayamadığımız şeyler. Masal gibi o dünyaya çok yabancıyım şahsen :)
malüm kızın fotorafını başka bir kız kankama gösterdim bu kız sana bakmaz dedi çok güzel dedi.
ama güzelliği değil belkide zekası bakışlarındaki anlam etkiledi.
sf degil okb var daha çok bende.
twistedsister

Mesaj gönderen twistedsister »

güzel olup anadolu kezbanı olmayan kızlar bana yazabilirler.