OKB ne zaman basladi?

Okb li üyelerimiz ve OKB ye dair herşey..Sorularınız vs..
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

:)
DCC
karmakarisik

Mesaj gönderen karmakarisik »

hep vardı
Kullanıcı avatarı
genki

Mesaj gönderen genki »

dusunmeye ilk basladıgım zaman :)
dusunme[b]ss[/b]en problem yok
bakın şimdi yukarıda iki tane s harfi kullandıgımı fark ettim ve bu doğrumu die dusunmeye basladım degiştirecektim ama sizde gorun die duzeltmedim :)
evet bu cok kotu bir durum :)
olgunluğun gercek olcutu kişinin yası değil, sehrin gobeğinde iç çamasırlarıyla uyandığında nasıl davrandığıdır / vudi elın
paint it black

Mesaj gönderen paint it black »

ilkokulda başlamıştı o zamanlar bir yere 3 defa dokunurdum sobaya,kızgın tavaya falan parmağımı değdirirdim büyüdükçe takıntılarımda büyüdü tabiki
Kullanıcı avatarı
_İsyankar_

Re: OKB ne zaman basladi?

Mesaj gönderen _İsyankar_ »

Kendimi bildim bileli.
Order66 begins! I'm You because The Dark Lord of the Sith and this is Revenge of The Sith!

Resim
delifisek

Mesaj gönderen delifisek »

ellerimden en az birtanesini yere değdirip (sanki bir devirdaim veya bir elektirik devresini tamamlıyormuş gibi) yüzüme dokunmak gibi çok garip bir takıntım vardı, ilkokul 1.ci sınıftan beri diye hatırlıyorum. dogru hatırladığıma eminim. şimdi aklıma geldikçe gülüyorum. kendimi aşağılamadan gülüyorum. bu gülme bilincine farkındalık ile ulaştım. neredeyse bütün takıntılarımı yendim. sadece bu yapılan saçmalıkların sürekli tekrar ile edinilen bir alışkanlık olduğunu kabul edebilmek işin sırrı. kendinizi tuhaf, eksik veya arızalı bir mahluk olarak düşünmeden, takıntılarımızı sadece bilinçsize otomatik pilota geçirilmiş bir hareket olarak görmek ve bunu bilinç seviyesinde irdeleyerek sürekli kendimizi denetlemek, kendimizi yakalamak gerekiyor. bu kendimizi yakalama ve işin saçmalığını bilincimize kabul ettirebilmek farkındalık ile mümkün. bilinçli kabuletmeler zamanla bilinçaltımıza işleyecektir ve yine geldi şu lanet his diye bizi dürten duygular yok olup gidecektir.
Xagvi

Mesaj gönderen Xagvi »

çok az hatırlıyorum 4-5 yaşında başladı bi ara şehir değiştirmek zorunda kaldım tavan yaptı lisede muhteşem bir şey oldu şu anda delirdi :))
Susuyorum Sevgili...
Sensiz geçen günlerin kazasını nasıl telafi edecem ?