bendeki takıntıya bakın

Okb li üyelerimiz ve OKB ye dair herşey..Sorularınız vs..
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

O gözde uçuşan şeyler çocukkken olurdu şimdi öyle bir takıntım yok ama 20 li yaşlarda başlayan hala aklıma gelirse beni rahatsız eden (ha bu arada takıntımı değilmi yoksa fobimi tam emin olmamakla birlikte) özellikle sağ bilek ve damarlara karşı sanki en ufak bir şeyde kesilecek kanayacak bir şey olacak gibi tuhaf bir düşüncem var arada aklıma gelir şimdi okb yi okurken direk aklıma yine bileğim geldi böyle anlatınca sanki bir intihar düşüncesi,hikayesi var gibi gelebilir ama intihar düşüncesi gibi bir düşüncem hiç olmadı alakası yok yani ama bilek ve damarlar çok hassas benim için ve düşünürsem beni rahatsız ediyor üstelik birde sağlıkcıydım bir zamanlar şu an kendi mesleğimi yapmıyorum ama yaptığım zamanlarda oldu ve kan görmek,damarlar,iğne vs. bir hemşirenin hiçde huylanmaması gereken şeylerdir :roll:
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
selamsız

Mesaj gönderen selamsız »

göz lekeleri derken. boş bir yere bakarken yada sadece boş bakarken gözünün önünden yakan tuhaf nokta ya da halka benzeri şeyleri kastediyorsan bende bildim bileli var. hep ben mi tuhafım acaba derdim ama değilmiş. herkeste varmış sadece bazıları fazla kafaya takıyormuş. ;)
morlavanta

Mesaj gönderen morlavanta »

ben karıncalı görüyorum, hafif karıncalar var, aynı tv de karıncalar olur ya...İşta öyle yaklaşık 15 senedir böyle görüyorum,birden bire oldu...
Hangi doktora gittiysem doğal dedi, gözün içinde bir sıvı varmış, o hareket edince karıncalı görüyormuşsun...

Ama sen yine de bir doktora git, belki önemli bişidir.İhmal etme.
morlavanta

Mesaj gönderen morlavanta »

benim karıncalı görmem performansoımı etkilemiyor, alıştım...

Ama 15 yıl önce, karanlıkta karıncalanma arttığı için çok rahatsız olurdum, kör olacağımı sanmıştım.Bu arada benim karıncalar aydınlıkta yok denecek kadar az ama karanlıkta inanılmaz artıyor.