İntihar

Çözüm önerileriniz..
süperberduş

İntihar

Mesaj gönderen süperberduş »

Bu başlık altında intihar hakkındaki olumlu veya olumsuz görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ahyalandünya

Re: İntihar

Mesaj gönderen ahyalandünya »

Bir ara hepimiz ölmek istemişizdir. Ama bence yine de uaşamak güzel bunca şeye rapmen yaşamak güzel. Nefes almak yeni bir güne başlamak yemek yemek bile güzel bence
[smilie=buba.gif] [smilie=buba.gif] [smilie=buba.gif]
cashflow2006

Mesaj gönderen cashflow2006 »

Gıpta ederim bunu yapanlara benim gözümde bu dünyada ki en cesur ve onurlu insanlardır. Bizim gibi korkak ve karaktersiz tırsak degiller. İnsan artığı gibi yaşamaktansa kendi kararını verip bu işe son vermek her babayigidin harcı degil malesef
MirageTank

Mesaj gönderen MirageTank »

Teist olduğum için intihar etme eylemini gerçekleştirmemem gerektiğini düşünüyorum. Evrenin, yaşamın bir amaç için var olduğuna inanıyorum. Ayrıca ölmek bile parayla. Ailem mevlütü hayrı olsun, mezar taşı olsun dünya kadar para harcayacaktır benim için. Bir kefen bile kaç para olmuş. Fiziksel olarak da çileli bir iş, eşyalarım kaç yüz km öteye taşınacak, satılacak vb. Arkam dağınık bir şekilde aileme maddi ve fiziksel yük olarak intihar etmek istemem. O üzüntüyle arkamı toplamaya kalkmasınlar, cenazemle beraber arkamda bir şey kalmadan yok olmalıyım.
Fobidurbi

Mesaj gönderen Fobidurbi »

Sırf merakımdan yaşıyorum, ulan ne olacak bu benim halim ileride diye
twistedsister

Mesaj gönderen twistedsister »

intihar oyundan çıkmaktır. fahiş fiyata aldığın tek jeton hakkımı heba etmek istemem. öte yandan bu oyunda izleyici olmaktan bıktım. sf, tuşlara basamamaktır. depresyon ise sonucu bilip basmamak. işte ben tam bu noktadayım. hiç bir şeyin anlamı yok.