Terleme önleyici (Patlıcan kabuğu suyu)

Çözüm önerileriniz..
Kullanıcı avatarı
rage_againts

Terleme önleyici (Patlıcan kabuğu suyu)

Mesaj gönderen rage_againts »

Bende aşırı terleme var bakkala gitsem tişört su gibi olur.

şu an terlemem %80 azaldı. kesinlikle böyle sıkıntınız varsa deneyin hemde doğal.

ilaçları bile sürmüyorum.

Patlıcan kabuklarını soyun , su kaynatın içine kabukları atın 5 dakika kaynasın sonra yarım saat demlensin annem pet şişeye koyuyor oradan dolaba günde 2 su bardağı içiyorum .

ben yarı toz limon içeçek yarıda patlıcan suyu koyuyorum tadı anlaşılmıyo bile

işyerinde 3 yıldır yaz kış günde 2 - 3 tişört değiştirirdim şimdi 1 tişörtle gün bitiyo hemde su gibi olmadan.

Azeri bir doktor söylemiş bende internetten buldum. Vucutta bir ferahlık oluyor harika bi duygu orta okuldan beri olmayan bişey.

2 hafta oldu pek inanmadım ama sağolsun annem hep kaynattı bende içtim.

Mutlaka denemelisiniz. paylaşında kimse bu derdi çekmesin boşuna.
şu sitedeki bir kişiye yardımcı olsam dünyanın en faydalı insanı benimdir.
var

Re: Terleme önleyici (Patlıcan kabuğu suyu)

Mesaj gönderen var »

Sigara, esrar, afyon da doğal, zakkum ve güzel avrat otu da doğal (hem de patlıcan gillerden). 'Doğal' diyerek kendinizi kandırmayın. Patlıcanın mevsimindeyiz suyunu kaynatmak yerine yemeklerde yenebilir çok da güzel olur. Sadece kabuk için dolması biçilmiş kaftan, öyle değil mi? Ama şunu hatırlamınız gerekir: "Azı kara, çoğu zarar". Hergün patlıcan yenmez. Terlemeyi önlüyorsa hangi mekanizmayla önlediğini bilmek lazım.
Kullanıcı avatarı
rage_againts

Yersen Hiçbirşey olmaz faydası kabuğunda posasını yeyip ne yapıcan.

Nerelere gelmişsin afyon esrar falan .

Ben derdi olan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum günde 4 tişört atıyorum ben sosyal hayatım yok sen neden bahsediyosun .

ayrıca doğal dediğin uyuşturucuların çoğu işlemden geçiyo ağaçta esrar olmuyo güzel kardeşim.

doktor önerisi kendi doktorumada danıştım bizde yani çok çok aşırı terleyenlerde ısı mekanizması gereksiz yere vucudu uyarıyor patlıcanda ki madde bunu dengeliyor.

Burada terleme için tehlikeli ilaçları içen adamlar var.

portakal suyu içince çay içince vucuduna zararı oluyor mu?

ben burda uyguladığım bir çözümü söylüyorum sen esrar dan yok patlıcanı yemekten bahsediyosun.

içi işe yaramıyor güzel kardeşim kabuğunu kaynatacaksın.

SENİN SIKINTIN YOKSA MİLLETE DE YALAN YANLIŞ ŞEYLER SAÇMALAMA.

BEN DENEDİM İŞE YARIYOR DOKTORUMA DA DANIŞTIM SENİN GİBİ ESRAR ÖRNEĞİ VERMİYORUM.
Kullanıcı avatarı
normlife35
İletişim:

Mesaj gönderen normlife35 »

çok sağol paylaşım için. en yakın zamanda başlayacam içmeye. terleme benim için de büyük bir sorundu. umarım bundan kurtulacam :)
Bir Çığlık Bulsam Hiç Susmayan Veya Bir Cümlede Beni Anlatan..
Kullanıcı avatarı
rage_againts

Umarım kurtulursun kardeşim.

ben çok çektim o yüzden burada paylaşıyorum ii gelecektir

ben hiç inanmayarak başladım böyle bir etki inanılmaz

2 haftadır gezip tozuyorum hafif bir terleme oluyor sadece patlıcanı da hiç sevmezdim şimdi en sevdiğim sebze resmen dünyamı değiştirdi. günde 2 yada 3 kez içiyorum yarım su bardağı o kadar

hayat değişiyo resmen

ilk defa 1 haftada 2 tişörtle vardiya bitirdim 3 senede bide ha arkan su gibi olmuş karnın terlemiş laflarınıda duymuyorum 2 haftadır.
Kullanıcı avatarı
normlife35
İletişim:

Mesaj gönderen normlife35 »

ben de şu an pek inanmıyorum ama beklentimi boşa çıkaracak umarım :) sonuçlarını muhakkak yazacam buraya
Bir Çığlık Bulsam Hiç Susmayan Veya Bir Cümlede Beni Anlatan..
marmix78

Mesaj gönderen marmix78 »

peki bu her gün yapılacak mı? Terlediğimiz her gün yapılacak mı?
var

Mesaj gönderen var »

Hıı lazer tedavisi hikaye yani...
citizen

Mesaj gönderen citizen »

Yazın dışarıya çıkan hemen herkes terliyor
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

var yazdı:Sigara, esrar, afyon da doğal, zakkum ve güzel avrat otu da doğal (hem de patlıcan gillerden). 'Doğal' diyerek kendinizi kandırmayın. Patlıcanın mevsimindeyiz suyunu kaynatmak yerine yemeklerde yenebilir çok da güzel olur. Sadece kabuk için dolması biçilmiş kaftan, öyle değil mi? Ama şunu hatırlamınız gerekir: "Azı kara, çoğu zarar". Hergün patlıcan yenmez. Terlemeyi önlüyorsa hangi mekanizmayla önlediğini bilmek lazım.
aynı zamanda şunu bilelim ki "hamama giren terler" .. terlemek doğal bi şeydir, asıl sorun olan kızarmak. terlemeyi engelleyici ilaç, madde yada doğal ürünler fazla miktarda alındığında kızarmaya yol açar. var admininde dediği gibi kararı kaçırmamalı..
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
dzeko

Mesaj gönderen dzeko »

Ben de yazin asiri terleyenlerdenim. Disari ciktigimda yuzumden sapir sapir terler damlar. Cozum onerini mutlaka deneyecegim. Sirf muhalefet olmak icin yazan catlak seslere de kulak asma.. Tesekkurler cozum onerisi icin.

Peki bunun olcusu ne kadar ? 1 kg patlicanin kabugunu 1 lt suda falan mi kaynatiyoruz ?
Kullanıcı avatarı
rage_againts

ya annem yapıyo küçük cezvede 1 litre suya 2 patlıcan kabuğu koyuyo ben günde sabah akşam yarım kilodan biraz fazla içiyorum toz içeçeğe karıştırıp.

ben terlemekten bahsetmiyorum üzerime kova dökülmüş gibi terliyorum zaten buraya benim gibi sıkıntısı olanlara yazıyorum

siz gidin terleyin ben size yazmıyorum kalp atmadan olmuyo ama fazla atınca beyin damarları yarılıyor siz bu farkı anlayamıyorsunuz.

Alt tarafı patlıcan suyu içip deniycen benimde inancım yoktu ama denedim sonuç 10 numara ne kadar insan duysa benim için o kadar iidir.
Kullanıcı avatarı
rage_againts

citizen yazdı:Yazın dışarıya çıkan hemen herkes terliyor

sen varya kimsenin bilmediği birşey söyledin şu an ama daha yaratıcı olmak lazım bu şekilde yardımcı olamıyoruz.

biz terlemiyelim diye uğraşmıyoruz sadece sıradan insanlar gibi olmaya uğraşıyoruz

ben 60 kişi ile çalışıyorum sadece benim tişört su gibi oluyo oda terliyo ama insan gibi
twistedsister

Mesaj gönderen twistedsister »

terleme problemim yok alay etmek için de sormuyorum. patlıcan musakka olmaz mı yada suda pişmiş başka patlıcan yemeği. imam bayıldı mesela?