kalbalık ortamlarda yemek yemek

Çözüm önerileriniz..
Kullanıcı avatarı
ahyalandünya

Re:

Mesaj gönderen ahyalandünya »

asa yazdı: 24 Eki 2008, 15:30 yok daldır kaşığı bandır ekmeği nazik olmaya çalışma nazik olmaya çalıştıkça batarsın bizde misafir çorbayı kafasına dikmişti bense çatal kaşık takur tukur ulan dedim ne sosyetik davranmaya çalışıyorsun sen erkeksin parçala gitsin neyseki ondan sonra artık homo bilmemnekus adamı gibi yemeye başladım yemeği kız gibi yemeyi bıraktım aklıma fobi geldikçe rahat ye boşver diyorum sallıyorum boşveeer
Demi ya böyle yapmak lazım
[smilie=buba.gif] [smilie=buba.gif] [smilie=buba.gif]
Kullanıcı avatarı
ahyalandünya

Re: kalbalık ortamlarda yemek yemek

Mesaj gönderen ahyalandünya »

vakkavakka_ee_ee yazdı: 22 Oca 2011, 02:53 evet , kahretsin ki var ! üstelik bundan nefret ediyorum. okurken bi işte çalıştım bir kurumdu, arkadaşım da vardı gittik yeni ortam , beyfendi hanımefendili hitaplar . resmen sıkıştım orda , daral geldi . hele yeni tanışıyorsun snein gibi az buçuk yaşıtın kimseler de gelmiş yeniyiz ya hepberaber gidleim diyorlar . sürü gibi bir de milletin umurunda değil ya en ayak altı yer nere var orayı seçiyorlar . bir de beni düşünün ! çok kötü oluyorum , elim zangır zangır yüzüm bembeyaz , konuşuyorlar kelimeler var ama içleri boş. benim byenimdeki kelimeleri bi bilseler , nerden bilecekler . bakıyorlar bön bön , kaşrı masadan öbür masadan bunlar yeni diyorlar , tamam kötü niyetli değil ben de bakıyorum millete ama olmuyor işte . baktıkları an ne hareket yapıyosam orda klıyorum robot gibi , bazen yemeği ağzıma götürrüken gözlerim nasıl açılıyor artık bilyiorum bi bokluk olduğunu karşımdaki ele kalıyor , şaşkın şaşkın . diyorum salla elimin titremesinden iyidir . hani en yakınıma derim ben yyiemiyorum , nerde köşe kuytu bucak masa var oraya sürüklemeye çalışıyorum hani beni sevmese değer vermese yahut önemsemese üff yeter be diyecek! kendin ye ben diğerlerinin yanına gidicem. hep bi kişi bulmuşumdur , hiç yalnız gitmedim o kişide benim sorunumu bilen yakın birisi olur. yoksa karşımdaki birinin ben sf liyim , kalabalıkta biri varken bi kişi iki kişi yüz kişi farketmez yemek yerken elelrim titriyor , yiyemiyorum desem ne tepki vereceğini allah bilir. bi keresinde (okurken) hocanın odasına girmiştik illa da çay için dedi , istemem dedim bir de ısrarcı oluyorlar ki çoğu sevdiğim şeyi ben onu sevmyorum diyip yırtmaya çalıştığım anlar vardır bu nafile , çay geldi ben içemedim hoca konuşuyor kelimeleri harf oluyor ağzından çıkıyor yükseliyor git gide , sonra gözüne takılıp kalıyorum ne zaman şu gözlerini üzerimden çekecek bu! olmadı tuvalete gidip kustum elimde ttiredi çünkü ayrıca hoca da gördü , rezil bi durumdu . adamın karşısına bi kaç hafta çıkamadım hatta odaya geri dönmek zorunda kaldığımda şekerim düştü , iyi değilim dedim bi süre sonra sıvıştım ama o geri dönüş anı da iğrenç bi durum tükürdüğünü yalamak derler ya onun gibi bişe .. utançtan kıvrana kıvrana o kişinin karşısına çıkmak , oysa adam rahat umru değil , bi süre sonra baktım onun hayatı başka ben sanki çok önemli biri gibi kendimi pek büyütüyormuşum herkes beni gözxetleyip beni düşünecek ! neyim ben gazete ikinci sayfalarına çıkan ünlü ya da zengin çocuklardan mı . bugün şunu giydi öbür gün bunu giydi millet beni mi gözrtliyor , yok! ama işte şizorfrenliğe geçtiğimi düşündüğüm ilk nokta budur ! gözetlendiğim hissi , evde okulda dışarda biri beni takip ediyor gibi geliyor , ölsem de kurtulsam. bitti diyorum yine başlıyor bu sf ye lanet olsun!!!
Klasik cevabım ben sevmiyorum oluyorrrr
[smilie=buba.gif] [smilie=buba.gif] [smilie=buba.gif]