tedavi yöntemleri

Çözüm önerileriniz..
Kullanıcı avatarı
domates

Re: tedavi yöntemleri

Mesaj gönderen domates »

tranquillo yazdı:meraba arkadaşlar. ben psikoloji mezunu biri olarak bildiklerimi söyleyeyim..evvela sosyal fobiyi yenmek için karşı cinsle irtibata geçmek gerekir..Bu yapılmadığı takdirde hiçbirşey işe yaramaz, ne ilaç ne telkin vs.. Freud un da dediği gibi cogu psikolojik olayın altında cinsel nedenler yatar..Dolayısıyla erkekler için söylüyorum, iddia ediyorum burda hiç kimse bi bayanla birlikte olmamıştır, ve asıl bu durum erkekleri silik yapıyor psikolojik olarak..Dolayısıyla size çözüm yolunu söyleyim, mutlu sonla biten masaj salonuna gidip bi kere cinselliğe adım atmanız lazım, bir kere bile olsa bu yapılmalı ki insanın kimliği ortaya çıkabilsin...Bunu şiddetle tavsiye ediyorum..Tabi yalnız masaj salonuna gitmek sizin için zor olacağından 2 kişi gidilebilir.. İsteyen olursa birlikte gidebiliriz..Cevaplarınızı bekliyorum..
Böyle berbat bir hastalıktan kurtulmak için bile insanın yapamayacağı şeyler var, ayrıca şimdiye kadar sitede gördüğüm en tuhaf çözüm önerisiydi :)
sosyalfobi : geçici çekingen zar
Kullanıcı avatarı
sercan266

Mesaj gönderen sercan266 »

UTANMASA ADAM G..EVE GİDİN DİCEK :)
Hayat 3.5 ile 4 arasındadır.Ya korkup üçbuçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın.
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

tranquillo yazdı:meraba arkadaşlar. ben psikoloji mezunu biri olarak bildiklerimi söyleyeyim..evvela sosyal fobiyi yenmek için karşı cinsle irtibata geçmek gerekir..Bu yapılmadığı takdirde hiçbirşey işe yaramaz, ne ilaç ne telkin vs.. Freud un da dediği gibi cogu psikolojik olayın altında cinsel nedenler yatar..Dolayısıyla erkekler için söylüyorum, iddia ediyorum burda hiç kimse bi bayanla birlikte olmamıştır, ve asıl bu durum erkekleri silik yapıyor psikolojik olarak..Dolayısıyla size çözüm yolunu söyleyim, mutlu sonla biten masaj salonuna gidip bi kere cinselliğe adım atmanız lazım, bir kere bile olsa bu yapılmalı ki insanın kimliği ortaya çıkabilsin...Bunu şiddetle tavsiye ediyorum..Tabi yalnız masaj salonuna gitmek sizin için zor olacağından 2 kişi gidilebilir.. İsteyen olursa birlikte gidebiliriz..Cevaplarınızı bekliyorum..
Ben isterim.
Sırtımda çok fena kulunç var ağrıyıp duruyor. Şöyle güzel bir masaj iyi gelir.
Yalnız şunu belirtmeliyim ki cinsellik eğitimini yanlış yerden almışsın. Masaj yaptırmak cinsel bir aktivite değildir.
de te fabula narratur
slmbardakci

Re:

Mesaj gönderen slmbardakci »

hayalet yazdı:O zaman terapi için pisikoloğa gitmene gerek yok ben sana söyliyim psikolog sana ödevler hazırlar der ki "evladım bi dahaki görüşmemiz 15 gün sonra bu zamana kadar eski arkadaşlarını ara, onlarla görüş, bir arkadaşında bir kaç gün yatıya kal, alış verişe çık akrabalarını ziyaret et vs. hee bi de nefes egzersizleri var tabi paketin içine her gün 5-6 dakika üfle" geçmiş olsun. Ben bu ve buna benzer olayları yapabilsen zaten bu adamla işim olmaz.
Pisikoloğa sorarsın "ama ben bunları yaptığım vakit kalbim beynimde atmaya başlıyo ciddi sorunlar yaşıyorum"
pisikologda olsun ne olursa olsun üstüne git sonunda iyileşeceksin.
Ben bu şekilde iyileşen bi allahın kulunu tanımadım. Beni tanıştırırsan çok sevinirim.
Nefes egzersizi çok önemli
lütfen hafife almayın.
Kullanıcı avatarı
Buzdolabı

Mesaj gönderen Buzdolabı »

''Çoğu psikolojik olayın altında cinsel nedenler yatar.''
Bütün gün Freud'un bu sözünü düşünüp durdum.
Cinsel hayatı düzgün bir erkeğin sf'si olur mu?
Tamam seksi meksi de boşver, bu hastalıktan dolayı yalnızlığı seçtim. Seçtik.
Sorun yalnızlık değil, sorun yalnızlığımızı istediğimiz vakit bozabilme yetisi.
..kader dediğimiz aslında yaşantımızın ön hazırlığıydı
kaderi keder yapandı bizim kendi benliğimiz...

bir buzdolabı yazısı
paxilmatik

Mesaj gönderen paxilmatik »

Erkeklerde bunu kısmen söyleyebiliriz aslına bakarsanız. Nedeni ise çevredeki genel kanının bu yönde olması. Sanki erkek gününü gün edip sürekli zina yapması gerekiyormuş gibi bir anlayış var.Ancak kimsenin tercihine de karışmamak gerekiyor. İsteyen zina yapar isteyen evde yatar.
SosyalGr

Mesaj gönderen SosyalGr »

Merhaba Arkadaşlar

Şubat ayı içinde Uzman Klinik Psikolog GİZEM PEKCAN'ın liderliğinde grup terapisi programı başlayacaktır.

Program 13 temel oturumdan oluşacak ve her oturum 2 saat sürecektir.

Programın her bir oturumu farklı hedefler, teknikler ve beceriler geliştirmeyi içermektedir.

Program sonunda katılımcıların sosyal kaygının sebepleri ve yönetimi hakkında bilgi ve becerileri kazanmaları amaçlanmaktadır.

Gruplar 6-10 kişi den oluşacaktır.

Gruba katılım onayı için ilk psikolog değerlendirmesinden geçmek gerekmekte ve grup terapisine uygun olup olunmadığı veya eşlik eden başa sorun olup olmadığı tespit edilecektir.

Başlangıç tarihi grup oluşturulduktan sonra, çoğunluk için uygun saat ve gün aralıklarında belirlenecektir.

Gruba kayıt ve detaylı bilgi için aşağıdaki mail adresine mail atmanız gerekmektedir.

Email:sfgrubum@gmail.com
xact

Mesaj gönderen xact »

İlaç + Psikoterapi + Sorunların Üzerine Gitme Tekniği *bence
sosyalfobiyehayır

Mesaj gönderen sosyalfobiyehayır »

kafadan hacamat olun ..tam 3 kere olmanız gerekiyor..en az tabi...ben iki senedir oluyorum .faydasını görüyorum..bunu heryerede yazıyorumki insanlar faydalansın.ahanda link : http://www.tibbihacamat.com/2013/10/kaf ... alari.html