aşk

Çözüm önerileriniz..
rüzgar

aşk

Mesaj gönderen rüzgar »

ruhsal sorunların en iyi ilacı aşık olmaktır. enerjiniz maksimuma ulaşır ve başaramayacağınızı düşündüğünüz bir çok şeyin kolaylıkla üstesinden gelebildiğinizi görürsünüz.
Kullanıcı avatarı
tomwaits

Re: aşk

Mesaj gönderen tomwaits »

3 ay önce aşık oldum dengelerim altüst oldu farklı ve büyülü bir dünyanın içerisine girdim...inanılmaz enerji verdi bana o anlarda başaramıyacağım hiçbirşey yoktu dünyanın en önemli adamı oldum birdenbire...hayatımın en güzel yıllarını yaşadım sadece 1 ay boyunca ve sonu kötü sonla bitti...gerçek bir aşk destanıydı bu...aşk mı etik mi?etik kazandı...! :(
rüzgar

Mesaj gönderen rüzgar »

ben tom waits hayranıyım biliyor musun. russen dance parçasını bir ara defalarca dinliyordum. sonra o cd yi bir arkadaşıma verdim geri gelmedi.
tekinya

Mesaj gönderen tekinya »

Kuldan istedim aşk vermedi,ben de mevlaya yöneldim :)
rüzgar

Mesaj gönderen rüzgar »

tekinya yazdı:Kuldan istedim aşk vermedi,ben de mevlaya yöneldim :)
ben de aynen :)
tekinya

Mesaj gönderen tekinya »

belgin yazdı:
tekinya yazdı:Kuldan istedim aşk vermedi,ben de mevlaya yöneldim :)
ben de aynen :)
Amin gazamız mübarek ola..
Kullanıcı avatarı
tomwaits

belgin yazdı:ben tom waits hayranıyım biliyor musun. russen dance parçasını bir ara defalarca dinliyordum. sonra o cd yi bir arkadaşıma verdim geri gelmedi.
sevindim buna çoğu kişi çoğu kişi tanımaz bilmez tomwaitsi... :)
inadinahuzur

Mesaj gönderen inadinahuzur »

:D Murat şımarma hemen senden hoşlandığını söylemedi (hoşlanmadığını da söylemedi) O zaman sorun bende
revnaknuma

Mesaj gönderen revnaknuma »

tom waits i bana belgin tanıtmıştı ama sadece ismini hatırlıyorum. necidir ne yapar unuttum.
aşk bende bol miktarda stres ve depresyon yapar. ancak aşkıma karşılık alıp aşık olduğum kişi ile birlikte yaşamaya başlarsam stres ve depresyon geçer. fakat psikopat bir kişilik olduğum için aşkım ile geçimsizlik ve kavgalar başlar ve ayrılırız. ayrılınca ağır bir ayrılık depresyonu başlar. ayrılık depresyonu en vahşi fiziksel işkenceden daha fazla acı verir ve maximum doz antidepresan yetersiz kalır. bu depresyon aylar sürer sonra yavaş yavaş diner.
en son 8 yıl önce belgine aşık olmuştum. ondan beri aşk yok. kafam rahat.
rüzgar

Mesaj gönderen rüzgar »

tom waits amerika da yaşıyor köhne bir otel odasında, sürekli içerek.. harika bir sesi var. jazz rock yapıyor..
rüzgar

Mesaj gönderen rüzgar »

ilhan da sonra ben de tövbe namazı kıldım ve bir daha aşık olmadım.
tekinya

Mesaj gönderen tekinya »

belgin yazdı:ilhan da sonra ben de tövbe namazı kıldım ve bir daha aşık olmadım.

Geçen hafta ben de kıldım ama gel gör ki bazen ruh-i hayvaninin kölesi oluyoruz [smilie=skull.gif]
inadinahuzur

Mesaj gönderen inadinahuzur »

Aşka tövbe eden insan boş havuz gibidir sonbaharda içine kuru yapraklar dolar Zamanla da yosun tutar...
rüzgar

Mesaj gönderen rüzgar »

aşk aptalların işi. zaten aşk diye bişi yok. saçma bir saplantı.
Kullanıcı avatarı
tomwaits

bu ne ya revakkuma ve belgin aynı kişimi yoksa farklımı bayan mı erkekmi yazılanların hepsini takip etseydim anlardım tahminen revakkuma erkek bir karakter belgin ise bayan ama yazan tek kişi galiba.... :D