aşk

Çözüm önerileriniz..
Kullanıcı avatarı
tomwaits

Re: aşk

Mesaj gönderen tomwaits »

çift karakter takılman benim açımdan olumsuz bir yanı yok güzel şeyler yazıyorsun forum kurallarına aykırımı onu bilemem hepimiz hastayız bi şekilde herkestede sf bi gıdımda olsa oluyor işte.... :)
inadinahuzur

Mesaj gönderen inadinahuzur »

tomwaits yazdı:bu ne ya revakkuma ve belgin aynı kişimi yoksa farklımı bayan mı erkekmi yazılanların hepsini takip etseydim anlardım tahminen revakkuma erkek bir karakter belgin ise bayan ama yazan tek kişi galiba.... :D
[smilie=aikido.gif] Murat bey şükür jetonunuz sonunda düştü. Daha önceki bir mesajda aynı şeyi yazmıştım Hani mahsunkulun kilitlediği başlıklar vardı ya Senden önce ikarus da aynı iddiada bulunmuştu Belgin ve reveknuma aynı kişi midir diye ? Hakkını yemeyim ikarus hazretleri yazdıktan sonra kıllandım ve inceledim Bu iddianın gerçekliğine emin oldum Sonra sinirlendim bişeyler yazdım ve mahsunkul da kilitledi Bakınız ne kadar möhem bir meseledir ki kaptırdım uzattım [smilie=derisive.gif]

Tomwaits: revakkuma erkek bir karakter belgin ise bayan ama yazan tek kişi galiba

Evet Belgin psikoz yaşayan birisi ve senin tespitinde şettirdiğin gibi iki üyeliği de ilham akışına göre kullanıyor
[smilie=comando.gif] Bu s...lak (ben) kendince destan mı yazıyor diye düşünenlere; 10 parmak alıştırması yaptığımı yazayım
Ki bu mesajın tamamını yazmam 19 saniye falan sürmüştür; iyi midir ?
rüzgar

Mesaj gönderen rüzgar »

inadınahuzur : paranoid şizofren
Kullanıcı avatarı
tomwaits

sercan anlayışla karşılaman gerek değilmi sende bu şekilde olmasa bile farklı boyutta yaşıyorsun bu illeti.... :)
inadinahuzur

[smilie=crazy.gif] Evet yaşasın delilik; 10 parmak alıştırması yapıyorum Çaktırma eheuehu
Kullanıcı avatarı
tomwaits

birçok şizofren gördüm çoğunun ilaçlardan beyni sulanmış oluyor ama sizde hayat var... :)
inadinahuzur

[smilie=cray.gif] Birçok insan tanıdım düştüğünde tekme atarlar ama sende anlayış ve hoşgörü var
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

bi kişinin forumda 2 nickle birden takılması ban-süresiz olarak uzaklaştırma sebebidir..emin olmadığımız durumlarda ise bi işlem yapamıyoruz..
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
_İsyankar_

Mesaj gönderen _İsyankar_ »

Öyle mi dersin :)
Order66 begins! I'm You because The Dark Lord of the Sith and this is Revenge of The Sith!

Resim
Erhana20

Mesaj gönderen Erhana20 »

Aşk sf'liye göre değil, ben acısını çok çektim, çekiyorum.Geçen yıl bir kızla çıkmaya başladım ve yaklaşık 1-2 ay çıktık sonra sf'den kaynaklanan nedenlerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım. Aradan 6 ay geçti onu hiç unutamadım, hep azap çektim ve dün facebook'una baktığımda nişanlandığını gördüm. Nedendir bilmem ama çok büyük, felaket ötesi bir acı çekiyorum :(
Allah beni mutsuzluk ve yanlızlıkla sınıyor, sabrediyorum bende.
revenge of the past

en büyük ilaç aşktır

Mesaj gönderen revenge of the past »

sonrasını düşünmeyin yok işte ayrıldıktan sonra ne olucak üzülmiycekmiyiz demeyin.aşıksanız ne sf kalıyo ne başka bişey
feraye

Mesaj gönderen feraye »

aşk güzel de karşılıksız olduğunu öğreninceye kadar.
Kullanıcı avatarı
2PacHastası

Mesaj gönderen 2PacHastası »

Aşık olmak güzeldir.Hele birde aşık oldugun kişi seni sadece arkadaş olarak görüyorum dediyse o aşk tadından yenmez. :D
Tupac umursar,eger baska kimse umursamazsa.
Ben bir eşkıyayım ve kafa tutan mazlumlar hakkında rap yapıyorum.(2Pac)
"Küçük çocuklara aşıladığınız nefret herkesin ağzına ..ıyor."(2Pac)
volkan4502

Re: en büyük ilaç aşktır

Mesaj gönderen volkan4502 »

revenge of the past yazdı:sonrasını düşünmeyin yok işte ayrıldıktan sonra ne olucak üzülmiycekmiyiz demeyin.aşıksanız ne sf kalıyo ne başka bişey
daha çok artıyo sf bence tabi karşılıksızsa.
derya1906

Mesaj gönderen derya1906 »

Allah aşk denen şeyi kahretsin okadar düzene girmiştiki hayatım birden bire herşey altt üst oldu
şimdi ben o eski günlerime dönmek için neler yapmazdım çok özlüyorum bundan 2 sene önceki halimi
kim bana vericek o günlerimi:-(((((