Tırlatmak?

Çözüm önerileriniz..
Psycho

Tırlatmak?

Mesaj gönderen Psycho »

25 yaşındayım 15 yaşından beri sfliyim son 2-3 yıldır depresyonla mücadele ediyorum 1 yıldır ilaç kullanıyordum 2 ay öncesine kadar
ilacı bıraktım çünkü sfye dair fazla bir belirti kalmamıştı
şimdi 1 yıl önceye geri döndüğüm gibi okb belirtileride peydah oldu
Allah kahretsin bir bu eksikti obsesif düşüncelerden kendimi alamıyorum bu tip şeylerin yavaş yavaş yoğunlaştığını hissediyorum
okbli bir arkadaşım var ve onun durumunu gördükçe panikliyorum bende onun gibimi olacağım diye
ı hepsine katlanabiliyorum ama depresyonu bir türlü yenemiyorum zikzaklı bir ruh halim var kendimi iy hissettiğim anların sayısı bir elin parmaklarını geçmez
artık normal birisi olmak istiyorum
Ben deli değilim ben deli değilim ben deli değilim(sürekli içimden bunu tekrarlıyorum evet ben deli değilim )
Doktora gitmek istemiyorum (zaten işyerinden izin vermezler izinlerimi okul için kullanıyorum kaldıki psikologa gidiyorum diye izin alamam)bana paxil dışında önerebileceğiniz bir ilaç var m
haotsum

Mesaj gönderen haotsum »

ilaç mı??
Boşver ilaçları
Kullanıcı avatarı
sabrina2

Mesaj gönderen sabrina2 »

aurorix ve dideral bi dene istersen...
vhisky

Mesaj gönderen vhisky »

anafranil yada cipram öneriyorum.kronik depresyon sfnin talihsiz sonu.bana bi psikiyatr kronikleşmiş artık depresyonun demişti.ama artık öyle kronik deil,genelde kontrolüm altında.bu da sfyi kabullendiğim için oldu.sadece herkez kadar olumsuzum artık hatta daha iyiyim pek çoğundan.bu obsesif kompülsüf kişilik bozukluğuna da sf neden oluyor.sfyi takıntı haline getirdiğimiz için bu hastalık oluşuyor.kabullenmek çok zor biliyorum ama 2 yıl reddettim bu hastalığı,iğrenç günlerdi kendimi soyutladım hayattan şimdi kabullendim çok rahatım.sfnin keyfini bile süreceğim utanmasam.