Kalabalıkta yalnız yürümek

Çözüm önerileriniz..
kumru

Re: Kalabalıkta yalnız yürümek

Mesaj gönderen kumru »

Sevgili Zeynep,

Yenebileceğinizden eminim ben. Kendinize güvenin. insanlar eşit koşullarda büyümeseler de daima eşittirler. hiç kimseden daha üstün ve aşağıda olmadığınızı hatırlayın sık sık. hepimiz insanız sonuçta. çevreniz sizi toplantılarda vs.. yerlerde az konuşan ya da hiç konuşmayan biri olarak tanısın. zamanla konuşmayay başlayacaksınız, güvendikçe sevdikçe. bizlerin sevgi sorunu var en çok. ne kendimizi ne başkalarını kolay sevemiyoruz ve güvenemiyoruz. hepsi bu... konuşmaya çekindiğiniz bir insanla karşılaşınca onu gözünüzde bir sincap olarak hayal edin mesela içinizden gülecek ve rahatlayacaksınız. sevmediğiniz güvenmediğiniz insanlardan oluşan bir toplantıdaysanız onların hepsini çok sevdiğiniz birer çiçek olarak hayal edin bir de böyle deneyin. belki rahatlatıcı olur. siz düşünün başka fikirler üretin rahatllatabilecek.

en çokta kendi içinizdeki rengarenk çiçekleri görün...
gerekirse ilaçlardan destek alın.
sizi mutlu eden şeyleri yaparak yaşayın.

Başarılar.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

newlife yazdı:Sadece yürümek..Şuan ihtiyacım olan şey..Hiçbi şey düşünmeden..Yada sünger bob izlemek.
Bende isterem, engebe olmasin, duz bir yol olsun uzun ve ince, yuruyem gunduz gece...yorulmak bilmiyem:/
..............Resim.................~~Resim
var

Mesaj gönderen var »

Bu konuyu listede gördükçe aklıma bambaşka şeyler geliyor: 'Fırtınada rüzgara karşı ...'
Kullanıcı avatarı
gorunmezadam

Mesaj gönderen gorunmezadam »

kalabalıkta yalnız yurumek bana çok kolay gelir hatta ne varki korkucak bundan derim.
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

bende kalabalıkta panikliyorum iyi mi..farklılıklar işte bizi ayrıştıran..
zeynep___

Mesaj gönderen zeynep___ »

desteğin ve cesaret verici sözlerin için teşekkürler kumru.inşallah şu mübarek günde dualarımız kabul olur..

bu özgüven konuşma merkezleri hakkında bilgisi olan var mı acaba?denmeye değer mi dersiniz?
NazBRK

Mesaj gönderen NazBRK »

Dışarda yalnız yürürken tam olarak size rahatsızlık veren ne arkadaşlar?Ben tanıdık biriyle karşılaşıp konuşmak zorunda olmaktan ve kızarıp rezil olmaktan korkuyorum.Hiç kimseyi tanımadığım bir şehirde olsam hiç zorlanmam.
Kullanıcı avatarı
gorunmezadam

Mesaj gönderen gorunmezadam »

NazBRK yazdı:Dışarda yalnız yürürken tam olarak size rahatsızlık veren ne arkadaşlar?Ben tanıdık biriyle karşılaşıp konuşmak zorunda olmaktan ve kızarıp rezil olmaktan korkuyorum.Hiç kimseyi tanımadığım bir şehirde olsam hiç zorlanmam.
ozamanda keşke bir tanıdıgm olsa dersin yalnızlıktan şikayet etmeye baslarsın
nikopol

Mesaj gönderen nikopol »

yürümek bana hiç iyi gelmiyor. sokaklarda çoluk çocuk dolaşanları, parklarda yiyişen çiftleri gördükçe zaten yerlerde sürünen moralim iyice bozuluyor. artık zorunlu kalmadıkça yürümüyorum.
var

Mesaj gönderen var »

nikopol yazdı:yürümek bana hiç iyi gelmiyor. sokaklarda çoluk çocuk dolaşanları, parklarda yiyişen çiftleri gördükçe zaten yerlerde sürünen moralim iyice bozuluyor. artık zorunlu kalmadıkça yürümüyorum.
http://youtu.be/exz36TnIcVo
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

kalabalıklarda yalnızlıkmış belkide en çekilmez olan