yeni birinin gelmesi sizi de tedirgin ediyor mu

Çözüm önerileriniz..
vhisky

yeni birinin gelmesi sizi de tedirgin ediyor mu

Mesaj gönderen vhisky »

ya olay şu.okuldayım tamam paniğim kötü hissediyorum sonra o ortama alışıyorum.bu sefer o ortama yeni birinin gelmesi beni tedirgin ediyor.okulda bu yüzden çok rahatsız oldum bugün.ortama alıştım,bu sefer ya yeni biri gelirse diye tedirgin oldum.yeni birinin gelmesinden neden rahatsız olur bi insan.heralde yine kontrol olayı.kontrol hep bende olsun istiyorum.sosyal ortamlar ondan tehlikeli.
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

Bir sorum olacak.Sınıfta normalde herkez gibi gülüp oynayabiliyormuydun?Rahat olmaya nasıl alıştın.Yoksa zaten hep rahatmıydın?Anlat hele bize de lazım...
vhisky

Mesaj gönderen vhisky »

ortama alıştığımda tehlikede hissetmiyorum artık rahatım işte.çıkıp dans etmiyorum ama herkes gibi derse konsantre olup dinleyebiliyorum.kayıda gittiğimde ders falan yoktu sadece öğrenci işlerinde sosyal bir ortamdı ben dışarıdan gelen gidenden çok tedirgin oldum rahat olamadım.dışardan kimse gelmeyeceğinden emin olduğumda rahatlıyorum.derslerde rahatım çünkü bi amaç var herkesin dikkati hocada bende değil.ben de dikkatimi derse verebiliyorum.sfyi ve kendimi kabullenmeden önce herkes beni izliyor gibi gelirdi dikkatimi derse veremezdim hatta kalp atışlarımdan söylenenleri duyamazdım.artık alışıncaya kadar kötü oluyorum.araya tatil girdi yeniden aynı insanlarla karşılaşacağım dersler başlamadı ondan.sonra alışınca geçiyor.
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

Anlıyorum , bende yaşadım bunluarı.Fakat alışman çok güzel, çokta şaşırttı beni.Çünkü benim sınıf ortamına alışmam imkansız gibi.Sınıfın belgeselini çeker gibi, sadece gözlemliyorum.
Kullanıcı avatarı
sabrina2

Mesaj gönderen sabrina2 »

Bazen ama bence asıl sorunumuz bu deil bunun gibi şeylere kanalize ediyoruz yani mesela bende hava sıcaksa karşımdaki kişi fazla ataksa flan rahatsız oluyorum . galiba fazla mükemmeliyetçiyiz asla hata yapmamalıız die düşünüoz ](*,) ama olmuooo
Olağanüstü insanlar sıradan hayatları düşler...