ÇÖZÜM YALNIZ KALMAMAK

Çözüm önerileriniz..
bitmezyalnızlık

ÇÖZÜM YALNIZ KALMAMAK

Mesaj gönderen bitmezyalnızlık »

SF illetinden kurtulmak yada en azından hatırlamamk için yalnız kalmamanız gerekiyor. Sevdiğiniz ve sürekligörüştüğünüz bir dostunuz arkadaşınız varsa eğer bu illet aklınıza pek gelmez. tek başınıza kaldığınız sürece aklınıza her zaman gelecektir ve bu okb rahatsızlığına da yol açacaktır. bence evlilik sf yi büyük oranda azaltır diye düşünüyor ve bekar olan sf li arkadaşlara evlenmeyi öneriyorum
sosyofobik_bir_kulum

Re: ÇÖZÜM YALNIZ KALMAMAK

Mesaj gönderen sosyofobik_bir_kulum »

Dostum darılma gücenme ama tabir-i Caizse BOŞ konuşmuşsun.

Bunu bilmekten ziyade, SF'liler bu dediğini beyinlerinin her mikrometrekaresine nakış nakış işlemiş durumda zaten ;)
Kullanıcı avatarı
Ulasilmaz

Mesaj gönderen Ulasilmaz »

bitmezyalnızlık yazdı:SF illetinden kurtulmak yada en azından hatırlamamk için yalnız kalmamanız gerekiyor. Sevdiğiniz ve sürekligörüştüğünüz bir dostunuz arkadaşınız varsa eğer bu illet aklınıza pek gelmez. tek başınıza kaldığınız sürece aklınıza her zaman gelecektir ve bu okb rahatsızlığına da yol açacaktır. bence evlilik sf yi büyük oranda azaltır diye düşünüyor ve bekar olan sf li arkadaşlara evlenmeyi öneriyorum
sanki biz çok meraklıyız yalnız kalmaya.. ya hiç dostumuz arkadaşımız yoksa ? napçaz o zaman ? bide evlenmeyi önermişsin, adaylar önümüze dizilmişte biz seçemiyoruz zaten dimi..
Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer değildir..
sosyofobik_bir_kulum

Ulasilmaz yazdı:
bitmezyalnızlık yazdı:SF illetinden kurtulmak yada en azından hatırlamamk için yalnız kalmamanız gerekiyor. Sevdiğiniz ve sürekligörüştüğünüz bir dostunuz arkadaşınız varsa eğer bu illet aklınıza pek gelmez. tek başınıza kaldığınız sürece aklınıza her zaman gelecektir ve bu okb rahatsızlığına da yol açacaktır. bence evlilik sf yi büyük oranda azaltır diye düşünüyor ve bekar olan sf li arkadaşlara evlenmeyi öneriyorum
sanki biz çok meraklıyız yalnız kalmaya.. ya hiç dostumuz arkadaşımız yoksa ? napçaz o zaman ? bide evlenmeyi önermişsin, adaylar önümüze dizilmişte biz seçemiyoruz zaten dimi..
Panpa her zaman her yerde bu tip şeyleri söylediğim için burada sözü sana bıraktım :D
Kullanıcı avatarı
2PacHastası

Mesaj gönderen 2PacHastası »

Yazdıklarına sadece gülüyorum.Seni akıllı bıdık seni. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Tupac umursar,eger baska kimse umursamazsa.
Ben bir eşkıyayım ve kafa tutan mazlumlar hakkında rap yapıyorum.(2Pac)
"Küçük çocuklara aşıladığınız nefret herkesin ağzına ..ıyor."(2Pac)
nikopol

Mesaj gönderen nikopol »

normal arkadaş veya kız arkadaş bulabilsek zaten yalnız kalmayız. yalnız kalmamızdaki en önemli sebep sf.
feraye

Mesaj gönderen feraye »

sen evli değilsen evlenelim tabi erkeksen.
feraye

Mesaj gönderen feraye »

herkes ters cevaplar vermiş sana. üstelik haklısın.
ciddiyim teklifim de. :)
sosyofobik_bir_kulum

feraye yazdı: sen evli değilsen evlenelim tabi erkeksen.

Konuya CUK oturacak bir video sanırım bu.

Yüksek seste dinleyiniz :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=-BN6OwJazqU
feraye

Mesaj gönderen feraye »

evet ya cunk oturmuş :D :D
feraye

Mesaj gönderen feraye »

şaka bi yana ben evlendim fakat sf de artış oldu. ilaç dozumu 2 kat artırmak zorunda kaldım. sizlere tavsiyem evlenmeyin yalnız yaşayın çünkü yanlış bir seçim yaparsanız sf hem katlanır hem de depresyon vb. rahatsızlıklar da başlar.
dış görünüme asla ve asla önem vermeyin. tek önemli olan dürüst bir insan olmasıdır.
peri7

Mesaj gönderen peri7 »

Sağ elin, sol ele ihtiyacı varsa, durumlar kötü demektir.İnsan öncelikle kendi kendini, başkalarını baston yapmadan, aşmalıdır.
Toprak olacaksın. Sonra bir çiçeğin köklerine ulaşacaksın. Sonra o çiçeğin özü olacaksın. Bir arı konacak çiçeğe. Belki o arı ben olacağım.
sosyofobik_bir_kulum

Başkasının bastonunu kullanmam :D
En son sosyofobik_bir_kulum tarafından 24 Haz 2011, 22:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
2PacHastası

Mesaj gönderen 2PacHastası »

:D
Tupac umursar,eger baska kimse umursamazsa.
Ben bir eşkıyayım ve kafa tutan mazlumlar hakkında rap yapıyorum.(2Pac)
"Küçük çocuklara aşıladığınız nefret herkesin ağzına ..ıyor."(2Pac)
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

arkadaşlar seviyeyi düşürmeyelim lütfen. geyik kırıcı olmadığı sürece serbest. herhangi bi teklif, özelden dahi olsa yasak. birbirmize saygımız olsun.. konunun özüne dönüp sohbetimize devam edebiliriz. kalın sağlıcakla.. [smilie=cool.gif]
..............Resim.................~~Resim