kız meseleleri

Çözüm önerileriniz..
muratmanson

kız meseleleri

Mesaj gönderen muratmanson »

arkadaslar ben daha once hıc bı kızla cıkmadım daha yenı yenı muhabbetlere gırıyorum arkadas olarak gecen bırı numaramı almıs arkadas olarak muhabbet kuralım sureklı arıyo msj atıyo faceden konusuyoz kız normal ama ben de bır heyecanlar arttıkı sormayın kapılmaktan asık olmaktan tırstım bırde aöf butunlemeye 5 dersten kaldım baktım olcak gıbı degıl ders calısamıcam da numara engelleme programlaına baktım gece uyuyamadım hanı ınsan kapılıncada kotu oluyor sevmeyecegın bırıne bıle asık oluyorsun ..en sonunda numarasını mesgule verdım kıza dedım tel arızalı o da dedı ıstemıyorsan acık acık adam gıbı sole deyınce ben de gaza geldım arama benı muhabbetımızı sınırlayalım dedım anlamıyorum hangı kızla asık olup ve ya alamayacagım kızla bıraz samımıyet kurunca duygularımı kontrol edemıyorum uyuyamıyorum bir panik hali kızlarla konusmamda sıkıntı yok ama işte samımıyet ılerleyınce sıkıntılar baslıyor hayatımı zehır zembek edıyorum zaten ne zaman su sınav dertlerım olsa hep o zamanları gelır bulur off siz ne diyosunuz kaçmayım ustune ustune gıdım dıyorum daha cok asık olur hıssıne kapılıyorum yardım lutfen...:((bu yuzden kızlarla samımı arkadaslık dostluklar kuramıyorum ... [smilie=cray.gif]
omerer

Re: kız meseleleri

Mesaj gönderen omerer »

en doğrusunu yapmışsın. kızlardan uzak dur. aşık olunca kafayı yersin.
yagiz

Mesaj gönderen yagiz »

sanırım çekindiğin için kızdan uzak durmak istedin.. düşünsene bi, bi ömür böyle geçer mi? hep kaçarak.. tekrar msj at kıza ve hata yaptığını ona aşık olmaktan korktuğunu o yüzden onu uzak tutmaya çalıştığını, ama bunu daha fazla uzatamıcağını çünkü sürekli onunla konuşmak istediğini vs ona söyle. msjlaşmayı uzatma, uzadıkça buluşmak zor gelir. en kısa zamanda yüzyüze bi görüşme talep et ve bişeyler başlasın artık. dediğim gibi, bi ömür böyle kaçarak geçmez; bi yerden başlamak lazım..

tabi bu söylediklerimi kız da hoşlanıyosa yap ki anlattıklarından onun da hoşlandığı belli.
Kullanıcı avatarı
Diren

Mesaj gönderen Diren »

aşık olmak diye birşey yok. sadece takıntılı bir şekilde belli bir kişiye sabitlenme vardır. zamanla bu takıntı geçer. aşık olmakta obsesyonların ağa babasıdır. obsesyonlardan uyuymazsınız, kafayı yersiniz. sürekli o şimdi ne yapıyor diye düşünürsünüz. her hayalinizin içine girip rüyalarınızı mahveder. ben zor kurtuldum bu durumdan. bir daha düşmeye niyetim yok. bayan arkadaşlar kusura bakmasın ama bu işin tek çözüm kadınları cinsel nesne olarak görmektir. akside takıntıdır, hastalıktır. kızlardan uzak durma, ama hiç birine bağlanma dicem ama obsesifsen bu imkansızdır. en iyisi uzak durmak :)
Kullanıcı avatarı
Ulasilmaz

Mesaj gönderen Ulasilmaz »

benim anlamadığım senin burda ne işin var ?
Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer değildir..
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

muratmanson yazdı: hanı ınsan kapılıncada kotu oluyor sevmeyecegın bırıne bıle asık oluyorsun ...
Bu cümleni tuhaf buldum İnsan sevmeyeceği birisine nasıl aşık olabilir ? Karşı taraf sevilmediğini anlamaz mı ?
Anqel

Mesaj gönderen Anqel »

tonyukuk yazdı:
muratmanson yazdı: hanı ınsan kapılıncada kotu oluyor sevmeyecegın bırıne bıle asık oluyorsun ...
Bu cümleni tuhaf buldum İnsan sevmeyeceği birisine nasıl aşık olabilir ? Karşı taraf sevilmediğini anlamaz mı ?
Normalde her insanın az buçuk kriterleri vardır.Murat arkadaşımızda kendi kriterlerine uymayan bir kızla diyalog içerisinde.Ve yalnızlıktan dolayı o kızın kendine yakınlık göstermesi duygu karmaşasına yol açmış.Bu tabiki aşk değildir.Gelip geçici duygulardır.
Kullanıcı avatarı
2PacHastası

Mesaj gönderen 2PacHastası »

Kızları sevdim ama sevilmemekten korktum ve kaçtım.Birde tekrar tekrar seni seviyorum demekten nefret ediyorum.Nedir yav seni seviyorum seni seviyorum.Sevgime güvenmiyorsa niye yanımda duruyor. (sfyi atlatmak için kızların belki etkisi vardır ama asıl sorun bu sorunumuzu kabul edecek anlayış seviyesinde kız bulabilmek)
Tupac umursar,eger baska kimse umursamazsa.
Ben bir eşkıyayım ve kafa tutan mazlumlar hakkında rap yapıyorum.(2Pac)
"Küçük çocuklara aşıladığınız nefret herkesin ağzına ..ıyor."(2Pac)
var

Mesaj gönderen var »

Aynı fikirdeyim. "Seni seviyorum" sözü bana çok yapmacık, sahte geliyor.
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

[smilie=spiteful.gif] Maşallah psikolog gibi kişilik analizleri yapmışsın
Anqel yazdı:
tonyukuk yazdı:
Normalde her insanın az buçuk kriterleri vardır.Murat arkadaşımızda kendi kriterlerine uymayan bir kızla diyalog içerisinde.Ve yalnızlıktan dolayı o kızın kendine yakınlık göstermesi duygu karmaşasına yol açmış.Bu tabiki aşk değildir.Gelip geçici duygulardır.
Kullanıcı avatarı
dreams

Mesaj gönderen dreams »

var yazdı:Aynı fikirdeyim. "Seni seviyorum" sözü bana çok yapmacık, sahte geliyor.
çok haklısın " var". ayağa düştü artık " seni seviyorum, canım, aşkım, bitanem" gibi sözler.bu sevgi sözüklerini kullananların çoğu omurilikten söylüyorlar bunları gerçekten hissettiklerinden değil. hep arkamdan vurdu bugüne kadar canım dediklerim [smilie=cray.gif]
İnsan neden aldanıyor herşeye ?
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

evet çok baydı. artık cigerim moda. nasılsın cigerim..
..............Resim.................~~Resim
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

başka meseleniz kalmamış anlaşılan !