6 Ay ömrünüz kalsa faydası olurmu.

Çözüm önerileriniz..
Kullanıcı avatarı
dzeko

Re: 6 Ay ömrünüz kalsa faydası olurmu.

Mesaj gönderen dzeko »

manzara yazdı:ben bugün doktora gittim. kanser teşhisi koydu. 3 aylık ömrüm kalmış. gelişmeleri size bildiririm sfye yarıyor mu yaramıyor mu diye.
Nasil yani ? 1 gunde tahliller dahil aciklandi ve doktor teshis koydu. Vay anasini, yok artik ! :)
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

dzeko yazdı:
manzara yazdı:ben bugün doktora gittim. kanser teşhisi koydu. 3 aylık ömrüm kalmış. gelişmeleri size bildiririm sfye yarıyor mu yaramıyor mu diye.
Nasil yani ? 1 gunde tahliller dahil aciklandi ve doktor teshis koydu. Vay anasini, yok artik ! :)

ben kanser olduğumu yazıyorum sen ise moral vereceğine ne yazıyorsun. üzüldüm.
BEN BENİM
Kullanıcı avatarı
dzeko

Mesaj gönderen dzeko »

manzara yazdı:
dzeko yazdı:

ben kanser olduğumu yazıyorum sen ise moral vereceğine ne yazıyorsun. üzüldüm.
Eger dogruysa gecmis olsun ama insanin sadece 1 gunde kanser oldugunu ogrenebilmesi bana inandirici gelmedi pek.
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

ölüm kötü değil yenilenme ben hiç korkmam ölümden. başka bir boyuta geçiş yapıyorsun o kadar.... ölümsüzüz yokolmuyoruz.. fiziksel form önemli değil.
yarın öleceğim bilsem hiç belli olmaz gerçekten yarın da bir saat sonra da ölebilir insan, ben yine aynı ben olurdum. sfli, kaygılı,suskun,umutsuz...
eski nick : triyandafilis
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

triyandafilis yazdı:ölüm kötü değil yenilenme ben hiç korkmam ölümden. başka bir boyuta geçiş yapıyorsun o kadar.... ölümsüzüz yokolmuyoruz.. fiziksel form önemli değil.
yarın öleceğim bilsem hiç belli olmaz gerçekten yarın da bir saat sonra da ölebilir insan, ben yine aynı ben olurdum. sfli, kaygılı,suskun,umutsuz...
öldükten sonra bu yaşamını hatırlayacak mısın. hatırlamayacaksan bunun yok olmaktan farkı ne.
BEN BENİM
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

manzara yazdı:
triyandafilis yazdı:ölüm kötü değil yenilenme ben hiç korkmam ölümden. başka bir boyuta geçiş yapıyorsun o kadar.... ölümsüzüz yokolmuyoruz.. fiziksel form önemli değil.
öldükten sonra bu yaşamını hatırlayacak mısın. hatırlamayacaksan bunun yok olmaktan farkı ne.
evet hatırlayacaksın hatta farkına varamadığım herşeyi daha net göreceksin....
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

triyandafilis yazdı:
manzara yazdı:
evet hatırlayacaksın hatta farkına varamadığım herşeyi daha net göreceksin....

ölümsüsüz. yok olmuyoruz demişsin. yani önceden de vardık mı demek istiyorsun. peki önceden vardıysak neden hatırlamıyorum doğumdan önceki şeyleri.
BEN BENİM
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

[smilie=blind.gif] hatırladığımıızı düşünsene yaşayabilir miydik? kafadan atmıyorum bu bilgileri...

ruhların kaderi Mıchael Newton

konuyla ilgili bi çok kitap var..
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

ölümsüsüz. yok olmuyoruz demişsin. yani önceden de vardık mı demek istiyorsun. peki önceden vardıysak neden hatırlamıyorum doğumdan önceki şeyleri.
kalubeladan bu yana çook seneler geçti, hatırlama organımız beyindir, insan varlığının tümünü maddeden ayırınca geride özbenlik kalır ki buna kimi ruh der kimi başka bi şey der.. olmayan bi şeyin ismi nasıl olur o ayrı bir konu. Allah indinde vardır aslında ve tüm varlıkta birdir dermişim, koyu bir vahdetivucutcuyumdur da derin konular bunlar... ;)
..............Resim.................~~Resim
citizen

Mesaj gönderen citizen »

6 aylık ömrüm kalsa bankadan 30 miyar kredi çekip alemlere akardım
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

mahsunkul yazdı:
kalubeladan bu yana çook seneler geçti, hatırlama organımız beyindir, insan varlığının tümünü maddeden ayırınca geride özbenlik kalır ki buna kimi ruh der kimi başka bi şey der.. olmayan bi şeyin ismi nasıl olur o ayrı bir konu. Allah indinde vardır aslında ve tüm varlıkta birdir dermişim, koyu bir vahdetivucutcuyumdur da derin konular bunlar... ;)
ben sadece şunu demek istedim. tryndfls, tanrı her şeydir. o hep vardı ve hep var olacak. biz de tanriyiz. enerjimiz hiç yok olmayacak. çünkü o tanrının bir parçasi. biz ölümsüzüz deyince ben de buna ölümsüzlük demek saçma. ben öldükten sonra onceyi hatirlamayacaksam bunun adı yok olmaktır. demek istemiştim.
BEN BENİM
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

yok olsak ne çıkar,, yokolduğumuzu bilememize imkan var mı eğer yok olduysak....ölümsüzlüğe yok olmayı tercih eder olabiliyor insan yaşamın kısır döngüsnde sıkışıp kalmış durumda insanoğlu..
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

triyandafilis yazdı:yok olsak ne çıkar,, yokolduğumuzu bilememize imkan var mı eğer yok olduysak....ölümsüzlüğe yok olmayı tercih eder olabiliyor insan yaşamın kısır döngüsnde sıkışıp kalmış durumda insanoğlu..
yok olduğumuzda yok olduğumuzu bilemeyeceğiz ama şu anda ilerde yok olacağımızı düşünebiliyoruz. sorun burda.

belki de yaşama doyunca yaşamanın pek bir cazibesi kalmıyordur.
BEN BENİM
Kullanıcı avatarı
ahyalandünya

Mesaj gönderen ahyalandünya »

joseraul yazdı: 06 Eyl 2011, 12:31 Mesela diyelim allah korusun bir şekilde hastalık vs nedeni ile 6 aylık ömrünüz kaldığını öğrendiniz bu sizin üstünüzde SF ile ilgili pozitif bir etki yaparmı.
Tam tersi hiçbir şey yapamadan gidiyorum diye daha çok strese girerdim
[smilie=buba.gif] [smilie=buba.gif] [smilie=buba.gif]