Aynı işyerinde sevdiğim kızı kıskanmak

Çözüm önerileriniz..
muratmanson

Aynı işyerinde sevdiğim kızı kıskanmak

Mesaj gönderen muratmanson »

Arkadaşlarım ben sımdı kıyafet fırmasında calısıyorum waiki de bi kız var guzel kız ılk bı teklıf ettım ama acıkcasıda kac aydır sevmedıgımı hoslanmadıgımı iyi bılıyorum ama zamanla sevmeye hatta suan asık oldum magazanın kapanmasına 1 ay kaldı ama ben o kız dıger erkeklerle konusurken cok kıskanıyorum ıcım bı tuhaf oluyo kımse bılmıyo gercı kızda ömer arkadas olalım ben sevemıyorum dıyo bana, bende ısrar etmıyorum tamam dedım ama cok kıskanıyorum arkadaslarımdan en yakın arkadaslarıma cephe almaya baslıyorum kızın gozlerı cok guzel halıylede bakıyorlar kızlada konustum, kız da artık dıkkat edıyo ben varken erkeklerın gozune dogru bakmıyo kız da benım acı cekmemı ıstemıyor ama ben ıyıce kaptırdım kendımı depo arkadasımın yanına gelıp sohbet edıyodu goz teması kurarak ben o gun kalp kırızı gecırcektım sankı depo arkadasım konusrken hatta ona demişti yas farkı var aralarında ,arkadasın varsa bana ayarla dıye ama senınle yasıtsa olmaz demıstı ,kıza da söyledim ömer mumkun degıl ole bi sohbet etmıstık dıye ne bılım part calısıyoruz ıkımızde ben onun olmadıgı gunler calışınca rahat edıyorum acaba mudure soylesemmi özel rica etsem kapanana kadar aynı gun calıstırmasın bizi sonra kapanınca cıkıcam zaten işte mudurde alır kız baska magazaya atmasından cekınıyorum benım [smilie=dash2.gif] yuzumden bana akıl fikir verin ?
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Re: Aynı işyerinde sevdiğim kızı kıskanmak

Mesaj gönderen mavi ay »

aynı iş yerinde olman ne kadar güzel bir şans.. onu hergün görebiliyorsun..kıskançlık normal bir duygu, insan sevince kıskanır...
bir de aşık olupta göremeseydin hasret kalsaydın ne yapardın.... arkadaşlık aşktan üstündür.. arkadaşlığını korumaya yitirmemeye çalış, bunun için de fazla üzerine gitme normal arkadaşlarına nasıl davranıyorsan ona da öyle davran..
eski nick : triyandafilis
muratmanson

Mesaj gönderen muratmanson »

ama kız beni sevmıyor hanı desenkı sevgılısınız oda yok arkadas devam edelım dıyo bende elimde olmadan kıskanıyorum habire oldugum yerde acı cekıyorum anca zaten 3 hafta kaldı aynı ısyerınde olmuyor işte sureklı kıskanıyorsun çekilmez hal alıyo .
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

kaderin tokadı yani.... o sevmesin karşılık beklemeden sevmeyi öğrenmen için iyi bi şans bence.
eski nick : triyandafilis
risperdal

Mesaj gönderen risperdal »

triyandafilis yazdı:kaderin tokadı yani.... o sevmesin karşılık beklemeden sevmeyi öğrenmen için iyi bi şans bence.
mazoşişt bir yaklaşım.
citizen

Mesaj gönderen citizen »

muratmanson kızı uzaktan seyredip kıskanırsın ama cesaretini toplayıp eyleme geçmedikce bişey değişmez
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

bunu yazmam lazım:

!liseli alert!
de te fabula narratur