Tedavi

Çözüm önerileriniz..
marmix78

Tedavi

Mesaj gönderen marmix78 »

Merhaba arkadaşlar.Bana sosyal fobi tedavisi görmeden önceki ve sonraki halinizi en ayrıntılı şekilde anlatırsanız çok sevinirim:) bende çalışmaya başladım yakında gideceğim doktora :) Niçin doktora gitmeği gerek gördünüz? sorunlar nerede başladın? İnsanlarla iletişimin nasıldı tedaviden önce ve sonra? kızlarla aran nasıldı? Sosyal ilişklilerin nasıldı? sorunlar neydide tedavi ihtiyacı duydunuz? neler değiştir?heyecan titreme terleme varmıydı?( BU SORU BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BENDE ACAYİP HEYECAN VAR PANİK ATAK BİLE OLABİLİR HEYECANLANINCA BEYNİMİN KONTROLÜNÜ YİTİRİYORUM VE KENDİSİ OTOMATİK KOMUT VERİYOR SANKİ BANA GÖRE BİLİNÇ ALTI KONTROL EDİYOR DAVRANIŞLARIMI HEYECANLANINCA).

YANİ AÇIKÇA HER ŞEYİ TEDAVİDEN ÖNCE VE SONRAYI ANLATABİLDİĞİN EN AYRINTILI BİÇİMDE ANLATIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM :)
marmix78

Re: Tedavi

Mesaj gönderen marmix78 »

Bir cevap verecek yok mu?
nedim

Mesaj gönderen nedim »

2 yıldır ilaç kullanıyorum ama sanırım hiçbirşey değişmedi bende.
thesilent

Mesaj gönderen thesilent »

Ben baska sebeplerden bir doktora gittim,ailem istedi aslinda.İlac kullanmaya basladim,su an iyiyim.Doktoruma sosyallesemedigimi,toplum icinde cekingen davrandigimi soyledim bu sirada.1 aydir fln aurorix kullaniyorum,hic faydasi olmadi.Doktorum kullandigim diger ilacin aurorixin etkisini badtirmis olabilecegini soyledi.1 hafta bu sekilde tek basina kullan,etkisi olmazsa kullanabilecegimiz daha etkili bi ilac var dedi.Sanirim onu kullanmaya basliycam.Etkisi olursa yazarim [smilie=derisive.gif]