İyileşme adıına nacizane öneriler

Çözüm önerileriniz..
citizen

İyileşme adıına nacizane öneriler

Mesaj gönderen citizen »

Kardeşim karnım aç ve kan şekerim düşümüş Fasto food büfede hamburgermi almışım Açım ulan açın ama gel gör k, Bu Sos.fob. saçmalığı yüzünden açlık gereksinimini bile erteliyorum...Herkes bana bakıyor vs. Sonra birileri bendeki tutukluluğu farkedip dalga geçiyor Beden diliyle dalga geçiyolar ve bunu belli ediyorlar...Birlik olursak (buluşma) vs. her anlamda güçleniriz. BU hayata seyirci kalmak için gelmedik. Üzerime düşeni yapmaya hazırım. SF'i yenmeye yaklaşık birisi olarak. Benimle veya mahsunkul mod. ile irtibata geçiniz. Saygılar
Kullanıcı avatarı
Bashful

Re: İyileşme adıına nacizane öneriler

Mesaj gönderen Bashful »

Bende s.f.liyim ama bu dışarıda yemek yerken sorun yaratmıyor, gidiyorum pizzacıya açık büfe(sınırsız) alıyorum 15-20 dilim pizza yiyorum ve hiç kilo almıyorum :D
citizen

Mesaj gönderen citizen »

Seni tanıyorum Tophane nargilede gür kahkahalar atardın En son kuryelik gibi bişeyler yapıyordun doğru mu ?
Kullanıcı avatarı
Bashful

Mesaj gönderen Bashful »

citizen yazdı:Seni tanıyorum Tophane nargilede gür kahkahalar atardın En son kuryelik gibi bişeyler yapıyordun doğru mu ?
Kuryelik değil haftalık bir dergiyi abonelere götürüyorum ama yaya olarak, senin eski nickin neydi?