Değişik bir çözüm yada değil denemek lazım

Çözüm önerileriniz..
bu hesabı silin

Değişik bir çözüm yada değil denemek lazım

Mesaj gönderen bu hesabı silin »

Selam arkadaşlar malumunüz sf ve depresyondan dolayı şu an çalısmıyorum
Ara ara çalısyorum desek yeridir.. Dayanbildiğim kadar işte..
Yaş 28 şunu farkettim ki başkalarının yanında çalısamıyorum pek olmuyor nedense..
Benim yaşlarımda olupta çalısamayan arkadaslara bir fikrim olacak, belki çözüm degil,
Ama en azından belki bir işin ucundan tutmuş olacagız, En azından ekmegimizi kazanırız paramız olur.. Denemekten zarar gelmez.. Sf si olmayan normal insanlarla pek iletişim kuramıyorum anlaşamıyorumda esasen iş ortamında hele hiç..
Pekte sevdiğim söylenemez normal insanları.. lakin aynı gezegende yaşıyoruz mecburuz.. Ama sfli bir insan ile sırt sırta verirsek bazı şeyleri halledebiliriz diye düşünüyorum en azından birbirimizi anlarız destek oluruz..
Varsa evde oturan hiç bir şey yapmayan birileri bir yerden başlayalım diyorum.. Tek olmaz tabi insan cesaret edemıyor ama... İlgilenen arkadas varsa msj atsın ayrıntıları konusalım.. artık en azından şu iş olayından çok sıkıldım bunaldım insanların söylenmesinden vs. yada bir yere işe girdiginde yapılan tavırlardan .. Umarım zincirlerini kırmak isteyen birileri çıkarda şu iş mevuzusundan kurtuluruz....
sigmund

Re: Değişik bir çözüm yada değil denemek lazım

Mesaj gönderen sigmund »

Muhterem Hayalet yazdı: Yaş 28 şunu farkettim ki başkalarının yanında çalısamıyorum pek olmuyor nedense..
Benim yaşlarımda olupta çalısamayan arkadaslara bir fikrim olacak, belki çözüm degil,
Ama en azından belki bir işin ucundan tutmuş olacagız, En azından ekmegimizi kazanırız paramız olur.. Denemekten zarar gelmez..
Ortaklaşa sermayeyle şirket falan mı kuracaksın ? Üstte yazdıklarından başka bir anlam çıkaramadım. Yapmayı düşündüğün proje nedir ?