Dr Ahmet Koyuncuya gittim

Çözüm önerileriniz..
Küskün dayı

Dr Ahmet Koyuncuya gittim

Mesaj gönderen Küskün dayı »

Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar . Dr ahmet koyuncuya gittim . Sosyal fobi konusunda uzman biri . Sosyal fobinin aslında zemininde bir kaygı oldugunu en ince ayrıntısıyla anlatıyor . İnsanın içine bir rahatlık iniyor . Çok sıcak kanlı bir doktor . İlaçlarımı değiştirdi istediğin zaman arayabılırsın dedi . Bir mucize beklemedim ama içim rahatladı bikaç seans daha gidicem zengin bi insan değilim çalıştığım paramla gidiyorum . İlk gidiş ücretli 140 lira ama ikinci gidişin ücretsiz . Ben söylemedim ama durumu olmayana indirim bile yapıcak bir insan . İçimi umutla doldurdu . Bende sosyal fobi vev beden dismorfobi bozukluğu varmış . Yürüyüş takıntım vardı yolda rahat yürüdüm bugün . İnsanların bakmasına uyuz olurdum olmuyorum artık baksınlar . Reklam falan yapmıyorum yanlış anlamayın . Birçok doktora gittim devlet özel ama dr ahmet bey hastalarıyla yakından ilgileniyor . Tabiki bu işi para için yapmıyor dıyemem ama verdiğin paranın hakkını veren bir doktor .
distanteyes

Re: Dr Ahmet Koyuncuya gittim

Mesaj gönderen distanteyes »

Nerede yasiyorsun ankaradaysa bende gidebilirim
Küskün dayı

İstanbulda yaşıyorum .
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

ayni zamanda benimde doktorumdur, yaklasik 4,5 senedir Dr.A.Koyuncu kontrolunde tedavi goruyorum..
..............Resim.................~~Resim
Küskün dayı

bende 1 aydır gidiyorum iyi bir insan . 4,5 sene çok uzun bi süre . hayatında ne tür değişimler oldu doktor kontrolünde .
Sensizlik

Mesaj gönderen Sensizlik »

Evet 4,5 yıl yeterli hatta fazla bir süre. Bildiğim kadarıyla mahsunkul'un denemediği ilaç da kalmadı. Peki yaşadığın olumlu gelişmeleri yazabilir misin?

Bunun yanında devam eden şikayetlerin de vardır mutlaka yoksa hala tedaviye devam etmezdin
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

ilginize tesekkurler arkadaslar.. Oncelikle sunu soyleyeyim tedavi bir omur surer, bu sizi korkutmasin, hastaligi yenebilirsiniz ama tedavi ilacsizda olsa devam etmeli.. Eger kendinizi hapsetmediyseniz misal bi iste calisiyosaniz zaman en iyi ilac. Ben bu tedavi sayesinde ise basladim , bi sf li icin zor ve sosyallesme adina guzel bi sektor Pazarlama... Sf'yi tamamen yendigim soylenemez ama hic olmasa toplumda bi yer edineilebilecek bi konuma geldim ve yenemedigim kalan kisminida kisiligimle ozlestirdim. Onemli olanda bu zaten kendinle barisik olmak.. henuz evlenemesemde olasi bi nikah durumunda davetliler onunde evet diyebilecek kivama geldim.. Onu bende derim" diyen arkadaslar olacaktir. Artik anlayin sf bende ne kadar us seviyedeydi... Mucadeleye devam... Sevgiler :)
..............Resim.................~~Resim
kaderimmis

Mesaj gönderen kaderimmis »

ben 8 sene önce bir doçente gittim, durumum gerçekten kötü idi, ilaçlarla kısa sürede eski halime geldim, bişiler daha düzeldi hayatımda ama belli bir noktaya geldiğinizde o noktadan öteye gitmedi, doktorun paracı tavırları beni özel psikiyatrlara gitmekten soğuttu oysa beni insan olarak sevdiğini sanmıştım.maillerime cevap bile vermedi, iyi ki onu bırakmışım