Sigara dan kurtulmalıyız

Çözüm önerileriniz..
Kullanıcı avatarı
gezgin89

Re: Sigara dan kurtulmalıyız

Mesaj gönderen gezgin89 »

Tebrik ederim. Hiç bir faydası olmayan aksine zararı olan bir meret. Bir daha başlamazsın inşallah. Öyle hastalıklara neden oluyor ki insanı bin pişman edebiliyor. Bir de kardiyoya başladın mı açılır ciğerler mis :D
Do you ever dream of escaping...
Don't you ever dream of escaping?
yeniçocuk

Mesaj gönderen yeniçocuk »

şimdi sigaraya olan duyarlılığını anladım... bırakmaya çalışıyorsun... kolay gelsin
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

bırakamıyorum. 1 sene oldu her gün ortalama 5 tane içiyorum. az ama o 5 taneyide bırakamıyorum. doktora gittim 5 taneden bişey olmaz dedi böle suratına baktım şakamı yapıyor neyse bi sigara yakayım ben kahvaltıdan sonra güzel gidiyor.. ne olursan ol yemekten sonra yak bi cigara" demişler.. mesela ;)
..............Resim.................~~Resim
yeniçocuk

Mesaj gönderen yeniçocuk »

Eğer tiksinti başlamışsa zaten sen çoktan sigara işini bitirmişsin.... senin adına sevindim...

Buarada yemekten sonra hakkaten iyi gidiyor mahsunkul ;) Bir de yanına kahve al...
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

Ben de bi kaç hafta önce bırakayım dedim. İlk bi kaç gün zor oldu sonra nikotin sakızı ile falan bırakır gibi oldum. Bağımlılığın etkisini hissetmiyorum şu an. İçmesem de olur. Ama neden bırakayım ki? Ben sigarayı seviyorum.
de te fabula narratur
prodigy

Mesaj gönderen prodigy »

bakankör yazdı:.Not : 102. gün
Ana fikir bu.
(¯`·._.·[RåpØr$ûZ d€Lî]·._.·´¯)
hiçişte

Mesaj gönderen hiçişte »

Tebrik ederim seni, gerçekten sigarayı bırakmak zor iştir.Ben de bırakmak istiyorum ama gerçekten sigara ve alkolden başka dostum yok :(