arkadaş

Çözüm önerileriniz..
Kullanıcı avatarı
utangac

arkadaş

Mesaj gönderen utangac »

nasıl arkadaş ediniyorsunuz? yeni tanıştığınız birisi nasıl sonradan arkadaş statüsüne yükseliyor yada kabul ediliyorsunuz?
http://www.sosyal-fobi.net/forum/viewtopic.php?f=14&t=31569
Kullanıcı avatarı
gönül dostu

Re: arkadaş

Mesaj gönderen gönül dostu »

bir sürü tanıdığım var ama hiçbiri arkadaşım değil.

yani çok kişiyle bir konuşmuşluğum tanışmışlığım var ama ilişki orada kalıyor, devam etmiyor. tanışmış oluyoruz denk gelirsek merhaba merhaba.
Nedenini ben de çözemedim galiba kabul görmüyorum.
önceki bir başlığımda bahsetmiştim bazı insanlar durduğu yerde çevresi kendiliğinden oluşuyor yani millet ona gidiyor. ben duruyorum ne gelen var ne giden...

edit: Bu arada iki başlık açmışsın
Resim
Kullanıcı avatarı
utangac

Mesaj gönderen utangac »

öylemi ama silemiyorum admin kitlemiş galiba

forumdadamı hiç arkadaşın yok yani? bide toplantı filan yapılıyomuş??

kimsede yazmıyor işte böyle girdiğim her ortamda insanlar soğuk davranıyor nedense
http://www.sosyal-fobi.net/forum/viewtopic.php?f=14&t=31569
Kullanıcı avatarı
gezgin89

Mesaj gönderen gezgin89 »

Diğerlerine göre bu süreç daha uzun oluyor ama nasıl oluyor dersen bilmiyorum kendiliğinden oluyor işte. Üniversiteden örnek vermek gerekirse ilk bir kaç gün ne olduğu belli değil mesela sınıfta yanıma kim denk gelmişse onla takılıyordum falan sonra bir baktım arkadaş grupları oluşmuş. Bir süre sonra ben de belli kişilerle gezer oldum işte bir şekilde. Gerçi okulda daha kolay bu işler, sosyal hayatta tanışıp arkadaş olduğum kişi azdır.
Do you ever dream of escaping...
Don't you ever dream of escaping?
kalıcısıkıntı

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

aynı amaç uğrunda toplanan herkes nasıl olduğunu bile anlamadan hemen arkadaş olur. nasıl burda sohbet odasında yada konu açarak direkt içimizi döküyorsak ve herkes birbirine destek olmaya çalışıyorsa diğer ortamlardada hemen kaynaşmalar oluyor sadece biraz sesin çıksın :) bir kenarda oturunca kimse sormuyor.herkes ne ve kim olduğunu anlamaya çalışıyor.yanına da yaklaşmıyorlar ama biraz konuştunmu rahatlayıp gelebiliyorlar
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...