BECLUBBY YÖNTEMİM İLE BİRKAÇ ADIMDA SF'YE VEDA!

Çözüm önerileriniz..
zeyalacanel

BECLUBBY YÖNTEMİM İLE BİRKAÇ ADIMDA SF'YE VEDA!

Mesaj gönderen zeyalacanel »

"Yazımı dikkatlice okuyunuz"

Merhabalar,öncelikle böyle büyük bir formu açıp insanların bir nebzede olsun birbirlerine yardımcı olmalarına olanak sağlayan ve insanlığın hali hazırda devamlığını gösterten site sahiplerini tebrik ediyorum.

Uzun bir süredir forumdaki yazıları,paylaşımları,tavsiyeleri takip etmekteyim.Doğru yönlendirmeler var,yanlış yönlendirmeler var.Girişi yapmadan önce şunu unutmayın asla ve asla işin ehli olmayan birinin tavsiyesine aşırı güvenip,umutlanıp yapmaya kalkışmayın bu sizi daha
zor bir duruma sokacaktır.

Sosyal fobi nedir?Hangi durumlarda görülür? gibi tanımsal bir yazı olmayacak bunun için rahatla ve zevke okuyabilirsiniz çünkü biliyorum ki hepiniz sonuca yönelik açıklamalar bekliyorsunuz.
Her zaman dile getirdiğim bir şey var sosyal anksiyete bozukukluğu olan bir birey benim için diğer tüm insanlardan çok daha zeki ve gözlemcidir.Bu hastalığı beraber öyle bir yontacağız ki bu hastalığın bizlere verdiği kişisel tecrübeler yanımıza kar kalacak.

Öncelikle başta bashettiğim gibi işin ehli olmayan kişilerin tavsiyelerine çok güvenmeyin.Okumaya devam etmeden önce benimle ilgili biraz bilgi sahibi olun isterim. tr.linkedin.com/pub/zeynel-alaca/77/921/b45/ bu adresten biraz bilgi sahibi olabilirsiniz.

BECLUBBY:Uzun bir süredir üstünde çalıştığım ve uzun çabalar sonucunda nihayi hedefe vardığım,ilk defa sizinle paylaştığım yöntemimin ismidir.Aşamalardan oluşuyor ve biraz sabır gerektiriyor.Her aşamayı kademe kademe paylaşacağım belirli tarihlerde ve isteğim düzenli olarak beni takipte kalmanız.Herhangi bir sorunuz olursa zeynell.alaca@gmail.com dan gün içinde elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

"En güzel yarınlar sizin olsun"
cekuku

Re: BECLUBBY YÖNTEMİM İLE BİRKAÇ ADIMDA SF'YE VEDA!

Mesaj gönderen cekuku »

paylasırsan sevinirim
Kullanıcı avatarı
Bashful

Mesaj gönderen Bashful »

utangac yazdı:"be clubby"? partilerde piçlikmi yapıcaz yani?
:D :D :D
dogukan

Mesaj gönderen dogukan »

utangac yazdı:"be clubby"? partilerde piçlikmi yapıcaz yani?
Karamsar yorumlar yaparak insanları çözüm önerisi sunmaktan soğutmayı bırakabilir misin? Bu yorumu yapmasan belki daha fazla çözüm önerisi sunacaktı zeynel adlı arkadaş.
Kullanıcı avatarı
utangac

Mesaj gönderen utangac »

forumda hata var yeni bir teknik ile ilgili bi fikir sunmuştum üşenmedim 4 sayfa yazı yazdım kayboldu. nası olur? forumun gerçekten bakıma ihtiyacı var
http://www.sosyal-fobi.net/forum/viewtopic.php?f=14&t=31569
kalıcısıkıntı

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

takipteyiz
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...
kalıcısıkıntı

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

bekliyoruz bakalım ne zman bişeyler yazacaksın ???????
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...