günde 3000 kere sosyalim demek ve subliminal mp3

Çözüm önerileriniz..
cekuku

günde 3000 kere sosyalim demek ve subliminal mp3

Mesaj gönderen cekuku »

selam arkadaşlar birkaç sene önce galiba tv den dinledim ya da internetten okudum hatırlamıyorum bir türk doktoru söylemişti bir sosyal fobiğin günde 3000 kere sosyalim demesi gerekiyormuş bu illetten bu şekilde kurtulmak için aklıma şöyle birşey geldi malum insan 3000 kere nasıl saysın bende sosyal fobiğim ve sesimde problem var yani sesimi kaydettiğimde sesim ölü gibi çıkıyor demek istediğim acaba birisi sosyalim sosyalim diye subliminal bir mp3 yapsa ve biz bunu her gün dinlesek bana faydası olur gibi geliyor ben yapardım ama dediğim gibi sesim problemli :p
sarımodem

Re: günde 3000 kere sosyalim demek ve subliminal mp3

Mesaj gönderen sarımodem »

sesinde başka bir sorun yoksa kendin yap daha etkili olur. ve daha canlı söyle sosyalimi. :)
sanki dokunulmazdı çocukken ağlamak...
Kullanıcı avatarı
gezgin89

Mesaj gönderen gezgin89 »

yalan söyleyemem
Do you ever dream of escaping...
Don't you ever dream of escaping?
Kullanıcı avatarı
utangac

Mesaj gönderen utangac »

onun yerine günde 1500 kere tövbe estafirullah diyin hem kendine yalan söyliyerek günaha girmemiş hemde sevap bonusu almış olursun. marionun kafasını 100 defa kiremite vurması gibi...
http://www.sosyal-fobi.net/forum/viewtopic.php?f=14&t=31569
Sensizlik

Mesaj gönderen Sensizlik »

İsterse 1 milyon kez sosyalim de, buna yürekten inanıp özümsemezsen bir işe yaramaz. Ne kadar asosyal olsanız da şöyle bir gerçek var maaalesef bir şekilde insanlarla bir araya geleceksiniz. Olması gereken bu yani, sosyalim demek yalan olmuyor. İnsan doğuştan sosyal bir varklıktır.