BEKLENİLEN SF nin Üstesinden Gelme Eğitimleri (ÜCRETSİZ)

Çözüm önerileriniz..
Situ2014

BEKLENİLEN SF nin Üstesinden Gelme Eğitimleri (ÜCRETSİZ)

Mesaj gönderen Situ2014 »

İstanbul'da bu yıl ilki düzenlenecek kâr amacı gütmeyen , uzun süredir çalışması yapılan bir projede bulunmak ister miydiniz?

Türkiye'de ilki gerçekleşecek daha önce (University of California(US),Southmapton(UK),Harvard öğrencileri ve bazı ABD'li araştırmacılar) tarafından her biri spesifik çalışmalar yapmışlardır.Bu eğitimde ki katılımcılar için çok önemli bir fırsat niteliğindeki bu proje sınırlı kontenjandadır,bu katılımcılar daha önce hiç bir yerde verilmemiş uygulamalı eğitimlerden yararlanacaktır.Eksiksiz olarak iletişim numaranızı,isminizi ve güncel olarak kontrol ettiğiniz bir mail adresinizi siyahtanturuncuya@gmail.com adresine göndermeniz hâlinde size telefon veya mail yoluyla dönüş yapılacak ve detaylı bilgiler verilecektir.

SİMA YAZICI

[Not:Bu proje,kurucusu M.Zeynel ALACA tarafından düzenlenmiş olup:Eğitimciler;M.Zeynel ALACA(Kişisel Gelişim)Nükte Yüksel(NLP ve Yaşam Koçu),Berke Aydaş(Psikoloji Öğrencisi) ve yeni katılacaklar (Projede gönüllü eğitimci olarak yer almak isteyenler CV lerini belirtilen mail adresine göndermeleri rica olunur ve ayrıca projemize sponsor olmak isteyenler için yine mail adresimizden ulaşmalarını rica ederiz.
dogukan

Re: BEKLENİLEN SF nin Üstesinden Gelme Eğitimleri (ÜCRETSİZ)

Mesaj gönderen dogukan »

Öncelikle hoşgeldiniz, proje hakkında burada bilgi verseniz. Uygulamalı eğitim nasıl olacak. Katılırsak kesin sosyal fobinin üstesinden gelebilecek miyiz?
Situ2014

Teşekkür ederim,malesef detaylı bilgileri burada veremiyorum,maili takip etmenizi öneririm,akabinde ekip arkadaşlarım sizinle iletişime geçeceklerdir.
prensesinuykusu

Mesaj gönderen prensesinuykusu »

Çok güzel bir proje gerçekten :) İstanbul'da olsaydım mutlaka katılmak isterdim.
Kullanıcı avatarı
utangac

Mesaj gönderen utangac »

zeynocum noldu bizim iş?
zeyalacanel yazdı:UYG1:

Bu hastalığa sahip her hastanın kafasında olmak istediği bir karakter veya kişilik muhakkak vardır.Hatta bu hayalinizde ki kişiliğe mensup tanıdıklarınız da olabilir.Bu hayal gücünüzde sizi sınırlandırmayacağım isteyip başaracaksınız çünkü istediğiniz karakteri/kişiliği oluşturun beyninizde her an o karakter yanınızdaymış gibi düşünün alışveriş yaparken,biriyle sohbet ederken,bir aktivite yaparken aklınıza gelebilecek birçok yerde yanınızda olsun o karakter ve o kişiye izin verin hangi durumlarda ne yapardı o?Arkadaşlarınızla gittiğiniz bir öğle yemeğinde bir sersemin sizin moralinizi bozacak cümleler sarfettiğinde o kişi ne yapardı bu durumda deyin.Ama kesinlikle o kişi olmayın sadece olduğunuz gibi davranın o kişiliğe bürünmeye çalışmayın sadece o yanınızda gezen bir arkadaşınız olsun.Bu uygulamayı 2/3 hafta boyunca uygulayın ve bu süre boyunca sıkın dişinizi ve çıkın dışarıya yanınızda ki dostunuzdan öreneceğiniz çok şey olacak.
oyunculuk son perdede biter ergünüm öğretmedimi? o diilde IWB daha bi fiyakalı daha bi gizemliydi.. öpüyorum başarılaaar... [smilie=bye.gif]

ps: müdürcüğüm şimdi uçar ordan baltalıyosun diye.. [smilie=crazy_pilot.gif] seviyorum seni iyiliim ondan.. :D zeynelde iyi insan ama reklam işini beceremiyo işte.. [smilie=dinamo.gif] ah bide kendini ifade edebilse negüzel olur [smilie=beach.gif]. en azından sosyal etkinliktir katılmamazlık etmeyiniz canlarım benim [smilie=dance3.gif]
http://www.sosyal-fobi.net/forum/viewtopic.php?f=14&t=31569
Kullanıcı avatarı
utangac

Mesaj gönderen utangac »

sırf nükü için bile gidilir [smilie=crazy.gif]
http://www.sosyal-fobi.net/forum/viewtopic.php?f=14&t=31569
Situ2014

Anlamadım ne demek istediğinizi?
Situ2014

Ekip arkadaşlarım ile görüştüm. Uygulamanın içeriği ile ilgili bilgiye aşağıdaki linkten herkes ulaşabilir.

http://www.sosyal-fobi.net/forum/viewto ... 26&t=31767
yeniçocuk

Mesaj gönderen yeniçocuk »

Eski yazdı:sfli size isim, numara vs vermez.

eğer gerçekten faydalı olmak istiyorsaniz önce bu güveni karşı tarafa vermelisiniz...

projenin detayını uygulama adımlarini buraya ekleyin. güven oluşan sfli arkadaşlar o zaman iletişim kurar sizle...
aynen öyle :)

şahsen ben gizemli bir hareket olarak görüyorum bunu şimdi...

hatta zihnimde canlanıyor gazete haberleri:

"bir forumda rastladılar, bir hevesle iyileşmek için verilen adrese gittiler ama sonları kötü oldu, biri hariç hepsi öldü, yaralı olan 'korkunçtu' açıklamasını yaptı" :))))))))))))))))))))))))

ama o da ne bu şok o yaralı gence iyi geldi ve sosyal fobisi geçti :)))))
Kullanıcı avatarı
pineapple

Mesaj gönderen pineapple »

istanbulda olsaydım keşke ya
bu egitim için atlayıp istanbula mı gelsem =((
Laugh and all the world laughs with you, weep and you weep alone.