sübliminal telkin yöntemi

Çözüm önerileriniz..
Kullanıcı avatarı
ay ile dertleşmek

sübliminal telkin yöntemi

Mesaj gönderen ay ile dertleşmek »

'''''''''''''''1970’li yıllardan itibaren kişisel gelişim kitapları hızla artmıştır. Bunların temelinde ne düşünürsen o gerçekleşir felsefesi vardı.
Ancak kitap okumak ile düşünce tam anlamı ile değiştirilemiyordu. Bir okunan kitap belirli bir süre sonra etkisini kaybediyordu.Bir seminere gidildiğinde bir süre sonra motivasyon kaybolabiliyordu. İşte bu aşamada kasetler çıktı. Olumlu düşünme kasetleri. Bu kasetlerde olumlu düşünceler seslendiriliyordu. Daha sonra CD’ler çıktı. Çeşitli yöntemler geliştirildi bunlardan birisi de subliminal.Yani telkin içeren sesin çok kısık, müziğin daha yüksek olması….Seslendirilen telkinlerin müziğin içine gizlenerek bilinçatına verlmesi.

Ancak unuttukları birşey vardı.. Benim yaptığım sadece mevcut çalışmaların- ki bunu bir gökdelene benzetebiliriz- üzerine bir tuğla koymak oldu. Dünyada ilk kez telkinleri ritimler ile sesli okuyup kaydettim.
Bu yöntem işe yaradı. İnsanlar beklentilerinin çok üzerinde sonuçlar elde ettiler potansiyelleri ortaya çıktı.''''''''''''''

bu şekilde ortaya çıkmış bir yöntem var siteside şu http://www.mickeymouse.com/

denemekten zarar gelmez arkadaşlar.
biz ki kaybedecek hiç bir şeyi olmayanlar. korku bizden uzak, umut herkesten çok birikti avucumuzda..
Kullanıcı avatarı
ay ile dertleşmek

Re: sübliminal telkin yöntemi

Mesaj gönderen ay ile dertleşmek »

galiba forumda link veremiyoruz arkadaşlar düzeltme yapıyorum hayatımdegisti.com
biz ki kaybedecek hiç bir şeyi olmayanlar. korku bizden uzak, umut herkesten çok birikti avucumuzda..