ÇÖZÜMÜ BULDUK GELİN!!

Çözüm önerileriniz..
Situ2014

ÇÖZÜMÜ BULDUK GELİN!!

Mesaj gönderen Situ2014 »

Siz değerli dostlarım için başlatmış olduğumuz gönüllü sosyal fobi ile mücadele projemizden hala haberi olmayan veya daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler için bu konuyu açmış bulunuyorum.2 Yönlü sosyal beceri kazandıran bu projenin ilk yönü;drama,tiyatro,sunum,münazara gibi etkinliklerle iç sosyalleşmeyi sağlamakken bir diğer yönü ise;röportaj,anketörlük,sokakta 5 kişi gibi bazı etkinliklerle de dış sosyalleşmeyi sağlamaktadır.Eğitim verecek kişilerin çoğunluğunu psikoloji öğrencileri ve mezunları oluşturmaktadır.Eski bir sosyal fobili olan kurucumuz Zeynel Alaca tarafından düşünülen bu fırsat proje ayağınıza kadar gelmişken zincirlerinizi kırıp katılmanızı şiddetle tavsiye ederiz.Sıcakkanlı ekip arkadaşlarımız arasında kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

Sizde Siyahtan Turuncuya ailesine katılmak istiyorsanız.

siyahtanturuncuya@gmail.com adresine isminizi ve iletişim numaranızı bırakmanız yeterlidir.

Proje hakkında biraz daha bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki facebook sayfamızı kontrol edebilirsiniz.

https://www.facebook.com/siyahtanturunc ... =page_info

SALICAKLA KALIN :)
sigmund

Re: ÇÖZÜMÜ BULDUK GELİN!!

Mesaj gönderen sigmund »

Situ2014 yazdı:SALICAKLA KALIN :)
:) saĞlıcakla (Arada Ğ var) olmalı Bu kadar kültürel ve akademik bir işe girişiliyorsa konuştuğun dilin imla kurallarını da iyi bilmek gerekir.
Kullanıcı avatarı
Doohan

Mesaj gönderen Doohan »

"salıncak" yazmak istenmiş olabilir.
SatasmaBana

Mesaj gönderen SatasmaBana »

Doohan yazdı:"salıncak" yazmak istenmiş olabilir.
Salıncakta kalmak kötüdür,bilirim
bulantı
kalıcısıkıntı

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

şu sitedeki gidenlerin fotoğraflarına baktım hepsi buranın eskileri ve facebook takımı.
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...
sosyalfobiyehayır

Mesaj gönderen sosyalfobiyehayır »

ÇÖZÜMÜ BULDUK GELİN!! ...damat gelin nerde ?
sosyalfobiyehayır

Mesaj gönderen sosyalfobiyehayır »

uyum sağlamak diye buna derim
twistedsister

Mesaj gönderen twistedsister »

acaba bu projenin neticesi ne oldu. katılımcılar ne yapıyorlar şimdi bilen var mı?