harekete geçme zamanı

Çözüm önerileriniz..
gunesedogru

harekete geçme zamanı

Mesaj gönderen gunesedogru »

Herkese selamlar öncelikle. Öncelikle konu tabiki sosyal fobi. Ve artık harekete geçme zamanının çoktan geldiğini düşünüyorum. Bu illeti yaklaşık 10yıldır çekiyorum. Bir karar aldım. Çözüm basit diyorum. Ne psikologlar da ne psikiyatristler de ne de kitaplarda. Aslında çözüm çok yakınımızda ve biz bunu yakınını göremeyen biri gibi adeta göremedik bunca zamandır. İnternet gibi bir nimeti kullanamadık gerçek bir topluluk oluşturmak için. Evet yaşayarak tecrübe ederek yenicez. Fakat bize bir labaratuvar lazim. Öncelikle bol bol deney yapmamiz , ortamı yakindan tanimamiz ve bol bol tecrübe sahibi olmamiz lazim. Ve bu ortamı biz kendimiz olusturmaliyiz. Ona buna para vermeye hic gerek yok. Bu konuda kararliyim. İlk hedef olarak ankarada sayı olarak 20 ye ulaşma yi hedefliyorum. Hep birlikte düzenli olarak toplanıp sesli okuma, sunum, isteyen olursa belki de zamanla şiir şarkı vb. birlikte paylaşımlarda buluncaz. Sayımız da elbette zamanla artacaktır. Öncelikle hedef 20 kişi. Varım diyenler mesaj atsın.

Masrafları ise aramızda bölüşüyoruz.
SatasmaBana

Re: harekete geçme zamanı

Mesaj gönderen SatasmaBana »

gunesedogru yazdı: Hep birlikte düzenli olarak toplanıp sesli okuma, sunum, isteyen olursa belki de zamanla şiir şarkı vb. birlikte paylaşımlarda buluncaz.
Fikir güzel :=).Bence de yöntem bu olmalı.
bulantı
gunesedogru

ankara ses ver
gunesedogru

ankara ses ver
KİRAZ

Mesaj gönderen KİRAZ »

e hadi ankara bu kadar mıyız :)
Kullanıcı avatarı
gezgin89

Mesaj gönderen gezgin89 »

E hadi beni de ekleyin madem bu buluşmalarda ne oluyormuş merak ettim. Diğer Ankaralılar da bir tarafını kaldırsın bir zahmet.
Do you ever dream of escaping...
Don't you ever dream of escaping?
maalesef

Mesaj gönderen maalesef »

çok iyi bi fikir, tebrikler gunesedogru