hayal kurmamak

Çözüm önerileriniz..
gunesedogru

hayal kurmamak

Mesaj gönderen gunesedogru »

Hayal kurmamak ve ana odaklanarak dikkati geliştirmek gerçekten çok etkili bir yol. Budizm de mantralarla, tasavvufta zikirlerlerle, spirütüalizm de ise aynı kelimelerin tekrarı ile bu tutum geliştirilmeye çalışılmış. İçsel sesleri uzun süren tekrarlarla susturabilmek ve bilinç altına bu tekrarlarla gevşeyip merkezlenerek bir kapı açmak ve orada istediğimiz değişikliği daha kolay yapabilmek mümkün.
fobikfrance

Re: hayal kurmamak

Mesaj gönderen fobikfrance »

Katiliyorum biz sf liler hayal kurmayi cok severiz vé hayallerimizde hep en mukemmel bizizdir okadaer kaptiririzki kendimizi ger cek hayattada hep o hayallerdeki mukemmel kisilik olmak isteriz sonra birda bakarizki gercek ortamlardaki iletisimler hic oyle hayale benzemiyor vé biz mukemmel degiliz
tweety

Mesaj gönderen tweety »

Ahmet cemil geldi aklıma aslında olabilecek şeylerdi hayalleri ama hayatın acımasızlığı onun naifligini mavi bi dünyadan simsiyah bi gece yapiveriyordu. Dünyada izole bi alan kurup benzer insanlarla yaşamak daha az hayal kırıklığı yasatirdi galiba:)
fobikfrance

Mesaj gönderen fobikfrance »

Haklisin twetty
LanetliAdam23

Mesaj gönderen LanetliAdam23 »

Evet aslında doğru bir bilgi ancak biz sflilerin tek bir dünyası var o da hayal dünyasıdır. Ben tuvalette bile hayal kuruyorum, orda da zikir çekemem ya !?