Bugün sosyal fobiden kurtulmak için ne yaptın?

Çözüm önerileriniz..
Kullanıcı avatarı
FUSI

Re: Bugün sosyal fobiden kurtulmak için ne yaptın?

Mesaj gönderen FUSI »

3 adet aurorix antidepresan ve votka :)
Kullanıcı avatarı
Doohan

Mesaj gönderen Doohan »

İş yerinde bir konu hakkında birine "Hayır, o öyle olmaz!" şeklinde itiraza kalkıştım; o şey öyle oldu. Olsun, savunmakta epey zorlansam da fikrimi söyleyebilmem iyi hissettirdi.
anesthesiia

Mesaj gönderen anesthesiia »

Marketçiyle saçma sapan bi diyoloğa girdim sonra ordan bi musteri nerelisin dedi bana cevap verirken gözlerimin titrediğini hissettim lanet olsun bazen oluyo bazen olmuyo, tam geçti sanarken tekrarlıyo
Asaletimden mi bilmem yoksa korkumdan mı susuyorum..
bonefletcher43

Mesaj gönderen bonefletcher43 »

küfürler savurdum içimden. lanet ettim böyle hastalığa umarım daha da lanetlemez. şu an kendimi daha iyi hissetmiyorum.
ceng

Mesaj gönderen ceng »

maç izlemek başka yaptığım bişey yok zaten :(
Kullanıcı avatarı
One

Mesaj gönderen One »

otobüste çok çişim geldiği halde 2 saat tutmayı becerebildim, başka şeyler düşünmeye çalıştım. bu sayılır mı ?

meğersem çiş miş yokmuş eve gelince tuvalete gitmedim bilee!.
quiet

Mesaj gönderen quiet »

Arkadaşımı aradım dışarıya çıkalım,sohbet etmiş olurum diye işi varmış evden çıkamadım,evde yalnız kendi kendime düşünüp suçladım bütün gün boyunca kendimi,yaz tatili hiç iyi gelmiyor bana kapandıkça kapanıyorum eve
prensesinuykusu

Mesaj gönderen prensesinuykusu »

kardeşimle akşam üzeri bici yemeye ve 22.30 gibi de bakkala gittik :)
abdullah_44

Mesaj gönderen abdullah_44 »

user yazdı:ha bu arada psikiyatrinin dediklerine gercekten üzüldüm ama dogrular her zaman acidir! Güya üc yasindaki cocuktan farkim yokmus tabi bir sfli olarak! Herkesin kolayca yönlendirebileceegi acikca kullanacagi üc yasindaki zihne sahipmisim. Herkesten korkan, herkese bagimli bir kisiligim varmis. Evlenecegim insanin bile bu zaafimdan yararlanip sonra basindan atabilecegini söyledi..kimseye bagimli kalmadan, özgürce yasamam icin beyindeki düsüncelerin degismesi gerekiyormus, o yüzden cok iyi psikolog önerdi ama fiyati bana biraz tuzlu geldi. Ne desersiniz, bikere denemeye sizce degermi?

Kim lan bu O. Ç. Ne .. zannediyormus ..kendini kafasına sıkıyım da görsun 3 yasi p..şt...kardes hic bu serefsizleri kaale alip gitmeyin...önce insan olmayi ögrensinler..
Kullanıcı avatarı
utangac

Mesaj gönderen utangac »

abla ikisininde ismini atsana bana özelden yada burdan
http://www.sosyal-fobi.net/forum/viewtopic.php?f=14&t=31569
lanetolsunsf

Mesaj gönderen lanetolsunsf »

şimdi markete sigara almaya gidicem ondan sonra bişi yapmam heralde bir arkadaş var görüşücez ama aramam heralde yalnızlık bir alıştırdı mı sıkılsam da zor vazgeçmiyorum çok garip o beni ararsa görüşürüz ya da ertesi gün artık her neyse bulduğu yoldan aksın
!!!TARIK!!!

Mesaj gönderen !!!TARIK!!! »

Demli bi çay içtim, bi de cigara ...Sonra yattım zıbardım
Kullanıcı avatarı
ay ile dertleşmek

Mesaj gönderen ay ile dertleşmek »

merhaba sevgili forum düşündüm kü ben bir gün inşallah bu sosyal fobiden kurtulacağım ve yine bir gün arkadaşlarımla otururken gelin lan bakın size ne anlatacağım deyip bu günlerimi anlatacağım onlarda 'yuh sen mi kesinlikle inanmıyoruz' diyecekler. işte çok çok çok ileri görüşlü olan ben onlara resmi bir delil sunmak üzere artık düzenli olarak burada günlük tutmaya karar verdim ya da bazen haftalık gelişmeleri yazarım bilmiyorum ama eğer olurda aranızdan birisi benim yazdıklarımı baştan sona okuyacak olursa bu günlüğün sonunda ya çok mutlu olmuş bir insan ya da intihar notunu buradaki günlüğe eklemiş birini göreceksiniz sanıyorum hayatta hiç bir zaman toplayamadığım cesaretimi biraz zorlarsam bunu yapabilirim :)
ben kolay pes eden bir insanım ve son derece pesimistim allaha çok şükür allah bana çok şey vermiş aslında azalarımdan bir eksiğim yok annem babam sağ (her ne kadar sf başkalarına olduğu gibi onlara karşı da beni yalnızlaştırsa da ) sf li olmama rağmen beni nerde gördüklerini bilmediğim iki kızın bana teklif etmesini sağlayacak bir vücut vermiş rabbim şişman biri de değilim sesim de iyi yani fizik olarak sf li olmamı gerektirecek bir şey yok sadece bir şey dışında.. normalde bülbül gibi konuşan ben bazen bir kelimeyi söyleyemiyorum ağzıma takılıp kalıyor ve işte o an hayatımın en kötü anı oluyor keşke cebimde ne kadar param varsa versemde o hale düşmesem diyorum her neyse bunun dışında klasik sosyal fobi özelliklerini taşıyorum ve bugün kasımın 16 sı saat gece 03:21 de artık canıma tak eden bu illete karşı kaybedecek bir şeyim olmadığını yazmak için geldim evet bir okyanusun en dibindeyim daha fazla batamam gecenin en karanlık anındayım daha fazla karanlık olamaz beni yarın vizem olmasına rağmen gecenin bu vaktinde ayakta tutan hastalığa bu defa sadece laanet etmekle kalmayacağım ona artık meydan okuyacağımben artık kaçmayacağım insanlardan korkmayacağım düşüncülerimi diğer düşüncelerin baskısı altında olmadan rahatça ifade edebileceğim tüm bunlar ne zaman olacak bilmiyorum ama tek bildiğim olacak çünkü bu hayatta çok kötü insanlar var ve onlar çok sosyal hiç tanımadığı biriyle dalga geçebilecek kadar korkusuz insanlar varken benim hayatımı bir odada geçirmem kabul edilemez ne kadar sürecek daha ne kadar göz yaşı dökeceğim bilmiyorum ama bitecek çünkü yıllar sonra kendime bugün şu anda dedim ve bundan sonra ağzımdan hiç düşmeyecek şu sihirli söz b eni sosyalleştirecek; '' sen mutlu olmayı hak ediyorsun'' görüşürüz sözlük
biz ki kaybedecek hiç bir şeyi olmayanlar. korku bizden uzak, umut herkesten çok birikti avucumuzda..
bulut

Mesaj gönderen bulut »

facedeki arkadaşlarıma mesaj attım nasıl olduklarını sordum bunlar yeterli heralde :)
keton

Mesaj gönderen keton »

İnstagramda fotoğraf paylaştim, buraya girdim, wassup gurubu kuracaklardi kurdular mi diye kontrol ettim, daha kurukmamis. Bu kadar.