Bugün sosyal fobiden kurtulmak için ne yaptın?

Çözüm önerileriniz..
spawn

Mesaj gönderen spawn »

netlogda profil oluşturdum her yere yorum yazdım ve en önemliside güzel kızlara arkadaşlık teklifi ettim :lol: maksat sfyi yenmek olsun, artık bundan sonra böyle 8)
Kullanıcı avatarı
POLICE

Mesaj gönderen POLICE »

spawn yazdı:netlogda profil oluşturdum her yere yorum yazdım ve en önemliside güzel kızlara arkadaşlık teklifi ettim :lol: maksat sfyi yenmek olsun, artık bundan sonra böyle 8)
:D :D :D
I'm a Cop!! I'm a Police
Kullanıcı avatarı
bilm-i yorum

Mesaj gönderen bilm-i yorum »

FİLOZOF OLAYA KARAR VERDİM...
spawn

Mesaj gönderen spawn »

POLICE yazdı:
spawn yazdı:netlogda profil oluşturdum her yere yorum yazdım ve en önemliside güzel kızlara arkadaşlık teklifi ettim :lol: maksat sfyi yenmek olsun, artık bundan sonra böyle 8)
:D :D :D
:roll:
Kullanıcı avatarı
bilm-i yorum

Mesaj gönderen bilm-i yorum »

bugün sfden kurtulmak için okula gittim.gitmemeye karar vermiştim ama bu nereye kadar sürecek dedim kendi kendime.sonra kendimi ünvsitenin içinde buldum.kötü de geçmedi günüm.inşallah yarın da ii geçer.
Kullanıcı avatarı
POLICE

Mesaj gönderen POLICE »

Bugün hiç bişey yapmadım :(
I'm a Cop!! I'm a Police
badakist

Mesaj gönderen badakist »

yanlış yaparak yenilmiyor ki bu meret,daha da saçma oluyor yanlış yapıyorsunuz sonra kafa orda ben eksik düştüm mü insanların gözünde die,yalnızlıktan başka bir şey değil nu takıntı ya ben çok sosyal olmak istiyorum mesela bugün ama olamıyorum ne yapayım canım sıkılmasa takıntılarımı mı düşüneceğim?
mirtatli_ceyar

Mesaj gönderen mirtatli_ceyar »

ben korkularımın üstüne gitmeye calıstım ama onlar benim üstüme daha cok geldiler :oops:
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

Notere gittim sonra belediyeye gittim. Restoranda garsonla muabbet ettim.
Kullanıcı avatarı
fondip
İletişim:

Mesaj gönderen fondip »

bugun ne yaptım derseniz...sosyal olarak yaptıgım seyler dısarı cıktım halısahamaçı yaptım kaymakamlıga gittim bi kaç belge aldım hatta kaymakamlıga giderken adamın birine yol sordum oda gel ben seny götüreyim dedi kamyonetle gittim kaymakamlıga :lol: arada muhabet filan güzel gündüüü :o
______BEN BANA KENDİM İÇİN LAZIMIM_______
adora

Mesaj gönderen adora »

herzamanki gibi hiç birşey yapamadan bir 24 saati daha çöpe attım
new_hayat

hiç birşey

Mesaj gönderen new_hayat »

hiç birşey yapmadım oturdum sadece :(
Kullanıcı avatarı
blackcat

Re: Bugün sosyal fobiden kurtulmak için ne yaptın?

Mesaj gönderen blackcat »

global yazdı:Bundan sonra hergün bu soruyu soracağım kendime. Siz de deneyin. Hiç olmazsa somut birşeyler yaptım ya da yapmadım deme imkanımız olur.

Ben bugün plan yaptım. Ama direk sosyal fobiden kurtulmak amacıyla yapacak birşey bulamadım. Şimdilik...

bugün o hoşlandığım kızı uzun bi zamandan sonra ilk defa gördüm ve gidip konuşamadım,,, cesaretim yok çünkü,,,resmen korkağım,,,önce cesaret gerekli !
kuser
İletişim:

sf

Mesaj gönderen kuser »

arkadaşlar sosyal fobi de ilaç sizi yalnızca korur size ne yapacagınızı söylemez.bizde zaten ilaç kullanmakla işin kolayına kaçıyoruz.bizi korusunda biz diledigimiz gibi davranalım.istedigimiz mekanlara girelim.istedigimiz şeyi yapalım v.s biri çıksın bana desinki ben falan ilacı 6 ay, bir yıl, iki yıl ,beş yıl kullandım ve şimdi iyiyim eskisinden çok daha iyiyim.varmı böyle bi durum.lütfen kendimizi avutmayalım hiçbir zaman.gerçeklerimizle bir olmamız gerekiyor.sosyal fobinin sorunu yalnızlık duygusudur.ilaçta bu vesile ile imdadınıza? yetişir.kendimize güvenmeyi öğreneceğimiz yerde ilaçlara bel baglamış durumdayız.ilaçla hayat öğrenilmez.deneyim kazanılmaz.ilaçla birlikte yapacagınız hiçbir girişim gerçek hayattaki gibi degildir.ilaç kullanıpta birşeyler yapacagınıza ilaç kullanmayıp bir delikte yaşamak kat kat iyidir.en azından ikinci durumda gerçek benliginizle yaşıyorsunuz bu da çözüme daha yakın oldugunuzu gösterir.birde şunu demek istiyorum rahatlamak için kendi iradeniz dışında hiçbirşeye sarılmayın.aksi taktirde bu sizi ötekine bagımlı kılar.bişey sayesinde rahatlıyorsanız benzer koşullarda yine aynı şeyi arayacaksınız.başkasına degil kendinize bagımlı olun en anlamlısıda bu zaten.
Kullanıcı avatarı
betus

Mesaj gönderen betus »

bugün olumlu düşündüm ve toplum içinde utanılcak bişey yapmadığımı düşünmeye çalıştım ayrıca da hayal gücünün irade gücünden daha etkin olduunu kabullendm ve bu yönde hayallerimi geliştirmeye çalıştım