Bugün sosyal fobiden kurtulmak için ne yaptın?

Çözüm önerileriniz..
global

Mesaj gönderen global »

adjust yazdı:bence her ilaç kişilerde aynı etkiyi göstermiyor bana çok faydalı olan bir ilaç arkadaşıma etki göstermeye biliyo bünye ve hormonal etkilere göre ilaçlardaki etkileşimler değişebiliyo onun için doktor kontrolünde kullanmakta fayda var ama eğer doktorsuz başladığınız ilaç şansınıza faydalı olduysa doktorada gerek yok
Ben doktorsuz ilaç kullanmanın doğruluğuna inanmıyorum. Herhangi bir hastalık için işin ehli olmayan birinin tavsiye ettiği ilacı sorgusuz sualsiz kullanmaya benziyor.

Bu konuyu çok güvendiğimiz bir doktora sormak lazım...
Kullanıcı avatarı
empty

Mesaj gönderen empty »

bugun yapmadım ama, aşık oldum
onlara göre ben, bana göre onlar deli...
Kullanıcı avatarı
fanciful

Mesaj gönderen fanciful »

bugünn vapuurrdaa ipodum kulagımdaa şarkı söyledimm... bana bakıyorlar mı bakmıyorlar mı umrumda bile olmadı :D

evsahibi miyim yoksa kiracı mıyım dedim, kendimi neden kısıtlıyorum ki dedimm :D bi rahatladımm kiii ayaklarım yere basmıyor...

yarın da aqua ya gidicez arkadaşla yüzmeye

sf gelsene hadiii gell geelllll hehe nolduu korktun muuu yoksaa ?? :D
Rodion Romanovic Raskolnikov
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

Bugün sf yi yenmek için hiç bişey yapmadım.Evde ööööylee bilgisayar başında bir kaç işimi halletmekle geçirdim günü.Bir ara da uyudum öğleden sonra.Dışarı çıkmayı düşünüyodum bir türlü çıkamadım,canım istemiyo diye kendimi kandırdım :( Bazen böyle tak tak tutuyo takıntım işte. :? Ne oluyo ben de anlamıyorum kii.Yani günüm sf'yle savaş anlamında çok başarısız geçti bugün.Bir daha da bunu tekrarlamamaya çalışıcam :roll:
Suya yazı yazmak gibi birşey zaman ve tutamazsın ömür bir nehir gibi akıp gider avuçlarından...
Naribeyza
Kullanıcı avatarı
BiR UMUT VAR

Mesaj gönderen BiR UMUT VAR »

hergün kü gibi sadece ilacımı içtim :?
BİR UMUTLA BAŞLAR HERŞEY...
SFmiyimneyim?

Mesaj gönderen SFmiyimneyim? »

ben bugün halka açık bi yerde tartıldım :), kilo vermiş olmamın sevinciyle zıplaya zıplaya yürüdüm resmen uçarak :P :)

alışveriş merkezine dondurmayla girip özgürce dondurmamı yedim.. diğer insanların, marketin dondurmasını açmış yiyor diyebilme ihtimallerini düşünmedim.
global

Mesaj gönderen global »

İlacımı içtim sadece. :(

En azından akşam uyumadan önce bugün sf den kurtulmak için ne yaptın diye sorayım kendime... Bugün sf açısından nasıldın? Bİr de bunu sorayım. Bİr de yarın ne yapmayı düşünüyorsun? Bunu sorayım kendime...
naz06

Mesaj gönderen naz06 »

annemle alısverise cıktım dolandık parfümcüye gittik süpermarkete gittik ve bugün hic ama hic cekinmedim o yüzden mutluyum :) :)
mustafakeman

Mesaj gönderen mustafakeman »

uyudum :?
SFmiyimneyim?

Mesaj gönderen SFmiyimneyim? »

Ben bugün yeni biriyle tanıştım. Aynı okulda okuyormuşuz. İstediği ve sorunu olduğu zaman gelip anlatabilmesi için destekledim onu, ablalık yaptım da denebilir. :) Ama sosyal fobi etkisiyle yine elim ayağım dolandı fakat belli etmediğimi düşünüyorum. Yani eskiye göre daha iyi ifade edebildim kendimi. Başarılı bi görüşme oldu. Bunda kızın da sakin ve sessiz olmasının büyük payı var tabi.
n0 5iqnAtur€
life

Mesaj gönderen life »

bu gün annemle pazara gittim.malumunuz fazlasıyla kalabalıktı ve insanlarla içiçe :shock: terledim biraz ama umursamadım.sonra pazarcı amcalarla diyaloğa girdim.hatta bikaç tanesine"şundan bitane aldım helal et dedim" bigüzel de yedim.o sırada en az 5 kişinin yüzüme baktığını bildiğim halde reaksiyon meaksiyon vermedim.öyle hem yedim hem yürüdüm
fırına girdim bi sıcak pide aldım.fakat kız pideyi kağıda sarmadı.bende "bir kağıda sararsan çok memnun olurum yoksa eve gidene kadar hamur olur dedim.kız hiç umursamadı.bende ikinci kez ve daha sert bişekilde söyledim.
tabi o sırada fırının içinde 15 kişi falan vardı. arkamdaki iki kişide beni desteklediler. 8)
tabi bunlar benim kendimi baz alarak yaptıklarım.yani şöyle söyliyim.eskiden olsa bırak kasada ki kızı uyarmayı.içinde enaz 15 kişi olan bir fırından para verip ekmek bile alamazdım.
benmişim kendimden bir korkak yaratmışım,
kendimi korurken en çok ben ürkütmüşüm,
benmişim kendimi savunurken en çok haçerleyen
bir meçhul olmuşum failim ben...
ama beni bana küstüren,beni bana kırdıran
sf'nin hiç suçu yokmu???
Kullanıcı avatarı
nightfox

Mesaj gönderen nightfox »

ben de bugun demeyim de bu hafta,üniversiteye yeni başladığım için yeni yeni insanlar tanıdım. peki onlarla konuşurken çok mu stresliydim?maalesef evet. ama yine de çok stresli olsa da yeni insanlarla tanışmak gerek, ne kadar çok insan tanıdık mı daha tecrübeli oluruz hayatta(bana göre öyle). hayata daha olumlu bakabiliriz.belki de tanışmaya korktuun insanlarla konuşunca hiç de öyle olmayabiliyor.
Kullanıcı avatarı
gülşen

Mesaj gönderen gülşen »

bu bölümü şimdiye kadar niye farketmemişim? kendime kızdım şimdi..hiç mi okumadın be mübarek? nası farketmezsin? gibi sorgulayıcı cümlelerle bu bölümü bi solukta okudum..umarım hayata dair güzel hikayelerle sf mücadelesi devam eder..
ben bir gün giderim ki neyim kalır;
eksik bıraktığım herşeyim kalır...
Kullanıcı avatarı
POLICE

Mesaj gönderen POLICE »

ben bugün yine dışarı çıktım iyide gezdim sayılır ve alışveriş merkezine girdim kendime içecek aldım :D
I'm a Cop!! I'm a Police
Kullanıcı avatarı
Lost

Mesaj gönderen Lost »

bugün dersaneye gittim sonra geri geldim :D otobüs yolculuğu tam bir kabustu.