Bugün sosyal fobiden kurtulmak için ne yaptın?

Çözüm önerileriniz..
fobikisosyal

Re: Bugün sosyal fobiden kurtulmak için ne yaptın?

Mesaj gönderen fobikisosyal »

_bahar_ yazdı:bgn beni rahatsz eden birine davranşının nedenini sordm ve öğrendm.rahatladm.
O adama mı sordun, neymiş??:)
fobikisosyal

_bahar_ yazdı:bgn beni rahatsz eden birine davranşının nedenini sordm ve öğrendm.rahatladm.
O adama mı sordun, neymiş??:)
Kullanıcı avatarı
4kisagün

Mesaj gönderen 4kisagün »

Facebook'ta paylaşım yaptım, yine bir Allah'ın kulu geribildirimde bulunmadı :D
Kullanıcı avatarı
kemanci_erdem

Mesaj gönderen kemanci_erdem »

tagan 580 watt psu yu 50tl ye aldım 100 e satıcam 8800gt ekran kartını 30 a aldım 80 e satıcam kısa günün karı 100tl:)
güzel gören güzel düşünür
güzel düşünen hayatından lezzet alır.
user

Mesaj gönderen user »

ne yaptim, mesela gecen pskiyatriye gidip derdimi anlattim . O da mirin kirin edip istemeye istemeye ilac yazdi, neymis bu ilacla hallolucak is degilmis! Beyinde bitirilmesi gerekiyormus, aslinda hakli ama öyle bir zor durumdaydim ki mutlaka ilac alip sakinlesme ihtiyaci duydum. Biraz bas dönmelerim var, artik ilactan mi yoksa kendimle alakali bilmiyorum.
En son Anonymous tarafından 27 Şub 2012, 20:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: http://bit.ly/SFForum_Kurallar
user

Mesaj gönderen user »

ha bu arada psikiyatrinin dediklerine gercekten üzüldüm ama dogrular her zaman acidir! Güya üc yasindaki cocuktan farkim yokmus tabi bir sfli olarak! Herkesin kolayca yönlendirebileceegi acikca kullanacagi üc yasindaki zihne sahipmisim. Herkesten korkan, herkese bagimli bir kisiligim varmis. Evlenecegim insanin bile bu zaafimdan yararlanip sonra basindan atabilecegini söyledi..kimseye bagimli kalmadan, özgürce yasamam icin beyindeki düsüncelerin degismesi gerekiyormus, o yüzden cok iyi psikolog önerdi ama fiyati bana biraz tuzlu geldi. Ne desersiniz, bikere denemeye sizce degermi?
user

Mesaj gönderen user »

_bahar_ yazdı:attım
haha :))) allahin facesinde bile soslu fobik oldugumuz ne kadar belli degilmi?? Insan bisey paylasmaya bile utaniyor. Bizi ne takan var ne de anlayan!
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

Güne erken uyandım
fobikisosyal

user yazdı:ha bu arada psikiyatrinin dediklerine gercekten üzüldüm ama dogrular her zaman acidir! Güya üc yasindaki cocuktan farkim yokmus tabi bir sfli olarak! Herkesin kolayca yönlendirebileceegi acikca kullanacagi üc yasindaki zihne sahipmisim. Herkesten korkan, herkese bagimli bir kisiligim varmis. Evlenecegim insanin bile bu zaafimdan yararlanip sonra basindan atabilecegini söyledi..kimseye bagimli kalmadan, özgürce yasamam icin beyindeki düsüncelerin degismesi gerekiyormus, o yüzden cok iyi psikolog önerdi ama fiyati bana biraz tuzlu geldi. Ne desersiniz, bikere denemeye sizce degermi?
Ne biçim şeyler demş öyle psikopat, ne test yapmış da 3 yaş diye belrlemiş, bir kerelik olacak bi şey değlki bu, biriyle uzu süre görüşmen lazım, sgk ile anlaşmalı bir yer bulabilirsin belki, gerçi ben araştırmıştım yoktu, bir tek başkent üni vardı, orası da ben gttikten sonra fiyatını arttırrmıştı, ya da burda birleri önerebilir doktor sana belki, hızlı çözümü yok bu işin, böyle mucize bekleyip para saçma derim.
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

dikiş kursuna gittim, gömlek dikmeye başladım teğelini yaptım.
eski nick : triyandafilis
abudabi

Mesaj gönderen abudabi »

fobikisosyal yazdı:
user yazdı:ha bu arada psikiyatrinin dediklerine gercekten üzüldüm ama dogrular her zaman acidir! Güya üc yasindaki cocuktan farkim yokmus tabi bir sfli olarak! Herkesin kolayca yönlendirebileceegi acikca kullanacagi üc yasindaki zihne sahipmisim. Herkesten korkan, herkese bagimli bir kisiligim varmis. Evlenecegim insanin bile bu zaafimdan yararlanip sonra basindan atabilecegini söyledi..kimseye bagimli kalmadan, özgürce yasamam icin beyindeki düsüncelerin degismesi gerekiyormus, o yüzden cok iyi psikolog önerdi ama fiyati bana biraz tuzlu geldi. Ne desersiniz, bikere denemeye sizce degermi?
Ne biçim şeyler demş öyle psikopat, ne test yapmış da 3 yaş diye belrlemiş, bir kerelik olacak bi şey değlki bu, biriyle uzu süre görüşmen lazım, sgk ile anlaşmalı bir yer bulabilirsin belki, gerçi ben araştırmıştım yoktu, bir tek başkent üni vardı, orası da ben gttikten sonra fiyatını arttırrmıştı, ya da burda birleri önerebilir doktor sana belki, hızlı çözümü yok bu işin, böyle mucize bekleyip para saçma derim.
katılıyorum. sade cebini düşünenler var.
user bu hayatta temkinli olmalısın. psikiyatristlerin de her dediğiğini doğru kabul etme. psks.den psks.e fark var
user

Mesaj gönderen user »

arkadaslar ben dediklerini kabul ediyorum. Gercekten de öyle degil mi? Cocuk zekamizi malesef hata yapmamak adina gelistiremedik :( Ne sosyal becerimiz var, ne de insanlarla rahat bir iletisimimiz :( Insanlar haril haril yeni seyler ögrenirken biz kendimizi dört duvar icine hapsettik. Herseyden elimizi etegimizi cekip bir kösede anlasilmayi bekledik. Beynimiz yeni seyler kesfetmedigi icin aynen cocukluk devresinde kaldi....
abudabi

Mesaj gönderen abudabi »

user yazdı:arkadaslar ben dediklerini kabul ediyorum. Gercekten de öyle degil mi? Cocuk zekamizi malesef hata yapmamak adina gelistiremedik :( Ne sosyal becerimiz var, ne de insanlarla rahat bir iletisimimiz :( Insanlar haril haril yeni seyler ögrenirken biz kendimizi dört duvar icine hapsettik. Herseyden elimizi etegimizi cekip bir kösede anlasilmayi bekledik. Beynimiz yeni seyler kesfetmedigi icin aynen cocukluk devresinde kaldi....
çarpık düşüncelerin var bu düşünceler sana zarar veriyor çok genelleme yapıyorsun. iyi yanları görmüyorsun kendini etiketliyorsun daha ne diyim ki ben sana :)
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

bugunlerde sosyalfobim azmış durumda. bas edemiyorum.
BEN BENİM
Kullanıcı avatarı
LAYSOS

Mesaj gönderen LAYSOS »

manzara yazdı:bugunlerde sosyalfobim azmış durumda. bas edemiyorum.
e e e. ?
ne yaptın