KİMSEYE SÖYLEMEYİN

Çözüm önerileriniz..
Kullanıcı avatarı
yahoo

KİMSEYE SÖYLEMEYİN

Mesaj gönderen yahoo »

BENCE SFLİ OLDUĞUNUZU KİMSEYE SÖYLEMEYİN.BİRİ BUNU YÜZÜNÜZE VURUNCA KÖTÜNÜN KÖTÜSÜ OLURSUNUZ.NE KADAR GÜÇLÜ GÖRÜNÜRSENİZ O KADAR İYİ -MALESEF İNSANLAR KÖTÜ DÜŞENE BİR TEKME ATMA ,ACIZ OLANI EZME BİR MARİFET SAYILIYOR. HA BİRDE ROCK İYİ GELİYOR CİDDEN
Kullanıcı avatarı
gel-git

Re: KİMSEYE SÖYLEMEYİN

Mesaj gönderen gel-git »

yahoo yazdı:BENCE SFLİ OLDUĞUNUZU KİMSEYE SÖYLEMEYİN.BİRİ BUNU YÜZÜNÜZE VURUNCA KÖTÜNÜN KÖTÜSÜ OLURSUNUZ.NE KADAR GÜÇLÜ GÖRÜNÜRSENİZ O KADAR İYİ -MALESEF İNSANLAR KÖTÜ DÜŞENE BİR TEKME ATMA ,ACIZ OLANI EZME BİR MARİFET SAYILIYOR. HA BİRDE ROCK İYİ GELİYOR CİDDEN
rock bencede iyi geliyor duygusal şarkılar insanı iyice içine kapanık yapıyor.birde tarihte büyük işler başarmış insanların kitaplarınıda okumak iyi geliyor.tavsiye ederim.
Kendi kayığını yaptığında onu sen yönlendireceksin...
Kullanıcı avatarı
yahoo

Mesaj gönderen yahoo »

ROCK DİNLERKEN ASİ OLUNUYOR İSTER İSTEMEZ YEEEETTEEEEEEEER BEEEEEE MODUNDA OLUYORSUNUZ. YOLDA DİNLERKEN BİRİ BANA KÖTÜ BİRŞEY DESİN MESELA ÇARPSIN ÖZÜR DİLİCEĞİNE BAĞIRSIN ,SIRAMI İHLAL ETSİN VS. ASLAN KESİLİYORUM. AMA SÜREKLİ DİNLEYEMEMKİ
Kullanıcı avatarı
sunühat

Mesaj gönderen sunühat »

hımmmmmmmmm rock dinlemek iyi geliyor ha hım neden burdasın öyleyse.... :D
anlaşılmaz bir manayım şimdi bilmem kim çözer beni...
karar

Mesaj gönderen karar »

ben rock dinleyemiyorum fazla

ondanmı sfliyim acaba :)

haklı olabilirsin
bibakipcikcam

Mesaj gönderen bibakipcikcam »

Olayın gaza gelmekle ilgisi olsa gerek:-)

Aslında çözüm için bir ışık yakalamış gibisin. Müzikle yakaladığın o duyguyu başka birşeyle de tetikleyebilsen ve her ihtiyacın olduğunda kullanabilsen çok işine yarar bence. Bu tarz şeyler okumuştum...

O duyguyu her yakaladığında (mesela) yumruğunu sık, bunu her seferinde tekrarla, tekrarla... Bir süre sonra müzik dinlemeden sadece yumruğunu sıktığında yine o duyguyu yakalayacaksın...

Ha bunu diyorumda doğru mu bilmiyorum... dediğim gibi buna benzer şeyler okumuştum birazda ben sallıyorum:-) Bence denemekte fayda var, araştır istersen...
robbenvicentecole

Mesaj gönderen robbenvicentecole »

ben rock dinledim tamamen geçti. rahatladım. oh. bu kadar işte ya.:)
Kullanıcı avatarı
sessizciglik

Mesaj gönderen sessizciglik »

rock müzik iyi evet..bi müddet sonra sıkıyo ama:)

ayrıca arkadaşlar

to be a rock and not to roll :)

(kaya olun fakat yuvarlanmayın)
to be a rock and not to roll..
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

güzel söz:D
Kullanıcı avatarı
serhat_18

Mesaj gönderen serhat_18 »

ben genelde hakan taşıyan,ibo felan dinlerim arabesk takılırım yani ondan böle içe kapanıyom demek.bi dahaki sefere müslüm baba dinliyim bari
Meğer ne yalnızız insan olmuşsak,
yaprak gibi dalda sessiz solmuşsak,
yeri gelmiş acıyada gülmüşsek,
sana olan SEVDAMDANDIR bilesin...
----
Bir kıvılcım düşer önce büyür yavaş yavaş
bir bakarsın volkan olmuş yanmışsın ARKADAŞ...
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

serhat_18 yazdı:ben genelde hakan taşıyan,ibo felan dinlerim arabesk takılırım yani ondan böle içe kapanıyom demek.bi dahaki sefere müslüm baba dinliyim bari
naptın sen ya :D
Kullanıcı avatarı
kutarınbeni

Mesaj gönderen kutarınbeni »

way bee bilmiodum rock ın sf üzerindeki etkisini bu sene rock dinlemeee başladım ve büyük gelişmeler oldu bende...demek bundanmış...bari bi reçete yazıym...hergün 3er saat ara ile tok karna 2 kaşık çilekeş, 4 kaşık manga ve 6 kaşık yada 1 çay bardağı linkinpark için...
"KURTARIN BENİ"
Kullanıcı avatarı
kutarınbeni

Mesaj gönderen kutarınbeni »

ayrıca bence sf li olduunu söleyebildiin herkese sölemelisin...söledikçe biraz daha azalcaktır...
"KURTARIN BENİ"
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

kutarınbeni yazdı:way bee bilmiodum rock ın sf üzerindeki etkisini bu sene rock dinlemeee başladım ve büyük gelişmeler oldu bende...demek bundanmış...bari bi reçete yazıym...hergün 3er saat ara ile tok karna 2 kaşık çilekeş, 4 kaşık manga ve 6 kaşık yada 1 çay bardağı linkinpark için...
:D:D
Kullanıcı avatarı
ZardanBeBe

Mesaj gönderen ZardanBeBe »

kutarınbeni yazdı:ayrıca bence sf li olduunu söleyebildiin herkese sölemelisin...söledikçe biraz daha azalcaktır...
avatar daki senmisin...sen de sf liysen artık...güldürme beni yaa...