Bu sf biyolojikmi?nörolojikmi?ruhsalmı?

Çözüm önerileriniz..
nereyekadar

Mesaj gönderen nereyekadar »

alde yazdı:Benim kullandigimda tablet degil.

"Icindekiler: Polen" yaziyor
O içindekileri yazan bir doktora görünse ? :D
Kullanıcı avatarı
muratokato

Mesaj gönderen muratokato »

alde
yazılarımla ilgilendiğin için sağol ama ben bunun yurtdışına açılacak kadar önemli olduğunu düşünmüyorum.almanya zaten bitkisel tedavide avrupada başı çekiyor.bir tıp öğrencisine "fitoteraopi" dersi almadan diploma vermiyorlar.
yani bu yeni birşey değil haberdar olanlar vardır mutlaka.zaten bende bu poleni bir herbalistin tavsiyesiyle kullanmaya başladım.böyle birşey yaparsam zaten o adama ayıp etmiş olurum.

http://www.herbalistatabay.com/indextr.htm

ama sen birşeyler yapmak istiyorsan yap.benden yana bi sorun olmaz.kafana göre takıl derim.
TEK ÜZÜLDÜĞÜM ŞEY YAZILARIMA HALEN DAHA BİLİMSEL BİR ELEŞTİRİ YAPILMAMIŞ OLMASIDIR.BU İNSANLARIN OKUDUKLARINDAN VE BİLDİKLERİNDEN KENDİLERİNİNDE EMİN OLMAMASININ GÖSTERGESİDİR.

bunuda ben yazdım.
Kullanıcı avatarı
muratokato

bitsinartık yazdı:cevabın için çok teşekkür ederim alde.aklıma bişey takıldı şimdi, benim aldığım polen tablet şeklinde değil, aktardan arıların ürettiği şekliyle aldım.ikisi aynı etkiyi yapar heralde değilmi :roll: muratokato arkadaşım sen bişey söylicekmisin bu konuda.
şimdi ben daha öncede söylemiştim.tablet veya kapsüller genelde bayat oluyor ve birleştirici kimyasal madde kullanılıyor.işe yaramaz diyemem.çünkü labaratuvar testi gerekiyor.

ama bana sorarsan tanei olanı en doğalıdır.zaten benim polenin işe yaraması konusunda şartım tanei olmasıdır.ama bende işe yaradı diyorsanız.kullanın tabiki.

ne olur 6 ayda etkisini göstereceğine 7-8 ayda gösterir.

ilginiz için herkese tşk.ler.
TEK ÜZÜLDÜĞÜM ŞEY YAZILARIMA HALEN DAHA BİLİMSEL BİR ELEŞTİRİ YAPILMAMIŞ OLMASIDIR.BU İNSANLARIN OKUDUKLARINDAN VE BİLDİKLERİNDEN KENDİLERİNİNDE EMİN OLMAMASININ GÖSTERGESİDİR.

bunuda ben yazdım.
mirtatli_ceyar

Mesaj gönderen mirtatli_ceyar »

kusura bakma ama tanei diyorsunda benim aklıma hep kapsül ve tablet geliyor nasıl ki bu tanei dediğin sey bi türlü nasıl bişey alacagıma karar veremedim biraz daha bilgi versen
alde

Mesaj gönderen alde »

Iri taneli toz seker dusun, hatta espresso (kahverengi) seker gibi... Koyu sari, acik kahve tonlarinda, karisik renkler
mirtatli_ceyar

alde yazdı:Iri taneli toz seker dusun, hatta espresso (kahverengi) seker gibi... Koyu sari, acik kahve tonlarinda, karisik renkler
hımm tesekkür ederim kardesim bi arastırayım bakayım inşallah bulurum
bitsinartık

Mesaj gönderen bitsinartık »

arkadaşım aktara gittiğinde direk arının ürettiği şekilde alırsan onu veriyorlar zaten.kuş yemi gibi gözüküyo, aldenin dediği gibi koyu sarıyla kahve karışımı gibi bişey.görünce heh bu olmalı dersin emin ol :)
Kullanıcı avatarı
bilm-i yorum

Mesaj gönderen bilm-i yorum »

bitsinartık yazdı:arkadaşım aktara gittiğinde direk arının ürettiği şekilde alırsan onu veriyorlar zaten.:)
poleni arılar mı üretiyor? :D bitkiler üretiyor,arılar onu topluyor olmasın... :)
bitsinartık

Mesaj gönderen bitsinartık »

neyse canıım siz anladınız onu... O:)
mirtatli_ceyar

bitsinartık yazdı:neyse canıım siz anladınız onu... O:)
tesekkür ederim arkadsım acıklama güsel arı üretmiş :P :P
mirtatli_ceyar

slm aleyküm kardesim sonunda gittim aldım su poleni tam dediklerine uygun sarı renkli tadıda güsel fiyatı baya pahalı sayılır 200 gr 8 ytl böle kum gibi bişey yarından itibaren kullanmaya baslıcam insallah faydasını görürüm. önemli mi bilmiyorum ama bu polenin sigara kullanan birisine faydası olur dimi yada bırakmalıyım polen etkisini kaybeder mi bi ilgilenirsen sevinirim arkadasım simdiden saol
mirtatli_ceyar

bide sunu sorıyım ben orda biraz adama sorunumu anlattım bana melissa cayını önerdi simdi baktım biraz sinir sistemini rahatlatıcı bir bitki bi nevi antidepresan acaba bunuda polenle kullansam bi sakıncası olur mu simdiden saolun
mirtatli_ceyar

mirtatli_ceyar
slm aleyküm kardesim sonunda gittim aldım su poleni tam dediklerine uygun sarı renkli tadıda güsel fiyatı baya pahalı sayılır 200 gr 8 ytl böle kum gibi bişey yarından itibaren kullanmaya baslıcam insallah faydasını görürüm. önemli mi bilmiyorum ama bu polenin sigara kullanan birisine faydası olur dimi yada bırakmalıyım polen etkisini kaybeder mi bi ilgilenirsen sevinirim arkadasım simdiden saolmirtatli_ceyar

bide sunu sorıyım ben orda biraz adama sorunumu anlattım bana melissa cayını önerdi simdi baktım biraz sinir sistemini rahatlatıcı bir bitki bi nevi antidepresan acaba bunuda polenle kullansam bi sakıncası olur mu simdiden saolun

arkadaslar bu sorularıma yanıt verecek kimse yok mu biraz yardımcı olsanız
Kullanıcı avatarı
muratokato

mirtatli_ceyar yazdı:bide sunu sorıyım ben orda biraz adama sorunumu anlattım bana melissa cayını önerdi simdi baktım biraz sinir sistemini rahatlatıcı bir bitki bi nevi antidepresan acaba bunuda polenle kullansam bi sakıncası olur mu simdiden saolun
sf için MSS rahatlatıcı ilaç veya bitkisel uzun vadede hiçbir zaman işe yaramaz.bunun gibi onlarca bitki var zaten.

bizim MSS'ni tam güçle ve potansiyelle çalıştıracak bir gıda ve bitkisel bir takviyeye ihtiyacımız var.

polen alıyorsan melisa bitkisine ihtiyacın yok.ama alırsan yine al fakat SF'ye çözüm olmaz ve uyku etkisi verebilir.

sen benim yazılarımı baştan sona iyice okudunmu?

bunuda ben yazdım.
mirtatli_ceyar

ewet okudum ya ama simdi aklımda pek bişey kalmadı bide surası var ama polenin işe yarayacagını düşünüyorum sanki etkisini hissediyorum gibi