Bu sf biyolojikmi?nörolojikmi?ruhsalmı?

Çözüm önerileriniz..
sevsek

Mesaj gönderen sevsek »

ben de kullanmaya başladım arı polenini yaklaşık 1 ay oldu ama ben hiç bir değişiklik hissetmedim kendim de neden ki acabaa ne kadar süre sonra etkisini hissetmeye başlarım kullananlar cevap yazarsa sevinirim
Kullanıcı avatarı
muratokato

Mesaj gönderen muratokato »

sevsek yazdı:ben de kullanmaya başladım arı polenini yaklaşık 1 ay oldu ama ben hiç bir değişiklik hissetmedim kendim de neden ki acabaa ne kadar süre sonra etkisini hissetmeye başlarım kullananlar cevap yazarsa sevinirim
öncelikle unutmaki ortalama en az 6 ay gerekli.fakat bu süre bundan daha kısa veya daha uzun olabilir.bu senin ve kullandığın polenin durumuyla orantılı.

fakat daha öncede söylediğim gibi 1 ay hergün alıpta en ufak bir şey hissetmedim diyor isen;o zaman bende sana şu soruyu sorarım"kullandığın polen yazılarımda anlattığım şartlara uyuyormu?

teşekkürler.
TEK ÜZÜLDÜĞÜM ŞEY YAZILARIMA HALEN DAHA BİLİMSEL BİR ELEŞTİRİ YAPILMAMIŞ OLMASIDIR.BU İNSANLARIN OKUDUKLARINDAN VE BİLDİKLERİNDEN KENDİLERİNİNDE EMİN OLMAMASININ GÖSTERGESİDİR.

bunuda ben yazdım.
Kullanıcı avatarı
muratokato

sevsek yazdı:ben de kullanmaya başladım arı polenini yaklaşık 1 ay oldu ama ben hiç bir değişiklik hissetmedim kendim de neden ki acabaa ne kadar süre sonra etkisini hissetmeye başlarım kullananlar cevap yazarsa sevinirim
öncelikle unutmaki ortalama en az 6 ay gerekli.fakat bu süre bundan daha kısa veya daha uzun olabilir.bu senin ve kullandığın polenin durumuyla orantılı.

fakat daha öncede söylediğim gibi 1 ay hergün alıpta en ufak bir şey hissetmedim diyor isen;o zaman bende sana şu soruyu sorarım"kullandığın polen yazılarımda anlattığım şartlara uyuyormu?

teşekkürler.
TEK ÜZÜLDÜĞÜM ŞEY YAZILARIMA HALEN DAHA BİLİMSEL BİR ELEŞTİRİ YAPILMAMIŞ OLMASIDIR.BU İNSANLARIN OKUDUKLARINDAN VE BİLDİKLERİNDEN KENDİLERİNİNDE EMİN OLMAMASININ GÖSTERGESİDİR.

bunuda ben yazdım.
Kullanıcı avatarı
muratokato

teşekkürler.

bunuda ben yazdım.
Kullanıcı avatarı
muratokato

polene "plasebo etkisi var"diyenler.

"illaki ilaç ve terapi başka yolu yok" diyenler

ve ".....doktora danışalım" diyenler.sözüm yanlız sizlere yarası olan gocunur.

güvendiğiniz dağlara karmı yağdı acaba.

şok şok şok!

doktorlar ihtilafda!

hastalar acaba hangi doktor iyi diye kararsız kalmış durumda sayın seyirciler!

(birazda medyatik olsun dedim.belki ilgi çeker dedim.çok fena bi şeymi yaptım acaba????) :roll:

burayı okuyun!
http://www.ntvmsnbc.com/news/437072.asp

bunuda ben yazdım.
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

Bu haberde polenin faydalarıyla alakalı birşey yok ki :?:
mirtatli_ceyar

Mesaj gönderen mirtatli_ceyar »

bende kullanıyorum 1 aydır muratokato hemde söylediklerinle tam uyumlu olan poleni kullanıyorum aynı terleme ve kızarma devam ediyor hiç bir azalma yok ama yinede kullanmaya devam edicem sonucuna katlanırız artık
Kullanıcı avatarı
muratokato

sessiz gemi yazdı:Bu haberde polenin faydalarıyla alakalı birşey yok ki :?:
arkadaşım yarası olan olan gocunur demiştim.ALLAHA şükürler bu haberde polenle ilgili bi haber olmadığını anlayacak kadar kapasitem var.

laf gideceği yeri biliyor.ne demek istediğimi anlayan anladı.istersen sen araya girme.istersen....

bunuda ben yazdım.
Kullanıcı avatarı
muratokato

mirtatli_ceyar yazdı:bende kullanıyorum 1 aydır muratokato hemde söylediklerinle tam uyumlu olan poleni kullanıyorum aynı terleme ve kızarma devam ediyor hiç bir azalma yok ama yinede kullanmaya devam edicem sonucuna katlanırız artık
Daha önce sordummu hatırlamıyorum ama arkadaşım "mirtatli_ceyar" sana "SF" tanısı kondumu daha önce.veya başka bir tanı?

bunuda ben yazdım.
mirtatli_ceyar

Mesaj gönderen mirtatli_ceyar »

muratokato yazdı:
mirtatli_ceyar yazdı:bende kullanıyorum 1 aydır muratokato hemde söylediklerinle tam uyumlu olan poleni kullanıyorum aynı terleme ve kızarma devam ediyor hiç bir azalma yok ama yinede kullanmaya devam edicem sonucuna katlanırız artık
Daha önce sordummu hatırlamıyorum ama arkadaşım "mirtatli_ceyar" sana "SF" tanısı kondumu daha önce.veya başka bir tanı?
tabiki kondu arkadasım hemde asırı derece sfliyim git gide de ilerliyor polende fayda vermiyor simdilerde daha cok terlemete basladım toplum içine girdiğim anda kasılmalar baslıyo bende iice dengesizleştim yani
sevsek

Mesaj gönderen sevsek »

ben bu sefer anlattıklarına uygun aldım arı poleni 3 gündür kullanıyorum da ya başka kullanan yok mu bi sölesin değişiklik hisseden var mı :D
saneeem

Mesaj gönderen saneeem »

benim uzak bir akrabama şizofren teşhisi kondu 2 çocuk annesiydi neredeyse hergün psikiyatırdaydı kullanmadığı ilaç kalmadı tüm aile onun için seferber oldu derken bir akrabamız onu bi kadına götürdü dedesi çinde doktorluk yapmış bitkiler konusunda baya uzmandı.tabi buna durumu anlatmışler kadın uzan demiş mideni inceliycem .bu demişki senin midende bir problem var (problemin ne olduğunu bilmiyorum)annemin kuzenide atılmış hemen ne alakası var mideyle falan die.kadın demişki bir insanda psikiyatrik bir şey varsa önce onun midesine bakılması lazım çünkü eğer mide düzensiz çalışıyosa ve asidoz üretiyosa vucut sürekli toksit madde üretir vede sinirleri güçlendiren b gurubu vitaminlerin emilimini engeller başta kadın uyduruyo falan zannetmişler bi doktor tanıdık vardı ona sormuşlar doğrumu diye mide problemi olan insanlarda b gubu özellikle b12 vitamini emilimi çok güç oluyomuş doktor bunu doğrulayınca kadının hazırladığı bitki karışımını kullanmaya karar vermişler kadın önce mideyle ilgili ilaç hazırlamış derken bu kadın 1 seneye kalmaz tamamen iyleşmiş geçen gördüm 3. çocuğu beklediğini söyledi çok şaşırdım bu kadarını beklemiyodum doğrusu.biraz konuştuk sohbet ettik doktorlara güvenmediğinden falan bahsetti tabi bu tür rahatsızlıkların psikolojik yanı büyük ama biyolojik yanınıda iyi düşünmek lazım atatürkün de dediği gibi sağlam kafa sağlam vucutta bulunur......
saneeem

Mesaj gönderen saneeem »

arı polenide bitki uzmanları tarafından mide ülserinde kullanılıyomuş ama etkisini görebilmek için uzun süre kullanmak lazım bu yüzden muratokato yu destekliyorum.
Kullanıcı avatarı
muratokato

saneeem
katkıların için tşk.ler.yaşanılan olay ve çözüm yolu gayet mantıklı ve bilimsel olarak daha detaylı açıklanabilir.

koca karı ilaçları diyerek,plesebo diyerek beni eleştirenlere duyrulur!

bunuda ben yazdım.
Kullanıcı avatarı
muratokato

mirtatli_ceyar arkadaşım sana uzun zamandır yanıt yazamadım.kusura bakma daha önce belirttiğim gibi ben net'e arada sırada giriyorum.

diyececeğim kısaca şu;poleni anlattığım şekilde alıyorum ve bir uzman tarafından bana "SF" tanısı konuldu diyor isen.bende diyorumki hiçbir şey hissetmemen mümkün değil.bence senin kullandığın polende bir sorun var,yada bir şeyler oluyor ama yavaş oluyor(herkezin metabolizması aynı değildir)bu yüzden sen bir şey hissetmiyorsun.

neden bu kadar emin konuşuyorum çünkü;daha öncede bahsettiğim prof.dr.Mehmet ÖZ'ün "siz diyettesiniz" isimli kitabında yediğimiz bir kurabiyenin bile ruh halimizi nasıl etkilediğini bize detaylı olarak anlatıyor.neredeyse plesebo kavramını rafa kaldıracak kadar.

fakat yinede hayat senin beden senin.poleni ister bırak ister devam et bana bu konuda laf düşmez.

senin ve bu sitedeki herkesin duacısı olmaya devam edeceğim.
"rabbim bizim hakkımızda en hayırlısı ne ise onu bize versin"

şunu unutmayınki ALLAH(C.C) kime ne isterse onu eninde sonunda,er yada geç verecektir.lakin bu dünya bir imtihan yeridir.sabır imtihanı.

ALLAHIN SELAMI HEPİNİZİN ÜZERİNE OLSUN.

bunuda ben yazdım.