Sosyal Fobi Yardımlaşma Derneği

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
cesaret

Sosyal Fobi Yardımlaşma Derneği

Mesaj gönderen cesaret »

arkadaşlar aramızdan 10 cesur arkadaşla böyle bir dernek kurabiliriz sosyal fobili insanlara daha fazla yardımcı olabiliriz.
bu on cesur arkadaştan ilk ikisinin kaşif ve mahsunkul olabileceği kanatindeyim destek verenler arttıkça hayal gibi görünen bu düşünce dahada gerçeklik kazanabilir bu bizim elimizde tekrar söylüyorum sosyal fobiyi yenmek isteyen cesur arkadaşlar lazım.
Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.
hayata renk katabildiysem ne mutlu bana
:)HER ŞEYE RAĞMEN GÜLEBİLMEK,GÜLDÜREBİLMEK CESARET İSTER :)
Dururken bıraktığınız iz noktadan ibarettir.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: Sosyal Fobi Yardımlaşma Derneği

Mesaj gönderen mahsunkul »

bu on cesur arkadaştan ilk ikisinin kaşif ve mahsunkul olabileceği kanatindeyim
Teşekkürler.. Doğru bi tahmin, Güzel bi fikir. Bu konuya eğilelim Resim
..............Resim.................~~Resim
cesaret

Mesaj gönderen cesaret »

doğru tahmin yaptığımı biliyordum :) bende teşekkür ediyorum olumlu görüşünden dolayı [smilie=good3.gif] gerçekten sen ve kaşif gibi olaylara sorumluluk duygusuyla yaklaşabilen birkaç kişinin daha olduğunu düşünüyorum ve onlarında bu çalışmanın içinde yer alabileceği inancındayım
Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.
hayata renk katabildiysem ne mutlu bana
:)HER ŞEYE RAĞMEN GÜLEBİLMEK,GÜLDÜREBİLMEK CESARET İSTER :)
Dururken bıraktığınız iz noktadan ibarettir.
Neden??

Mesaj gönderen Neden?? »

böyle bir dernek kurulursa,byük ihtimal istanbulda olur ve benim hiç bir işime yaramaz.... :(
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

Neden?? yazdı:böyle bir dernek kurulursa,byük ihtimal istanbulda olur ve benim hiç bir işime yaramaz.... :(
Neden?? tahmininde yanılmadın Aynen böyle bir dernek 2-3 sene önce İstanbul'da kuruldu zaten.
(Adres: google'da "yaşama dönüş derneği" diye aratın...)
Saygılar
[smilie=bye.gif]
cesaret yazdı:arkadaşlar aramızdan 10 cesur arkadaşla böyle bir dernek kurabiliriz sosyal fobili insanlara daha fazla yardımcı olabiliriz.
bu on cesur arkadaştan ilk ikisinin kaşif ve mahsunkul olabileceği kanatindeyim destek verenler arttıkça hayal gibi görünen bu düşünce dahada gerçeklik kazanabilir bu bizim elimizde tekrar söylüyorum sosyal fobiyi yenmek isteyen cesur arkadaşlar lazım.
Cesaret bey üstteki derneğe katılsak sence birşeyler olur mu ?
IRMAK_

Mesaj gönderen IRMAK_ »

Güzel bi düşünce,sf lilerin bir mekanı olmalı,lemankültür gibi...
İŞTE ÖYLE BİR KESİT...
Kullanıcı avatarı
juanpr

Mesaj gönderen juanpr »

olur da neler yapılcak bu dernekte,ülkemizde bir sürü dernekler var ne halta yaradıkları belli degil,foss..kurmuş olmak için işte..
yaşama dönüş dernegi diye bişey var sitesini inceledim ne işe yaradıklarını anlayamadım,sitede güzel bilgiler var ama amaç ne burda hakkında bilgisi olan varsa söylesin..
bende mesaj gönderdim misyonunuz nedir tam olarak,yardımcı mı oluyosnz diye?
bakalım ne diycekler.
eger işe yarar bi dernekse burası ben hem maddi hem manevi anlamda yardımcı olmalarını umud edıyorum,o dernekte gönüllü psikolglar bulunsa,para toplanıp insanların tedavi ücretleri karşılansa fena mı olur?
yani olacaksa böyle bişey olmalı,yoksa boş umutlarla istedigin kadar dernek kur,somut çözümler gerek..
Tahterevallinin diğer ucuna oturarak sayemde yükselen insanlara;
canımın sıkıldığında kalkabileceğimi söyleyin..
[ Neyzen Teyfik ]
scary
İletişim:

Mesaj gönderen scary »

mükemmel bi düşünce..ben bi derneğe gidiyorum zaten düzenli olarak..inanılmaz iyi geliyo..her gün bi gün önceye göre daha iyi ve daha özgüven dolu hissediyorum kendimi..insanlar sf nin düşünce bozukluğu olduğu gibi aptal bi yanılgıya düşüyo..hayır efendim bozulan düşünce falan değil..aslında evet düşünce bozuluyo ama kökeninde beynin işlevi(ya da kimyası herneyse..) bozulduğu için düşünceye yansıyo..bu durumda hedef alınması gereken beynin çalışma şeklini( ya da kimyasını ) değiştirmek..bunun için de gerçek hayata yönelmek şart......ve topluluk içinde yaşamak, insanı kafasının içindeki hastalıklı dünyadan çıkartıp gerçeklere yönelmesini sağlıyo..iç çatışmalarını iç rahatsızlıklarını durduruyo..ve beynin sağlıklı çalışmasını sağlıyo..bunu ben yaşayarak gördüm..farketmiyo musunuz dışarı çıktığınız zaman beyniniz farklı çalışıyo evin içindeyken ise farklı..ben herkese çok acil çağrıda bulunuyorum..mutlaka evi terkedin..çalışma yaşa mına atılın bunu yapamıyosanız da derneklere yönelin..aramızda eğer toplum içinde sürekli olarak 1 yıl bulunduğunu ve hala sf sinin devam ettiğini iddia eden tek bir kişi varsa; ben diycemki hiçbişey bilmeyen zavallının tekiyim..lafı çok uzattım ama affedin..tam benim konum bu..müsade edin içimi dökiym :D ..ben bi şizofreni derneğine gidiyorum..şizofreni hastalığı asla iyileşmiyen hastalık..yıllarca süren tedaviler hastalığın sadece belirtilerini hafifletebiliyo..derneğe sürekli gelen şizofreni hastalarının ilk tanıştığım günlere oranla inanılmaz iyileştiklerini görmek beni şaşırtıyo..işte insanların içinde yaşamak bu kadar etkili bi tedavi yöntemi..ve eğer hedef sosyal fobiyi yenmekse tek çare olduğuna bahse girerim..'cesaret' rumuzlu arkadaş sana kesinlike katılıyorum..eğer istanbuldaysan benim gittiğim yere git..sf yi en geç bir yılda yenebileceğini iddia ediyorum..ben çok büyük bi safdillik edip, derneğe sürekli gitmedim..hep kaçtım..ama şimdi tekrardan başladım ve inanılmaz bi hızla iyileşiyorum..yaza kadar bu hastalığı tamamen yeniceğime 100 bin liraya iddiaya girebilirim..hem de tek taraflı bi iddia.. :D
Ey sf, benden aldıklarını senden geri almazsam senden alçak olayım.
scary
İletişim:

Mesaj gönderen scary »

biliyorum şizofreni kelimesine ön yargılı bi yaklaşım olucak kuşkusuz..ama bu kelimeden ürküp de o ortama yüz çeviren insanlara gerçekten üzülüyorum..neler kaçırdığını bilmiyolar..
Ey sf, benden aldıklarını senden geri almazsam senden alçak olayım.