efexor ve matematik

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
Kullanıcı avatarı
primer

efexor ve matematik

Mesaj gönderen primer »

birseneden fazla efekxor 75 ml gr kullandım bu ilaç benim matematik becerimi iyice azalttı acaba böylemi kalacakmı
tonyukuk

Re: efexor ve matematik

Mesaj gönderen tonyukuk »

Zeka geriliği gibi mi oldu ?
Kullanıcı avatarı
primer

Mesaj gönderen primer »

şöyle söylüyeyim msela ilaçkullanmadan önce aritmetiksel işlemleri seribişekilde yapardım şimdi o serilikten eseryok hatta bazı küçük heesapları kafadan yapmam uzunzaman alıyor hatta bazen işin içinden çıkamadığımda oluyor zeka geriliğimi bilmiyorum ama eskisi kadar hızlı düşünemiyorum bilgisi olan arkadaşlar ltfen yazsın
katmandu

Mesaj gönderen katmandu »

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=efexor

şimdi burada yazanlardan biri kendisinde de aynı etkinin ortaya çıktığını söylemiş. gene bir kaç sitede ilacın yan etkilerinden biri olarak makine ve alet kullanımında güçlüklere yol açtığı söylenmiş...ama yazanlar genelde iki-üç haftalık kullanımdan sonra yan etkilerinin azaldığını söylemiş... ben bu illacı kullanmadım ama benim kullandığım antideprasan bende bu tip bir etki yaratmadı. doktorunla konuşmanı ve durumu anlatmanı öneririm hatta eğer durumun varsa başka doktorada gözükmeni çünkü doktorlardan pek çoğu işe yarar gördükleri için değil ilaç firmalarıyla anlaşmalı oldukları için ilaç öneriyorlar... gerçekten 1 sene oldukça uzun bir dönem yani sadece matematik becerinde değil beynin aynı bölgesinde failet gösteren başka şeylerde de zorluk ortaya çıkması gerekiyor...
ne yersen ye asit yapar ağzında
Kullanıcı avatarı
2PacHastası

Mesaj gönderen 2PacHastası »

Geçicidir umarım.
Tupac umursar,eger baska kimse umursamazsa.
Ben bir eşkıyayım ve kafa tutan mazlumlar hakkında rap yapıyorum.(2Pac)
"Küçük çocuklara aşıladığınız nefret herkesin ağzına ..ıyor."(2Pac)
Kullanıcı avatarı
primer

Mesaj gönderen primer »

katmandu yazdı:http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=efexor

şimdi burada yazanlardan biri kendisinde de aynı etkinin ortaya çıktığını söylemiş. gene bir kaç sitede ilacın yan etkilerinden biri olarak makine ve alet kullanımında güçlüklere yol açtığı söylenmiş...ama yazanlar genelde iki-üç haftalık kullanımdan sonra yan etkilerinin azaldığını söylemiş... ben bu illacı kullanmadım ama benim kullandığım antideprasan bende bu tip bir etki yaratmadı. doktorunla konuşmanı ve durumu anlatmanı öneririm hatta eğer durumun varsa başka doktorada gözükmeni çünkü doktorlardan pek çoğu işe yarar gördükleri için değil ilaç firmalarıyla anlaşmalı oldukları için ilaç öneriyorlar... gerçekten 1 sene oldukça uzun bir dönem yani sadece matematik becerinde değil beynin aynı bölgesinde failet gösteren başka şeylerde de zorluk ortaya çıkması gerekiyor...
valla bu ilacı kullandıktan sonra tekrar mutlu olabilmeyi öğrendim hatta sf yendiğimi bile zannettim ama yanılmışım
geçici bir etkimiş şunu şöylüyeyim ilaç kullandığım sürece mutluydum ama kullanmadan önce kesinlikle daha zeki olaylar karşısında çabuk ve endoğru çözümü üreten biriydim hatta mesleki konuda ilginç projeler üretirdim şimdi buyrteneklerimi kaybettim şimdi ilacı bıraktım ama ağır depresyona girdim için tekrar düşük dozda başlamam gerekti beynim okadar alışmışki bu ilaca içmeyince hiçbir şeye konsantire olamıyorum ssk dan artık yarar lanamadığım için doktora gidemiyorum yakında askere gidecem zaten belki orda ilacı değiştirme imkanım olur
Kilitli