selectra

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
ümitumut

selectra

Mesaj gönderen ümitumut »

arkadaslar selectra ilacını kullanan var mı aranızda doktor bu el bu ilacı verdi de.faydasını görenler yada görmeyenler.
var

Re: selectra

Mesaj gönderen var »

Merhaba.
Muadili olan Lustral'in 100mg olanını kullanıyorum. Daha önce 50/50mg sabah akşam alıyordum. O zaman daha iyidi sanki. Ama genel olarak Sertralin HCl'yi soruyorsan, iyi dir güzeldir tavsiye edilir. Ama mucizevi etki beklenmemelidir. Zamanla etkisi hissedilir.

Geçmiş olsun.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

fena değil. 2 sene kullandım. taaki : bi yakınımız vefat ettiydi herkes ağlarken ben sebepsiz gülüyodum, duygusuz olmaktansa.. dedim ve bıraktım..
..............Resim.................~~Resim
nedim

Mesaj gönderen nedim »

mahsunkul yazdı:fena değil. 2 sene kullandım. taaki : bi yakınımız vefat ettiydi herkes ağlarken ben sebepsiz gülüyodum, duygusuz olmaktansa.. dedim ve bıraktım..
merhaba hap mı alıyodun kapsül mü.ayrıca ilaç kaç mglikti.
hamzahaluk

Mesaj gönderen hamzahaluk »

Bu ilacı kullanan fazla yok sanırım. Bende buna başladım Selectra 50 mg yaklaşık 22 gündür kullanıyorum ve hala bir değişiklik hissetmiyorum kendimde. Hatta bugün 10-15 kişilik bir arkadaş grubuyla buluştuk yine eskisi gibi pasiftim. Kullanan varsa yazabilirmi buraya ne kadar zamanda hangi dozda etki görmeye başladılar?
Kullanıcı avatarı
dreams

Mesaj gönderen dreams »

hamzahaluk yazdı:Bu ilacı kullanan fazla yok sanırım. Bende buna başladım Selectra 50 mg yaklaşık 22 gündür kullanıyorum ve hala bir değişiklik hissetmiyorum kendimde. Hatta bugün 10-15 kişilik bir arkadaş grubuyla buluştuk yine eskisi gibi pasiftim. Kullanan varsa yazabilirmi buraya ne kadar zamanda hangi dozda etki görmeye başladılar?
50mg da hani az bişey değil ki. biraz daha içmeye devam et sonra yine aynı olursa doktoruna bi görün derim
İnsan neden aldanıyor herşeye ?
hamzahaluk

dreams yazdı:
hamzahaluk yazdı:Bu ilacı kullanan fazla yok sanırım. Bende buna başladım Selectra 50 mg yaklaşık 22 gündür kullanıyorum ve hala bir değişiklik hissetmiyorum kendimde. Hatta bugün 10-15 kişilik bir arkadaş grubuyla buluştuk yine eskisi gibi pasiftim. Kullanan varsa yazabilirmi buraya ne kadar zamanda hangi dozda etki görmeye başladılar?
50mg da hani az bişey değil ki. biraz daha içmeye devam et sonra yine aynı olursa doktoruna bi görün derim
Öyle de yaklaşık 25 gün oldu başlayalı hiçbir değişiklik yok. Bir de sanırım Selectra hafif bir ilaç. Forumda paxil, paxera kullanların yazdıklarını okudumda bir kaç günde değişimi farketmişler. Neyse artık bayramdan sonra bir dha gideceğim zaten doktora o zaman doktor karar verir birşeye.
remus

Mesaj gönderen remus »

hamzahaluk yazdı:
Öyle de yaklaşık 25 gün oldu başlayalı hiçbir değişiklik yok. Bir de sanırım Selectra hafif bir ilaç. Forumda paxil, paxera kullanların yazdıklarını okudumda bir kaç günde değişimi farketmişler.
45 gündür paxil kullanıyorum 4. hafta bir miktar iyimserlik vardı obsesyonlar azalmıştı ama hemen bu etki de kayboldu .Dün dozu artırıp 30 mg a çıktım bakalım ne olacak. 2-3 hafta içinde değişim olmazsa psikiyatra gitmeye karar verdim ben de.
hamzahaluk

remus yazdı:
45 gündür paxil kullanıyorum 4. hafta bir miktar iyimserlik vardı obsesyonlar azalmıştı ama hemen bu etki de kayboldu .Dün dozu artırıp 30 mg a çıktım bakalım ne olacak. 2-3 hafta içinde değişim olmazsa psikiyatra gitmeye karar verdim ben de.
Hmmm forumda yazanalardan paxil'in hemen etkilerini gösterdiğini düşünmüştüm bende ama belki dozu az gelmiş olabilir.
Bu arada Selectra kullanan çıkmadı hala sanırım :)
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

yassahhh, ilaç isimleri kullanmak yaksak arkadaşlar, konuyu kitlemek zorunda bıraktınız. kusura bakmayın..

sertalin hakkında özelden her türlü soruya cevap verebilirim. 2 sene kadar kullandım. yine son 2 senedirde paroxetin kullanıyorum.. ordanda sorabilirsiniz.. her konuda danışabilirsiniz efem, sorularınızı bekliyorum.. [smilie=derisive.gif]
..............Resim.................~~Resim
Kilitli