yeşil reçeteli ilaçlar.

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
ozcanxxxxx

yeşil reçeteli ilaçlar.

Mesaj gönderen ozcanxxxxx »

arkadaşlar doktor bana nevrium mu nevridummu ne öyle bi ilaç verdi.yeşil reçete ile satılıyor.ilcı almaya gittiğimde benden tc kimlik numaramı istediler.yeşil reçeteli ilaçlar sicilemi işleniyor yoksa :shock:
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

yok yok..

yeşil reçeteli ilaçlar bağımlılık yapabilir türden olan tehlikeli ilaçlar biraz..el altından satan art niyetli insanlar olabiliyor..

bu yüzden senin sicilinde bir suç olup olmadığına bakmak ve ona göre ilacı sana vermek için bu yöntem..

için rahat olsun..
Kullanıcı avatarı
ozcanxxxxx

Mesaj gönderen ozcanxxxxx »

ok.saol
Kullanıcı avatarı
Guess_What

Mesaj gönderen Guess_What »

Aslında kayıt altına alınıyor die biliyorum ben. Yıllar önce bana da yeşil reçeteli bir ilaç yazılmıştı ve eczacı bilgilerimi kaydetmişti. emniyet ve narkotik, bu ilaçlar kontrolsüz satılmasın die eczaneleri ve satışları kontrol ediyormuş. amaç, bu yolla çok sayıda ve sürekli bu tür ilaçları alanlar varsa incelemek. çünkü kimisi işin ticaretini yapıyor ve bunları uyuşturucu niyetine satıyor.

bir hastanede benim tanık olduğum birisi vardı, avuç dolusu akinetonu leblebi gibi yutuyormuş adam. bağımlı olmuş. çok kötü bir durumdu.

ama ilaçları tavsiye edilen şekilde ve sürede kullanırsan bağımlılık yapmıyorlar. fakat o süreden sonra yapabiliyorlar ve zaten o zamandan öncesinde ilacı bıraktırıyolar sana.